DULCE, New Mexico – Tajemnicza Instalacja :

Dulce to spokojna, cicha i mała miejscowość w płn. New Mexico. Jej populacja wynosi ok. 900 osób, miasteczko jest zlokalizowane na wysokości ponad 7,000 stóp na terenach Rezerwatu Indian Jicarilla. Jest tam tylko jeden motel i kilka sklepików. Nie jest to ani miasto wypoczynkowe i aktywność ludzka jest tam znikoma. Lecz zdaniem niektórych Dulce ma jeszcze „ciemny sekret”. Sekret ten to teorie, iż teren ten mieści pod powierzchnią ziemi tajny kompleks laboratoryjny Rządu-Obcych, którego przeznaczeniem jest Biogenetyczne Laboratorium w którym przeprowadza się eksperymenty na ludziach i zwierzętach. Kompleks jest sklasyfikowany jako tak tajny, że jego istnienie jest jednym z najbardziej nieznanych na Ziemi. Inne tego typu laboratoria mieszczą się w Kolorado, Nevadzie i Arizonie.

Ta wielopoziomowa baza ma wysokość przynajmniej 7 kondygnacji i ma oddzielny system bezpieczeństwa, który kontroluje cały kompleks. Jest tam zamontowanych ok. 3000 kamer wideo, które kontrolują całą strukturę. Jest tam ponad 100 tajnych wyjść. Wiele dookoła Archuleta Mesa, inne na płd. dookoła jeziora Dulce i najdalej na wschód w Lindrith. Głębokie kompleksy łączą się w system jaskiń.

Szaraki

Większość obcych przebywa na poziomach 5, 6 i 7 z miejscem przeznaczonym tylko dla nich na poziomie 5. Obcy, którzy dbają o kompleks to Szaraki. W latach 50’tych Szaraki zaczęły porywać wielkie ilości ludzi do własnych badań. W latach 60’tych zjawiska te nasiliły się. W latach 70’tych ich cele wywołane poprzez porwania stały się zrozumiałe i Rząd zrozumiał, że nie ma ochrony przed tymi zdarzeniami. Więc powstał program, który miałby stopniowo ukazywać prawdę i istnienie Obcych. Są przypuszczenia, iż wrogami Szaraków są Reptoidy, które zmierzają na Ziemie. Człowiek imieniem Thomas C. sławny z kradzieży tzw. „dokumentów Dulce”, twierdzi że w kompleksie tym jest ok. 18,000 małych Szaraków. Twierdził on także, iż jego znajomy stanął twarzą w twarz z wielkim na 6 stóp, wysokim Reptoidem, który zmaterializował się u niego w domu. Miał mu rzekomo pokazać mapy z zaznaczonymi terenami , bazami, miejscami porwań itd. w rejonach New Mexico i Kolorado.

Badania

John Herrington (sekretarz energii USA) nazwał Laboratorium Lawrence Berkeley i Narodowe Laboratorium Los Alamos – “Domem nowych genetycznych badań”, które prowadzą eksperymenty na ludzkim genomie. „Badanie i eksperymentowanie na ludzkim genomie, może być jedną z najbardziej niezwykłych i dających niesamowite efekty przedsięwzięć” – powiedział David Shirley, dyrektor Laboratorium Berkeley.
Poziom 6 tego kompleksu zwany jest przez pracowników jako „Sala Koszmarów”. Są tam laboratoria genetyczne Dulce. Raporty od pracowników, którzy widzieli tamte miejsce i eksperymenty tam prowadzone brzmią : „Widziałem twory przypominające ludzi wyposażone w kilka nóg – wyglądali jak pół ludzie pół ośmiornice. Także gado-ludzkie i futrzane stworzenia, które płakały jak dzieci i starały się naśladować ludzki głos. Także wielkie jaszczuro-ludzkie stworzenia w klatkach.. Są tam ryby, foki, ptaki, myszy. Są tam klatki z uskrzydlonymi humanoidami, groteskowymi stworzeniami przypominającymi nietoperze … lecz w rozmiarach od 3 ˝ do 7 stóp.”

„ Poziom 7 jest gorszy – masa ludzi i „mikstur” ludzkich w schłodzonych przechowalniach. Są tam przechowywane embriony ludzkie w różnym stadium rozwoju. Spotykałem formy ludzkie zamknięte w klatkach, które albo płakały lub błagały o pomoc. Wmawiano nam, że są oni psychicznie chorzy lub że są pomyleńcami. Zabraniano nam z nimi rozmawiać. Na początku wierzyliśmy w tą wersje. Jednak w 1978 mała grupa pracowników odkryła prawdę. Spowodowało to małe spory i zamieszki na terenie kompleksu. Kiedy wyszło na jaw, że ludzie są tam produkowani z porwanych/uprowadzonych przez kosmitów kobiet niektórzy zaczynali domagać się prawdy. Ci co tego spróbowali zostali zabici w cichych okolicznościach lub zginęli bez jakichkolwiek przyczyn.”.

Jak wspomniano wcześniej jest tam ok. 18,000 obcych w kompleksie. W 1979 w bazie doszło do konfrontacji – przedstawiciele ludzkich naukowców jak i wojskowi zostali zabici. Kompleks za jakiś czas został zamknięty, lecz aktualnie znów jest aktywny. Uprowadzenia ludzkie i zwierzęce ustały w połowie lat 80’tych kiedy tylko Laboratorium Berkeley zaczęło produkować krew dla Dulce. William Coper twierdzi: „Raporty mówią , iż 66 żołnierzy z naszej Narodowej Grupy Ratunkowej DELTA, która była odpowiedzialna za wszelkie powiązania z obcymi zostało zabitych”.

Grupa DELTA była widywana z pewnym symbolem – czarnego trójkąta z czerwonym tłem. Delta to 4 litera greckiego alfabetu. Ma ona formę trójkąta i jest podobna do masońskich symboli. Każda baza ma swój oddzielny symbol. Symbol Bazy Dulce to trójkąt z grecką literą alfabetu „Tau” (T) – trójkąt z tym symbolem jest zwrócony w dół tak jak wskazuje ułożenie litery (T). Insygnia z podobnym trójkątem były widziane na pojeździe dyskoidalnym. Pracownicy Dulce noszą uniformy z takim symbolem, który widnieje na ramieniu lewej ręki. Standardowa bronią w Dulce jest „Flash Gun”, która jest dobra przeciwko ludziom jak i obcym. Karty ID (używane do otwierania drzwi) także są wyposażone w symbolikę Bazy. Za poziomem 2, każdy jest rozbierany i dostaje nowy biały uniform. Przy wejściach do wszelkich tajnych pomieszczeń są wbudowane skanery. Karta ID musi być zgodna z wagą osoby i kodem karty – inaczej drzwi nie otworzą się. Jeśli tylko czujnik odkryje nieprawidłowości w wadze (każda różnica w granicy 3 funtów) zostanie wszczęty alarm. Nikt nie może nic wnosić ani wynosić z zabronionych stref. Wszelkie dostawy są sprawdzane w systemie ochronnym.

Obce znaki są porozmieszczane wszędzie wewnątrz kompleksu. Podczas prac budowniczych nad Bazą , obcy nadzorowali jej konstrukcje i dawali rady odnośnie materiałów. Wiele z technologicznych rzeczy zaimplementowanych w bazie jest niezrozumiała dla pracowników. Przykład: windy nie są poruszane przez liny lecz działają magnetycznie.

Eksperymenty dotyczące manipulacji pamięcią :

Dulce studiuje kontrole poprzez implanty, jednostki Bio-Psi, kontrole snu i bicia serca. DARPA używa tych technologii do manipulacji ludźmi. Wszelkie projekty są analizowane w Bazie Sandra przez tzw. „Grupę Jasona” (55 naukowców). Zajmują się oni ciemnymi stronami tej technologii, która jest ukrywana przed opinią publiczną. Inne projekty tego typu są prowadzone w instalacji Groom Lake w Nevadzie, znanej pod nazwą Strefa 51. ELMINT (Electro-Magnetic Intelligence – Inteligencja Elektro-Magnetyczna), Code Empire, Code Eva, Program His (Hybrid Intelligence System – Hybrydowy System Inteligencji), BW/CW, IRIS (Infrared Intruder System – Podczerwony System Bezpieczeństwa), BI-PASS, REP-TILES.

Badania na poziomie 4 w Dulce zawierają także badania nad aurą człowieka, jak również aspekt snów, hipnozy i telepatii. Oni wiedzą jak manipulować ciałem człowieka. Potrafią oni obniżyć współczynnik naszego bicia serca, za pomocą głębokich fal delta, spowodować szok statyczny. Potrafią oni przedstawiać wszelakie „dane” i zaprogramowane reakcje w twoim umyśle ( tzw. „Dream Library” – Biblioteka Snów). Wchodzimy w erę technologizacji psychicznych mocy, wynajdywania opcji komunikacji pomiędzy ludźmi i maszynami, nanotechnologii, bio-technologicznych mikro maszyn, wojen PSI, E.D.O.M (Electronic Dissolution of Memory – Elektroniczne Zaburzenia Pamięci), R.H.I.C (Radio-Hypnotic Intra-Cerebral Control – Kontrola Radio Hipnotyczna) i wszelakich form kontroli zachowania ludzi.

W jednym dużym pomieszczeniu Christa Tilton ujrzała skomputeryzowane wskaźniki umieszczone przy wielkich kontenerach i wielkich wysięgnikach zanurzonych w kontenerach. Zapamiętała odgłos brzęczenia i zapach formaliny. Christa jest zdania, że w kontenerach znajdował się rodzaj płynu, który był bezustannie mieszany. Nie pokazano jej jednak zawartości kontenerów. Christa wykonała szereg rysunków tego, co udało jej się zobaczyć podczas abdukcji.

Kontenery te są również zamieszczone w zestawie kontrowersyjnych dokumentów nazwanych „Dulce Papers” (Dokumenty z Dulce), które zostały rzekomo skradzione z podziemnego kompleksu w Dulce wraz z 30 czarno białymi zdjęciami i kasetą wideo. Tajemniczy oficer ochrony, który wyniósł dokumenty, ogłosił, że pracował w Dulce przed 1979 rokiem.

Pod koniec 1979 roku, Thomas C. – oficer ochrony – nie był w stanie dłużej radzić sobie z niezwykłą rzeczywistością jakiej musiał stawiać czoła każdego dnia. Jako oficer ochrony wysokiego poziomu w zjednoczonym ludzko-obcym podziemnym obiekcie blisko Dulce, Thomas C. widzał rzeczy przerażające i straszne. Po wielu wewnętrznych konfliktach, zdecydował się on na opuszczenie ośrodka i zabranie ze sobą kilku różnych przedmiotów.

Przy użyciu małego aparatu, wykonał on ponad 30 zdjęć miejsc wewnątrz wielopoziomowego obiektu. Zebrał także dokumenty i wykradł kasetę wideo ochrony z centrum kontroli, na której rejestrowane były obrazy z innych kamer przedstawiające korytarze, laboratoria, obcych i personel rządowy. Thomas C. wyłączył następnie system alarmowy w jedym z ponad 100 wyjść na powierzchnię i opuścił ośrodek wraz ze zdjęciami, kasetą wideo i dokumentami. Oryginały zostały ukryte po tym jak zostało wykonanych pięć zestawów kopii.

Thomas był gotowy ukryć się, jednak kiedy powrócił do domu aby zabrać żonę i młodszego syna, zobaczył vana i agentów rządowych. Jego żona i dziecko zostało porwane. Thomas został zdradzony przez K. Lomas’a (współpracownika). Agenci zarządali aby Thomas zwrócił to co zabrał z bazy jeżeli chce odzyskać żonę i syna. Kiedy dla Thomasa stało się jasne, że jego rodzina mogła już zostać wykorzystana w eksperymentach biologicznych i na pewno nie wróci cała i zdrowa, postanowił uciec.

 

Thomas mający teraz ponad 50 lat, w momencie kiedy miał niecałe 30 lat brał udział w ściśle tajnym szkoleniu w fotografii w podziemnym ośrodku w Wirginii Zachodniej. Przez siedem lat pracował w bazie lotniczej jako fotograf materiałów ściśle tajnych. W 1971 roku odszedł i zaczął pracować dla Rand Corp. w Santa Monica, Kalifornia. W 1977 roku został przeniesiony do Dulce. Kupił dom w Santa Fe w Nowym Meksyku i pracował od poniedziałku do piątku. Dojeżdżał do pracy za pomocą podziemnego systemu komunikacji.

W tym czasie, podobny badacz pracował w ochronie w Santa Fe i prywatnie badał fenomen UFO, okaleczenia bydła, grupy Masonów i Wicca w tym obszarze. Thomas miał bliskiego przyjaciela, który zjawił się w Santa Fe w 1979 roku aby odwiedzić zarówno Thomasa jak i niezależnego badacza. Oglądnął zdjęcia, kasetę wideo i dokumenty zabrane z Dulce. Wykonaliśmy rysunki, wszystko to zostało puszczone w obieg wśród społeczności badającej fenomen UFO – jako „Papiery Dulce”

Thomas utrzymuje, że w Dulce było ponad 18000 małych Szaraków. Mówi także, że widział gadzich humanoidów – reptilian. Jego kolega stanął twarzą w twarz z wysokim na 6 stóp Reptoidem, który zmaterializował się w jego domu. Reptoid okazał swoje zainteresowanie mapami badań Nowego Meksyku i Kolorado, które znajdowały się na ścianie. Mapy te zawierały mnóstwo zakreśleń markerem oraz pinezek oznaczających miejsca okaleczeń bydła, jaskinie, miejsca wysokiej działalności UFO, miejsca uprowadzeń, starożytne ruiny i prawdopodobne podziemne bazy obcych.

Wielopoziomowy ośrodek w Dulce posiada centralny HUB, który jest kontrolowany przez podstawową ochronę. Poziom bezpieczeństwa wzrasta wraz ze schodzeniem do niższych poziomów. Thomas miał 7 poziom pozwolenia ULTRA. Widział siedem poziomów w bazie, choć tych mogło być więcej. Większość obcych przypuszczalnie znajduje się na poziomach 5, 6, 7 – z czego na poziomie 5 znajdują się kwatery obcych. Jedyny „drogowskaz” w języku angielskim znajdował się nad stacją transportową prowadzącą do „Los Alamos”. Połączenia prowadzą od Dulce w kierunku Arizony, do podziemnej bazy pod obszarem Strefy 51 w Nevadzie. System transportowy prowadzi do i od Dulce w kierunku obiektów pod Taos, Datil, Colorado Springs, Creed, Sandia, Carlsbad. To wszystko okazuje się być ogromną siecią połączeń pod Stanami Zjednoczonymi rozciągającą się w postaci globalnego systemu tuneli i podziemnych miast.

W bazie Dulce większość znaków na drzwiach i w korytarzach jest w obcym języku i w symbolicznym języku uniwersalnym rozumianym przez ludzi o obcych. Thomas stwierdził, że po drugim poziomie każdy jest ważony nago, po czym otrzymuje uniform. Goście otrzymują szaro białe uniformy – kombinezony z zamkiem błyskawicznym. Waga osoby wpisywana jest na komputerową kartę ID. każdego dnia. Każda zmiana w wadze jest notowana. Jeśli przekroczy 3 funty (1,3kg) osoba taka musi przejść przez fizyczny egzamin i zostać prześwietlona promieniami rentgena.

Wagi są umieszczone z przodu wszystkich wrażliwych obszarów i są wbudowane w podłogę blisko wejść i paneli kontrolnych drzwi. Każda osoba wkłada kartę ID do szczeliny drzwi a następnie wpisuje kod cyfrowy na klawiaturze. Waga osoby i kod muszą pasować do zapisów z karty inaczej drzwi nie otworzą się. Jakakolwiek niezgodność sprowadza na miejsce ochronę. Nikomu nie wolno niczego wnosić do wrażliwych obszarów. Wszystkie towary są umieszczane na przenośniku taśmowym i prześwietlane rentgenem. Taka sama procedura obowiązuje w przypadku opuszczania szczególnie wrażliwych obszarów.

Wszystkie windy są obsługiwane w sposób magnetyczny, nie mają żadnych kabli dźwigowych. Magnetyczny system znajduje się wewnątrz ścian windy, nie ma tam żadnych normalnych systemów elektrycznych. Wszystko jest kontrolowane za pomocą zaawansowanego magnetyzmu, włączając w to oświetlenie. Nie ma żadnych żarówek, a tunele są oświetlane przez jednostki fosforowe – o dużej emisji światła. Niektóre głębokie tunele używają formy fosforowego pięciotlenku do tymczasowego oświetlania obszaru. Obcy nie zbliżają się do takich miejsc z nieznanych powodów.

Poziom 1 zawiera garaż dla pojazdów ulicznych. Poziom 2 zawiera garaż dla pociągów, wahadłowców, potężnych maszyn drążących tunele. Badania na poziomie 4 dotyczą ludzkiej aury, telepatii, hipnozy i snów. Thomas mówi, że oni wiedzą jak rozdzielić bioplazmatyczne ciało od ciała fizycznego aby umieścić „obcy byt” – obcą macierz życia – wewnątrz ludzkiego ciała – po usunięciu „duszy” – ludzkiej macierzy życia.

Poziom 6 jest nieoficjalnie nazywany „Salą koszmarów”. Zawiera genetyczne laboratoria, gdzie przeprowadzane są eksperymenty na rybach, fokach, ptakach i myszach – które to są poddawane ogromnym zmianom w porównaniu do ich oryginalnych form. Znajdują się tam wielorękie i wielonogie ludzkie formy, a także kilkanaście klatek i kadzi humanoidalnych nietoperzy wysokich na ponad 2 metry. Obcy nauczyli ludzi wielu zagadnień związanych z genetyką, rzeczy zarówno przydatnych jak i niebezpiecznych.

Główne rządowe organizacje włączyły się w rozplanowywanie genetyki człowieka – tak zwany projekt genów – włączając w to Departament Energii, Narodowy Instytut Zdrowia, Narodową Fundację Naukową, Instytut Medyczny Howarda Huges’a i oczywiście Podziemne Laboratoria Dulce prowadzone przez DOE. Thomas ujawnił, że szefem genetycznych eksperymentów w Los Alamos i Dulce jest Larry Deaven.

Według Thomasa, obcy obojnaczy reproduktor jest zdolny do partenogenezy (dzieworództwo). W Dulce powszechną formą reprodukcji jest wielozarodkowość. Każdy embrion może i dzieli się na 6 do 9 indywidualnych tworów (rodzeństw). Niezbędny środek odżywczy dla rozwijających się tworów zwykle zawiera olazmę, deoxyhemoglobinę, albuminy, lizozymy, kationy, owodniowy płyn. Termin „gen” jest używany aby opisać całość unikalnych chromosomów szczególnego organizmu, w odróżnieniu od genotypu, który jest informacją zawartą wewnątrz tych chromosomów. Ludzkie geny są przypisywane do określonych chromosomów. To jest ambitny projekt, który zajmie lata i pochłonie wiele mocy obliczeniowej współczesnych komputerów.

Czy obca i ludzka BIO-TECHNOLOGIA jest używana aby nas wykarmić i nam służyć, czy jest raczej używana aby nas kontrolować i zdominować? Dlaczego porwani przez UFO zostali użyci w eksperymentach genetycznych? Tak było, kiedy Thomas spotkał ludzi w klatkach na 7 poziomie kompleksu Dulce – wtedy to co zobaczył przechyliło szalę jego wytrzymałości psychicznej. Rząd po rzędzie, tysiące ludzi, krzyżówki genetyczne z udziałem ludzi, ludzkie płody, wszystko to trzymane w zamrożeniu. Thomas mówi: „Często spotykałem ludzi w klatkach, zwykle oszołomionych lub poddanych działaniu narkotyków. Czasem jednak płakali oni i błagali o pomoc. Powiedziano nam, że Ci ludzie są beznadziejnie obłąkani i włączeni do pewnego medycznego testu, który miał im pomóc wyleczyć chorobę. Powiedziano nam to aby już nigdy więcej z nimi nie rozmawiać. Na początku wierzyliśmy w te historie. Finalnie w 1978 roku mała grupa pracowników odkryła prawdę. Wtedy zaczęła się wojna Dulce.

Dołączona grafika
Podziemny wjazd (Gran Sasso National Laboratories) blisko Paganica we Włoszech. Są to jedne z największych i najbardziej zaawansowanych podziemnych laboratoriów na świecie. Rozciągają się 1400 metrów pod skalnym podłożem gór Gran Sasso.Dołączona grafika
„Blood Labs” czyli Laboratoria Krwi – w DULCE. Zdjęcie wykonane w 1979 roku przez Thomasa Castello oficera CIA bazy Dulce. Thoms Castello zaginął w nieznanych okolicznościach – prawdopodobnie został zamordowany za ujawnienie tajnych informacji.

Dołączona grafika
Dulce blood labs

Dołączona grafika
Dulce blood labs

Dołączona grafika
Urządzenie o napędzie atomowym używane do wiercenia tunelów na obszarze Dulce

Dołączona grafika
Podziemny system transportu FEMA – łączycy instalacje podziemne.

Dołączona grafika
Garaż w Dulce – Poziom 1

Dołączona grafika
Wejście na jeden z bloków w DULCE. Obszar ten jest pilnie strzeżony, dostępu strzegą ogromnych gabarytów zbrojone drzwi.

Dołączona grafika
Klatki z Dulce – to w nich umieszczone było częśc hybryd i ludzi poddawanych eksperymentom genetyczmym i biologicznym.

 

https://www.youtube.com/watch?v=g44UuRp7D-g
zrodlo :http://www.subversiveelement.com/Dulce.html

NAJNOWSZE WPISY