Pozaziemska cywilizacja pozostawiła ślady pojazdów milion lat temu

Eksperci w dziedzinie alternatywnej historii ludzkości, tacy jak słynny Erich Von Däniken, twierdzą, że tysiące lat temu na planetę przybyła zaawansowana technologicznie cywilizacja pozaziemska, gdzie byli czczeni jak bogowie i pomagali tworzyć dzisiejszą cywilizację ludzką.

pozaziemska cywilizacja pozostawił ślady pojazdów milion lat temu


Pytanie, które zadaje sobie wielu ludzi, brzmi: czy jest jakiś dowód na ich przybycie? Eksperci broniący tej teorii twierdzą, że istnieje ogromna ilość materiału dowodowego takiego jak starożytne teksty i artefakty, a nawet fizyczny materiał dowodowy taki jak własne piramidy Egiptu. Jednak nowe badania przeprowadzone przez rosyjskiego geologa pokazały nawet, że cywilizacja nieludzka i zaawansowana technologicznie doprowadziła gigantyczne pojazdy na powierzchnię ziemi przez około 14 milionów lat w przeszłości, ale najbardziej zaskakujące jest to, że dowody na istnienie takich pojazdów zachowały się w formacjach skalnych.

Cywilizacja pozaziemska Lewe ślady pojazdów Miliony lat Ago

pozaziemska cywilizacja pozostawił ślady pojazdów milion lat temu

Zaawansowana technologicznie cywilizacja pozaziemska prowadziła gigantyczne pojazdy miliony lat temu?
Dr Aleksander Koltypin, absolwent Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego i obecny dyrektor Centrum Badań Nauk Przyrodniczych Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego, mówi, że głębokie ślady, które istnieją w skałach Frigia Valley w Turcji, nie mają logicznego i naukowego sposobu wyjaśniania się, więc mogły zostać stworzone przez ogromne pojazdy terenowe napędzane przez jakiś nadrzędny wyścig pozaziemski w technologii miliony lat temu.Od czasu ich odkrycia, żaden ekspert nie był w stanie znaleźć wyjaśnienia dla tego dziwnego zjawiska. Wielu ludzi na świecie popiera teorię, że zostały one wykonane przez pojazdy pozaziemskie. Ale dr Koltypin sugeruje, że dziwne cechy gleby wskazują, że nie były one spowodowane jakimś naturalnym procesem, ale sztucznie przez ciężkie pojazdy. Zgodnie z jego wyjaśnieniem, głębokość tych śladów pokazuje, że wehikuły te były znacznie większe i cięższe od dzisiejszych wehikułów.

Cywilizacja pozaziemska Lewe ślady pojazdów Miliony lat Ago

pozaziemska cywilizacja pozostawił ślady pojazdów milion lat temu


Jak cywilizacja pozaziemska zostawiła swoje ślady?
Można założyć, że w przeszłości pojazdy jeździły po miękkim podłożu, najprawdopodobniej po mokrej nawierzchni. Dlatego, z powodu ich ogromnej wagi, ślady są tak głębokie. Z upływem czasu, ślady i cała powierzchnia tego obszaru zostały całkowicie skamieniałe, przetwarzając tym samym dzisiaj na kolejny dowód że owe technicznie zaawansowane istoty nie tylko istniały, ale dotarły do planety.

Koltypin był w stanie dojść do tego wniosku po odbyciu podróży do północnej Turcji, aby zobaczyć dziwne skały, które charakteryzują się tajemniczymi rowkami skamieniałymi całkowicie, znanymi jako tkackie złoża skalne lub złoża zagęszczonego popiołu wulkanicznego.

Cywilizacja pozaziemska pozostawiła ślady pojazdów miliony lat temu.

Czy informacje na temat śladów cywilizacji pozaziemskiej są wiarygodne?
Przypadki te są bardzo dobrze znane każdemu geologowi, sposób bardzo podobny do śladów dinozaurów, które zostały naturalnie zachowane w ten sam sposób.

Ogłoszenia
Dla geologa, bruzdy lub ślady nie mogły być wykonane przez pojazdy napędzane przez człowieka, ponieważ nie byliśmy na Ziemi jakieś 12 lub 14 milionów lat temu, co było czasem, kiedy dziwne bruzdy powstały w Turcji. Wspomina również, że datowanie skamieniałych śladów stóp było dokładne, ponieważ metodologia naukowa, jeśli chodzi o wykończenie, jak długo znajdują się tam skały, jest całkowicie dokładnym i niezawodnym systemem.

Wszystkie skaliste pola na tym obszarze zostały odkryte takimi bruzdami, które zostały pozostawione kilka milionów lat temu i nie jest oczywiste, że nie zostało to pozostawione przez ludzi. Musiały one zostać stworzone przez jakiś pojazd terenowy. Jak wspomniano powyżej, metodologia stosowana do określenia wieku skał wulkanicznych jest doskonale zbadana i bardzo rozbudowana. Każdy geolog może potwierdzić datowanie skał, więc nie ma wątpliwości, że przed potopem, cały teren i nieznane pojazdy przekroczyły ziemie Turcji jakieś 12 lub 14 milionów lat temu.

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY