Znalezione w piramidzie w Gizie pola należą do istot z innych planet?

Hipoteza, że istoty z innych planet mogły ułatwić starożytnym Egipcjanom budowę piramid w Gizie, może być odpowiedzią na niektóre z wytworów prac, które mają imponującą i tajemniczą inżynierię rozpowszechnioną na całej planecie i stanowią fundamentalną rolę w historii ludzkości. Nawet dzisiaj nadal uważa się, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby starożytni egipscy osadnicy byli w stanie przenieść gigantyczne bloki z kamienia na wiele mil.

CZY ISTOTY Z INNYCH PLANET BYŁY TYMI, KTÓRZY POMAGALI EGIPCJANOM BUDOWAĆ PIRAMIDY GIZOWE?
Wielu ludzi nie wie, jak Egipcjanie przenosili ogromne bloki, bez konieczności stosowania znanych dziś technik budowlanych. Najwyraźniej Egipcjanie wiedzieli coś tajemniczego, czego dziś człowiek nie wie lub jeszcze nie wiedział. Ponadto, wiele osób zwraca uwagę, że tylko dzięki postępowi technologicznemu, który jest dziś dostępny, możliwe było zbudowanie tych imponujących konstrukcji kamiennych, takich jak piramidy w Guizie, niektóre z nich powstały z bloków o masie ponad 60 ton, a także posiadają zaskakująco doskonałe układy matematyczne.
Istnieje jednak duża grupa ludzi, w tym naukowców i teoretyków spiskowych, którzy uważają, że teoria astronautów i uważają, że istoty z innych planet były odpowiedzialne za pomoc Egipcjanom w budowie piramid.

¿Znalezione w piramid w Gizie polach należą do obcych?

MATERIAŁ DOWODOWY KTÓRY MÓGŁBY POTWIERDZIĆ TEORIĘ ŻE EGIPCJANIE OTRZYMALI POMOC W BUDOWIE PIRAMID GIZOWYCH
Jakiś czas temu dokonano ważnego odkrycia, które mogło posłużyć jako mocny dowód, że istoty z innych planet znajdowały się w starożytnym Egipcie. Tajemnicze pudełka w granitowych formach trumien znaleziono wewnątrz Serapeum, nazwy nadanej przez starożytnych Rzymian świątyni Serapis, która znajduje się na północny wschód od piramidy schodkowej Zosera w starej nekropolii Sappara. Te dziwne sarkofagi od czasu ich odkrycia były celem spekulacji od czasu, gdy archeolog o nazwisku Auguste Mariette po raz pierwszy zetknął się z nimi w 1850 roku.
UFOLOG BRIEN FOERSTER WSKAZUJE, ŻE KONSTRUKCJE EGIPSKIE MAJĄ TECHNOLOGIĘ BARDZO PODOBNĄ DO OBECNEJ.
Znany badacz i ufolog Brien Foerster podkreśla, że precyzja techniczna, z jaką wykonano te pudełka, pochodzi z zaawansowanych technologii bardzo podobnych do tych z XXI wieku, a nawet większych. Zaufolog twierdzi, że precyzja, z jaką zbudowano powierzchnie tych tajemniczych pudełek, wynosi około dziesięciu tysięcznych cala, co robi duże wrażenie na środowisku naukowym.

¿Znalezione w piramid w Gizie polach należą do obcych?

Mimo to, po dziesięcioleciach odkrycia skrzynek o wadze ponad 100 ton, eksperci nie rozumieją, jak i dlaczego starożytni Egipcjanie podjęli się budowy i przechowywania w systemie tuneli i jaskiń wydobytych około 30 kilometrów od wielkiej piramidy giza. Ponadto eksperci zwracają uwagę na to, że nie rozumieją, jaką technologię zastosowano do precyzyjnego cięcia kamieni i tworzenia idealnie płaskich powierzchni z precyzyjnymi konturami pod odpowiednim kątem.
📷
CZY TO MOŻLIWE, ŻE PUDEŁKA ZNALEZIONE W POBLIŻU PIRAMID ZOSTAŁY ZBUDOWANE PRZEZ ISTOTY Z INNYCH PLANET?
Sceptycy nie wierzą jednak, że Egipcjanom pomagały istoty z innych planet, które zwracają uwagę, że chociaż cięcia i precyzja konstrukcji skrzynek są naprawdę imponujące, to jednak zwracają uwagę, że starożytni Egipcjanie mieli dość inteligencji, by móc zbudować tego typu infrastrukturę.
Z drugiej strony, ludzie, których scenariuszem była teoria pozaziemska, zwracają uwagę, że Egipcjanie nie byli tymi, którzy budowali te skrzynie i że zostały one zbudowane przez istoty z innych planet, które opracowały je w celu zgromadzenia mumifikowanych szczątków gigantycznych pozaziemskich istot pozaziemskich. Chociaż nigdy nie były one używane, szacuje się, że być może istoty te dostrzegły potrzebę opuszczenia naszej planety przed śmiercią, pozostawiając pudła na Ziemi.

zrodlo strony https://miterio.tv

NAJNOWSZE WPISY