Hybrydowy! Dziwny przypadek córki Lisy

W przypadkach, gdy obcy zdołają zapłodnić kobietę i umieścić ją w różnych rytuałów, urodzeni wykazują imponujące szczególne i niepowtarzalne cechy, takie jak dzieci, które mają supermoce. Wielu z nich potrafi czytać umysły ludzi wokół nich lub posiada inteligencję znacznie przewyższającą inteligencję zwykłych ludzi, tak jest w przypadku Lisy.

Lisa wyjaśniła, że skoro była mała, zawsze czuła, że różni się od innych, mogła słyszeć i obserwować rzeczy, których inni nie potrafili, dlatego zawsze była w swoim umyśle, że nie była normalna i że coś się stało w jej narodzinach.
Kilka lat później, tuż po osiągnięciu pełnoletności, jej przodek wyjaśnił prawdziwą historię swojego zapłodnienia w statku kosmicznym i jak, ku jej zaskoczeniu i zaskoczeniu, a także po dziewięciu miesiącach, poznała dziewczynę, która zmieniła swój świat i świat ludzkości.
NAUKOWCY NIE ZNAJDUJŠ ODPOWIEDZI NA POZAZIEMSKIE DNA LISY.
Ku zaskoczeniu środowiska naukowego, DNA Lisy jest w połowie ludzkie, a druga część jest nierozpoznawalna, pomimo ogromnej różnorodności badań, jakie przeprowadzili na jej DNA, nie byli jeszcze w stanie znaleźć jasnej odpowiedzi.

Hybrydowy!  Dziwny przypadek córki Lisy cudzoziemców

📷
Lisa wskazuje, że istnieje powód, dla którego powinna tu być i że bardzo różni się od większości ludzi żyjących na tej planecie, ale wskazuje również, że jest wielu ludzi, którzy mają te same cechy co ona.
Ogłoszenia
Ku zaskoczeniu wielu, jest to jeden z tysięcy przypadków, które pozostają w cieniu ludzkości i wiele osób twierdzi, że miało miejsce kilka wydarzeń o tym samym podobieństwie, ale które zostały zignorowane lub ukryte, aby nie zaniepokoić populacji ludzkiej, i które mogłyby obciążyć ludzkość, która obecnie postrzega Lisę jako córkę kosmitów, jako przypadek wyjątkowy, chociaż zapewnia, że na Ziemi jest wielu takich ludzi jak oni, którzy przemierzają całą planetę.
CZY BYŁO WIĘCEJ WYDARZEŃ POZAZIEMSKICH, TAKICH JAK TE LISY?
Dziś temat kosmitów jest nadal jedną z największych zagadek. Jednakże, przez lata były znane przypadki, w których niektóre kobiety twierdzą, że zostały porwane przez istoty z innych planet i doświadczyły wszystkich rodzajów aktu seksualnego w swoich doświadczeniach z istotami z innych planet.

zrodlo ://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts