Przerażający odgłos duchów

Wiele z nich było obserwacjami zapisanymi w historii, głównie we współczesnym, ale jeśli je przeanalizujemy, uświadamiamy sobie, że generalnie są to obserwacje, które ludzie zapisali ze wzrokiem. Znajdowanie obecności w domach lub innych miejscach, ale prawie nigdy nie mówienie o “dźwięku”, który mógłby sprowokować ducha. I nawet gdybyśmy wcześniej nie zwracali na to większej uwagi, eksperyment pokazał, że taki dźwięk istnieje i może być nawet naszym głównym ostrzeżeniem przed jakąkolwiek nadprzyrodzoną obecnością.

sonido muertos 2 300x200 - Przerażający odgłos duchów

Jeśli porównamy nasz słuch z innymi zwierzętami, nie ma w tym nic dziwnego, nawet jeśli mamy pewne zdolności, takie jak łatwa identyfikacja wszystkich dźwięków “mówionych” przez inną osobę, nasz zasięg detekcji pozostawia wiele do życzenia, ponieważ najniższa częstotliwość, jaką możemy usłyszeć to 20 Hz. Innymi słowy, infradźwięki, wszystko, co porusza się poniżej tych 20 Hz idzie całkowicie niezauważone przez nas. Albo tak, że w to wierzono.

Wszystko zaczęło się, gdy naukowcy z Uniwersytetu Hetfordshire połączyli grupę ludzi, aby posłuchać muzyki, czasem grając dźwięki 17 Hz w tym samym czasie, a czasem nie. Co dziwne, choć nie jest to zasięg, który powinniśmy złapać, ludzie, którzy stanęli w obliczu 17 Hz doświadczyli wiele dyskomfortu. Od wczesnych ataków paniki po szczelność klatki piersiowej i ciągłe dreszcze.

Dzięki temu okazało się, że chociaż nie możemy ich uchwycić, bo uchwyciliśmy dźwięki. Częstotliwości pomiędzy 7 i 19 Hz wpływają na ludzi w inny sposób. Wydaje się, że jesteśmy ich świadomi i reagujemy tak, jakbyśmy byli w niebezpieczeństwie instynktownie. Generowanie epizodów paniki, udręki i głębokiego strachu. Ale dlaczego?

sonido muertos 3 300x141 3 - Przerażający odgłos duchów

Odpowiedź jest bardzo prosta, mówi się, że zdarzenia paranormalne, takie jak objawienia, zapisują swoje głosy i dźwięki w tym zakresie. Tak, że strach przed 17 Hz może być związane z odpowiedzią ludzkiego ciała na zagrożenie dziwnej istoty, która żyje pomiędzy naszym światem i innym. I to może być powodem, dla którego jesteśmy w stanie postrzegać je w dużej mierze w domach i budynkach, ponieważ te fale dźwiękowe mogą lepiej przemieszczać się między ścianami i rurami.

sonido muertos 300x169 - Przerażający odgłos duchów

Naukowcy ci twierdzą, że ten sam zakres jest postrzegany w przypadku innych zjawisk, takich jak trzęsienia ziemi lub erupcje wulkaniczne, i że funkcjonuje jako instynkt przetrwania. Ale mimo to nie podziela innego efektu, być może najbardziej interesującego w odniesieniu do zjawisk paranormalnych. I jest to, że wiele osób, które zostały poddane 19 Hz w dochodzeniach, przyszedł, aby “zobaczyć” szare liczby i bromosy wewnątrz obiektów.

sonido muertos 5 - Przerażający odgłos duchów

Jest to rodzaj rezonansu, który odczuwają ludzkie oczy, gdy wchodzą w kontakt z tym zakresem dźwięków, i który może skutkować zarówno tym, że wiele obserwacji jest tak naprawdę mylącymi objawieniami ludzkiego umysłu, jak i tym, że te, które są realne, mogą być widziane przez świadków dzięki zakresowi dźwięków, w którym duchy podróżują.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts