Jak gwiazdy filmowe zaprzedają się Illuminatom

 

W Hollywood nie chodzi tylko o wielkie nazwiska. Sława i talent nie są głównymi czynnikami branymi pod uwagę w trakcie selekcji. Dla przykładu, Al Pacino i Robert DeNiro są jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktorów w historii kinematografii… nie są jednak powiązani z poważnymi projektami filmowymi Illuminati.

 

Istnieją inni aktorzy których udział w filmach Illuminati jest w pełni świadomy i nadzwyczaj oczywisty. Prawie każdy film w którym występują jest ewidentną produkcją illuminatów. Do aktorów tych zaliczyć możemy:

 

 

Natalie Portman, Angelina Jolie, Nicholas Cage, Johnny Depp, Robert Downey, Jr., Matt Damon, Russell Crowe, Liam Neeson, Denzel Washington, Geoffrey Rush, Shia LeBeouf, Tom Cruise, Dennis Quaid, Will Smith, Chris Evans, Keanu Reeves, Megan Fox a ostatnio również Jeremy Renner.

 

Czy nie zastanawialiście się nigdy jak to jest, że niezbyt znani do tej pory aktorzy, mający swoje młode lata już dawno za sobą, jak Jeremy Renner, na lewo, (lub np. Geoffrey Rush) nagle dostają piorunującego kopa na szczyty rankingów najsławniejszych aktorów?

 

Dlaczego inni, równie utalentowani aktorzy nie mogą doświadczyć tego samego? Ponieważ w grę wchodzi selekcja, selekcja oparta na bardzo wyszukanych algorytmach.

 

Na początku przedstawia się im krótką listę przyszłych filmów, na udział w których muszą się zgodzić. Jest to typowa procedura w Hollywood. Później niektórzy z nich są inicjowani w obręb elitarnego kręgu. Jedynie nieliczni są na tyle odważni by odmówić.

 

Pamiętacie Randy Quaida, brata Dennisa Quaida, jego ucieczkę na granicę kanadyjską i prośbę o azyl?

 

Randy Quaid i jego żona szukają azylu w Kanadzie, „Saying They Fear for Their Lives„

 

„Hollywood morduje swoje gwiazdy filmowe„ , powiedział Randy Quaid w Vancouver.

 

„Niezwykle ekscentryczny duet, poszukiwany w Kalifornii za rzekomą ucieczkę z hotelu bez zapłaty za pobyt oraz za zniszczenie domu który był kiedyś ich własnością, uciekł na północ i przekroczył granicę [USA]… teraz twierdzą że są celem tajemniczego klanu, który według nich zamordował aktorów Heatha Ledgera oraz Davida Carradine. (Ledger zmarł od przedawkowania leków w 2008, zaś Carradine znaleziony został martwy – przyczyną było najprawdopodobniej przypadkowe uduszenie.)

 

Ostatni film Heatha Ledgera – Wielki rytuał (pl.)

 

 

 

PAUL BETTANY

 

Bettany nie jest tak rozpoznawalnym aktorem jak np. Brad Pitt, uczestniczył jednak w kilku jednoznacznych produkcjach Illuminati, przy których subtelnie bawiąca się tematyką okultystyczną seria UNDERWORLD wygląda jak dziecięcy obrazek narysowany kredkami świecowymi.

 

Przykłady (na podstawie Internet Movie Database, http://www.imdb.com):

 

STWORZENIE

 

Rola:  Karol Darwin

 

„Co się stanie gdy uznany na świecie naukowiec, załamany śmiercią swojej najstarszej córki, sformułuje teorię sprzeczną z religijnym dogmatem? Oto historia Karola Darwina i jego dzieła „O pochodzeniu gatunków”. Opowiada o globalnej rewolucji której początek miał miejsce w małej angielskiej wiosce (…)”

 

Interpretacja:  Klasyczna dwumowa. „Ewolucja” jest w rzeczywistości „kreacją”. Typowy przykład nauki Illuminati.

 

LEGION

Rola:  Archanioł Michał

 

Archanioł Michał odwraca się od Boga by chronić nienarodzonego jeszcze Antychrysta. Bóg użył już raz Potopu aby zniszczyć ludzkość i jest zdeterminowany by ponowić próbę. Jeśli narodzi się Antychryst ludzkość zostanie uratowana. Michał odcina sobie skrzydła i postanawia bronić nienarodzonego dziecka przed nadciągającą hordą opętanych przez ANIOŁY (nie przez DEMONY!), słabych i głupich ludzi, zdeterminowanych by wyciąć płód wprost z brzucha matki.

 

KSIĄDZ

Rola:  futurystyczny ksiądz katolicki

 

Chrześcijanie i wampiry walczyli ze sobą przez stulecia. Wampiry zostały zepchnięte do podziemnych „rezerwatów”. Gdy córka wojowniczego kaznodziei, Lucy (czytaj: Lucyfer i „Lucy in the Sky with Diamonds”), zostaje porwana przez ludzko-wampirzą HYBRYDĘ, kaznodzieja stwierdza że musi postąpić wbrew woli Boga i uratować dziewczynę.

 

Inne filmy w których udziela się Paul Bettany są równie znaczące, w tym Pan i Władca: Na Krańcu Świata (z Russellem Crowe), Piekny Umysł (znów z Russellem Crowe), Kod Da Vinci (Illuminati ad infinitum), Martwe Dzieci (do których odnosi się w pewnym momencie LEGION), Klub Samobójców, Rachunek Sumienia (średniowieczna, chrześcijańska sprawiedliwość), Historie Upadłych Dusz, Iron Man 1, 2 i 3 (wyższość technologiczna), Avengers, Krew.

 

Masakra.

 

(Angelina Jolie, na lewo, członek Council on Foreign Relations – CFR)

 

 

DIALOG

 

 

 

Jedynym sposobem by ukazać prawdziwe oblicze tych filmów jest dokładna analiza dialogów. Nie mamy na to tyle czasu, dlatego podam kilka wybranych przeze mnie przykładów:

 

KSIĄDZ:

 

„Chcę tego samego co ty: podążać za każdym moim pragnieniem i nie nazywać tego grzechem. W końcu, jeśli nie grzeszysz, to się nie bawisz.”

 

„Przyjąłem krew Królowej wampirów i przemieniłem się w coś nikomu wcześniej nieznanego: ludzkiego wampira.”

 

LEGION:

 

„Gdy byłem dzieckiem, moja matka powiedziała mi że Bóg jest miłościwy i sprawiedliwy. Gdy opuścił nas ojciec, zapytałem matki dlaczego Bóg odwrócił się od ludzkości i przestał być miłościwy i sprawiedliwy. Odpowiedziała: Nie wiem. Pewnie miał już dość tych bzdur.”

 

Aby odkryć więcej, musicie sami przeanalizować te filmy. Każde słowo w nich użyte, każda scena – wszystko zostało starannie dobrane.

 

__________________________________________________________________________

 

Komentarz Donalda na henrymakow.com:

 

Ten gatunek lucyferiańskich bohaterów rozwijany jest w Hollywood od dekad. Kolejnym przykładem jest „Constantine” z Keanu Reevesem, oparty na komiksie stajni Vertigo „Hellblazer”.

 

Film opowiada o wojnie Boga i Lucyfera, w której nie mogą oni używać aniołów i demonów bezpośrednio. Mogą jednak używać w niej swoich ludzkich stronników. jaki jest cel ludzkiej egzystencji? Bóg i Lucyfer wydają się zakładać między sobą o to, kto pozyska dla siebie więcej dusz.

 

Bohatera tej lucyferiańskiej herezji gra Keanu Reeves.  W komiksie Constantine jest ukazany jako pewny siebie człowiek, który dla tzw. większego dobra dokonuje wątpliwych moralnie czynów. Zazwyczaj wygrywa przy użyciu podstępu, zwiedzenia i oszustw.

 

Założyciel Kościoła Szatana, Anton LeVay, powiedział że komiksy są sposobem na przeszczepienie satanistycznej filozofii do umysłów dzieci, już od czasów wynalezienia samej idei komiksu przez sprzedawcę  Maxa Ginzberga (Maxwella Gainesa) oraz Harrego Wildenberga w roku 1933 (obaj byli Żydami)…

 

Złowrogi typ komiksów opowiadających o super-bohaterach wymyślony został przez żydowskich nastolatków Jerrego Seigela i Joe Shustera, którzy koncept „Supermana” opracowali jeszcze w roku 1932. Pochodzili z Cleveland w stanie Ohio. Sprzedali swoje historie nowo utworzonemu Detective Comics – znanemu też jako DC Comics.  Koncept Supermana dał też narodziny wielu innym superbohaterom, takim jak np. Batman.

 

Tak, wiem… „hej, ale Superman jest przecież dobry”. Charakterystykę superbohaterów wyjaśnił LaVey. Ich wyższość i potęga zostaje uwięziona w świecie ludzi gdzie muszą ukrywać swoją tożsamość, głównie z powodu złych ludzi pragnących ich zniszczenia. Jego historia zawiera elementy w rodzaju: ucieczka ze swojego świata, upadek na Ziemię, pozostawienie na śmierć przez swoich przyjaciół lub wrogów…

 

Tak przy okazji, Seigel i Shuster zostali wystrychani na dudka przez DC comics i nie czerpali żadnych korzyści finansowych z postaci Supermana, aż do czasu serii publikacji z lat 70-tych, stawiających DC comics w negatywnym świetle i zmuszających ich do przyznania im corocznej pensji 20.000 dolarów i pokrycia kosztów opieki medycznej.

 

Z angielskiej Wikipedii:

 

„Ponieważ Siegel i Shuster byli Żydami, niektórzy religijni komentatorzy i badacze popkultury w rodzaju rabbiego Simcha Weinsteina czy Howarda Jacobsona, sugerują że historia Supermana była inspirowana po części historią Mojżesza oraz innymi żydowskimi historiami. Prawdziwe imię Supermana, Kal-El, przypomina hebrajskie קל-אל, oznaczające również „głos Boga”. Przyrostek „el” oznacza „od Boga”, i jest również częścią imion aniołów (Gabriel, Ariel itd.), będących obdarzonymi nadludzkimi mocami, latającymi humanoidami czyniącymi dobro. Żydowskie legendy w rodzaju tych o golemie również są warte odnotowania – Golem (opisany w Zoharze), był mityczną istotą stworzoną w celu ochrony prześladowanych Żydów w XVI-wiecznej Pradze (…) Superman jest często porównywany do Jezusa, czyli zbawcy ludzkości. Nazwisko Kent było w początkach XX wieku popularną, zamerykanizowaną formą żydowskiego nazwiska Cohen (…)”

Zrodlo: https://radtrap.wordpress.com/

NAJNOWSZE WPISY