Ojcowie przeciw aborcji

Ojcowie przeciw aborcji.

zerósł, druga sięga poziomu głowy, a trzeci-przedszkolak krąży bez przerwy wokół mnie z uśmiechniętą buzią i cieszy się życiem..

„Czarny protest” kobiet /i nie tylko/ ubranych na czarno 3 października zmotywował nas- ojców, ale i kobiet-matek skupionych w organizacji, do ponownego zabrania głosu w kwestii aborcji. W obronie życia nienarodzonych  publicznie już w 2011 roku wypowiedział się Ireneusz Dzierżęga ze Stowarzyszenia Centrum Praw Ojca i Dziecka. Dziś /październik 2016r./ w niezmiennej formie treść naszego oświadczenia brzmi tak samo. Nie mamy zamiaru niczego zmieniać, poprawiać czy unowocześniać. Dla nas feministyczne fanaberie o zabijaniu jeszcze nie narodzonych, ale żyjących dzieci, są absurdalne i nienaturalne. Prawdziwy ojciec zawsze będzie chronił życie swego dziecka, w każdym stadiu jego rozwoju i w każdym wieku, szczególnie w kraju, gdzie jest traktowany jako rodzic gorszej kategorii.

Wśród wielu głosów popierających prawo do zabijania nienarodzonych, ale przecież żywych dzieci my – ojcowie,  mamy swoje zdanie w  temacie aborcji.

 

 „To nasza ojcowska powinność, by chronić dziecko, a w konsekwencji i jego matkę przez wszelkim zagrożeniem. Czasem, niestety, musimy chronić dziecko przed samą matką, która chce zabić wspólne dziecko. Tłumaczenie zgorzkniałych feministek, że „brzuch to jej własność” traci na znaczeniu, gdy w tym „brzuchu” zaczyna kiełkować nowe życie. Życie, którego sobie nie znalazła w kapuście lub nie przyniósł jej bocian, tylko poczęło się w miłosnym akcie z mężczyzną. 50% genów należy również do niego. Do ojca dziecka.

Feministki zaś robią wszystko, by zniwelować wpływ ojca na wychowanie nie tylko narodzonego już dziecka, ale również tego, które ma się dopiero narodzić. Pozbawienie mężczyzny praw do dziecka poczętego oraz do jego ochrony przed aborcją, stanowi uderzenie w samo serce powołania ojca – obrońcy żony i rodziny. Niszczy się tym samym również relacje między żoną a mężem.

Sytuacja pozbawiania ojców prawnej możliwości obrony dziecka poczętego zwalnia potem ich samych z odpowiedzialności za to dziecko. To czuje się, gdy w obronie pseudokobiecych praw aborcyjnych wypowiadają się niektórzy mężczyźni, w tym politycy. Czasem aż ciśnie się na usta uwaga, którą swego czasu wypowiedziałem pod adresem takiego działacza; czy wie, kto jest gorszy od feministki wojującej z mężczyznami? Odpowiedź: feminista.

Gdy rodziły się moje dzieci, miały w dniu urodzin po pięćdziesiąt kilka cm. Tydzień wcześniej 2-3 cm mniej, miesiąc wcześniej z 10 cm mniej, 9 miesięcy wcześniej miały 2-3 mm. To od początku były moje dzieci. Dziś jeden mnie pr

Kim byłbym, gdybym pozwolił im zginąć, zanim by przyszły na świat – bo na pewno nie Odpowiedzialnym Ojcem? Byłbym Nikim. Zakałą ludzkości, bo nie znam zwierzęcia, które zabija swoje nienarodzone potomstwo. Tylko człowiek może być tak głupi i zły.

Marcin Pierzchała 

Stowarzyszenie Centrum Praw Ojca i Dziecka”

NAJNOWSZE WPISY