Prawdziwa tożsamość Mojżesza okazała się być Akhenatonem. Co o tym sądzisz?

Zgodnie z chrześcijańską tradycją opartą na Biblii, Mojżesz był hebrajskim patriarchą wychowanym od urodzenia przez rodzinę królewską w Egipcie, gdy stał się dorosłym zbuntował się przeciwko władzy faraona i z Bożą pomocą uwolnił swój lud od niewoli. Jednak poza tekstem biblijnym nie ma większych odniesień bibliograficznych, które potwierdzałyby te fakty, ale z kolei mieliśmy okazję przeczytać prace znanych historyków, którzy podchodzą do tej postaci z innego punktu widzenia, ujawniając, że prawdziwą tożsamością Mojżesza był Akhenaton.

aton 3 - Prawdziwa tożsamość Mojżesza okazała się być Akhenatonem. Co o tym sądzisz?

W oparciu o nowe dowody zebrane przez bibliotekę w Kairze i Instytut Badań Archeologicznych możemy potwierdzić, że prawdziwy Mojżesz mógł być bezpośrednim potomkiem anunnaki, a konkretnie obcego boga Atona i że musiał zachować w tajemnicy swoje prawdziwe imię Akhenaton (co oznacza, że namaszczony Aton rządzić), aby zapobiec wściekłości faraona lub jego książąt, którzy zwrócili się przeciwko niemu, gdy był jeszcze dzieckiem, uznając go za konkurencję o egipski tron.


Mojżesz, a raczej Akhenaton, był prawowitym spadkobiercą egipskiego tronu, będąc bezpośrednim potomkiem obcych bogów, którzy założyli egipską cywilizację miliony lat temu, co czyni go półbogiem nieodłączną częścią królewskiego rodu, który otrzymał władzę bezpośrednio z rąk annunakis, gdy opuścili ziemię, by badać inne światy.

akenaton thumb - Prawdziwa tożsamość Mojżesza okazała się być Akhenatonem. Co o tym sądzisz?

Linia sukcesji królewskiej została drastycznie przerwana przez powszechną powódź, ponieważ w środku chaosu podniosła się kolejna dynastia faraonów prostych śmiertelników, którzy wstąpili na tron Egiptu i zostali nazwani synami bogów, wśród których są Seti, Ramses, Tutankhamen, między innymi.

moises - Prawdziwa tożsamość Mojżesza okazała się być Akhenatonem. Co o tym sądzisz?

Akhenaton stanowił zagrożenie dla tej dynastii oszustów, więc kiedy odkryli jego prawdziwe pochodzenie, chcieli go zabić, a on powstał z wielką mocą, plądrując Egipcjan i poddając ich wszelkiego rodzaju utrapienia, a następnie uwolnić swoich niewolników i stworzyć z nimi nowe królestwo jako podmioty poza brzegami Nilu.

zrodlo https://misterio.tv
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts