Techno Manipulacja

Wiele osób pyta mnie czy nie przesadzam. Czy nie demonizuję zbytnio współczesnej kultury. Czy nie przeceniam destrukcyjnego oddziaływanie opisywanych przeze mnie New Age’owych praktyk? Po co teoretyzować. Popatrzmy jak to działa. Jak jest możliwe, że normalni ludzie wchodzą w dziedzinę kaleczącą ich emocjonalnie, psychicznie i duchowo. Na przykład zaczynają słuchać muzyki. Wiele czasopism, w tym chrześcijańskie, pisze o niej pozytywnie. Muzyka techno.

Jest rodzajem muzyki tanecznej generowanej elektronicznie. Jest biznesem, siecią klubów i wytwórni muzycznych. Jest też rodzajem subkultury. Najlepsze czasy ruch techno ma za sobą, ale ciągle zachowuje zdolność przyciągania wielu młodych ludzi. Z subkulturą techno, poprzez imprezy taneczne i parady (największą jest berlińska Love Parade), kontakt miało setki tysięcy młodych ludzi na całym świecie.

Muzyka ta wyrosła z doświadczeń twórców zainteresowanych oddziaływaniem dźwięków na ludzką podświadomość. Penetrowali oni żywe tradycje szamańskie oraz mistyczne nurty religijne poszukując psychoaktywnych rytmów i częstotliwości.

Impreza techno jest rodzajem nadstymulacji. To uderzenie w organizm człowieka dźwiękiem i światłem z siłą dotąd niespotykaną. Charakterystyczne są w jej trakcie zabiegi psychoaktywne, takie jak zapętlona muzyka, impulsy dźwiękowe i wizualne zbliżone do rytmu układu nerwowego człowieka, celowe zaburzanie pracy serca w sposób zbliżony do zaburzeń związanych ze stanami epileptycznymi i hiperwentylacja. Wszystko to wywołuje u tańczących transowe stany odmiennej świadomości. I niekonieczne są do tego narkotyki, choć często są na technoimprezach używane.

W stanie transu człowiek otwierany jest na rzeczywistość nadzmysłową, zabierany jest w sferę często wrogą człowiekowi pod pozorem zabawy. Techno jest manipulacją. Głoszony cel: rozładowanie stresów i frustracji na zbiorowym seansie tanecznym, jest rozbieżny z ukrywanym celem rzeczywistym. Z traumatyczną inicjacją.

Systematyczna technostymulacja może w konsekwencji prowadzić do dysfunkcji centralnego układu nerwowego. Informują o tym lekarze psychiatrzy i psychoterapeuci, do których trafia, również w Polsce, coraz więcej osób z zaburzeniami neurologicznymi trudno poddającymi się terapii. Nadstymulacja, której podlega uczestnik imprezy techno, może trwale uszkodzić jego układ nerwowy. Częstą reakcją, zwłaszcza u nowicjuszy, są zawroty głowy, duszności, zaburzenia równowagi, częstoskurcz, kołatanie serca, nudności, wymioty, zdarza im się też nieświadomie oddać mocz lub kał. Pytałem jedną z terapeutek, jak opisałaby najkrócej skutki oddziaływania muzyki techno na uczestnika imprezy. Odpowiedziała: dziury w mózgu.

Czy media ostrzegają młodych przed subkulturą techno? Czy ktoś informuje konsumentów współczesnej kultury, że nie wszystko co przedstawiane jest jako kolorowe i frapujące, wkręcające i odjazdowe, jest pożyteczne i bezpieczne? Niestety nie. Muszę zatem ciężko pracować na tytuł Głównego Obskuranta RP. „Muzyka pominięta, został same przerywniki „tematyczne”. Polecam oglądnąć całe.Najlepsze będzie w part 2 – przemawia szatan o kontroli nad światem Nie wiem, jak to się ma do prawdy, ale jest Polak, który pracował nad światłami dla tych imprez. Twiedzi, że to sekta, która rządzi przemysłem filmowym i muzycznym. Dokument dostępny na yt pod nazwą „Wstrząsające Wyznanie Leszka Dokowicza”. Google potwierdzają to, że był pracownikiem oświetlenia w dodatku jako jeden z najlepszych w Europie.

Nie wiem czy to tylko na pokaz czy faktycznie coś w tym jest. Nic mnie już nie zdziwi, ostrzegam niedoświadczonym może wysadzić umysł.”zrodlo:https://ukrytawladza.wordpress.com

NAJNOWSZE WPISY