Twierdzą, że znaleźli grób Kuby Rozpruwacza.

W latach 80. do 90. XIX w. w Wielkiej Brytanii doszło do zbyt wielu strasznych morderstw, z których wiele opisano jako okrutne i przerażające. Wielu z nich zapamięta historię Kuby Rozpruwacza, autora tych strasznych wydarzeń i głównego zabójcy ponad 5 osób w małym miasteczku w Londynie. Ten seryjny morderca miał dość specyficzny sposób działania, ponieważ nie tylko zabijał swoje ofiary, ale także podcinał im gardła, genitalia i brzuch.

Starała się też całkowicie zniekształcić twarze zamordowanych przez siebie kobiet, usunąć ich organy i porzucić je w miejscach publicznych lub opuszczonych. Najbardziej szokujące jest to, że wszystkie ciała należały do prostytutek, więc londyńska policja stwierdziła, że było to przestępstwo z pewną populacją, co sugeruje, że stan psychiczny Jacka opierał się na traumie z prostytutkami.

jack el destripador - Twierdzą, że znaleźli grób Kuby Rozpruwacza.

Ale David Bullock, autor książek policyjnych i kwestii związanych z działaniami Jacka, twierdzi, że zna prawdziwą tożsamość Rozpruwacza z Londynu i, według niego, zna nawet lokalizację grobu seryjnego mordercy. Bullock twierdzi, że Kuba Rozpruwacz nazywał się Thomas Cutbush, człowiek, który pracował w mieście Whitechapel, gdzie zgłoszono większość przestępstw.

Z drugiej strony, to również ważne informacje na temat zdrowia psychicznego Cutbush, jak mówi się, że zostały zamknięte w szpitalu psychiatrycznym Broadmoor w Londynie, a ponadto, wspomina, że człowiek miał głęboką nienawiść do prostytutek, ponieważ jeden przekazałby mu dość poważną chorobę seksualną, co jest powodem, dla którego wielu ludzi przyjęło hipotezę autora książki “Człowiek, który byłby Jackiem: Polowanie na prawdziwego Rozpruwacza”, jak wszystkie ciała znalezione były z prostytutek z biednych dzielnic.

Cutbush miał również rozległą wiedzę z zakresu medycyny, tak jak uważano, że Kuba Rozpruwacz miał, dla każdego cięcia było dobrze umieszczone i wykonane w anatomii zwłok, pomimo sadyzmu i okrucieństwa snatching ludzi na śmierć w sposób dość przerażający i bolesny.

zrodlo misterio

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts