RH Negative: Grupa krwi ujawnia, że nie jesteś z tej planety.

RH minus: Ta grupa krwi jest “rozwijana” od około 35 000 lat. Tajemnica, która jest nadal przedmiotem dzisiejszej debaty. Do tego czasu, w rzeczywistości, mieliśmy dowody na istnienie Rh-dodatniego.

Co dokładnie się stało? Miłośnicy zjawisk paranormalnych mówią, że może to być krew Obcych. Ale czy to naprawdę tak, czy też jest to tylko popularne przekonanie? Dość dziwny szczegół jest dodawany do uszu ekspertów.

Słyszałeś o legendach o RH-negatywie?
Czy negatywny czynnik RH może być pochodzenia pozaziemskiego?
Jedna z najnowszych teorii twierdzi, że ludzie z ujemnym czynnikiem HR byliby częścią pochodzenia pozaziemskiego.

Wiemy, że ludzie mają cztery grupy krwi: A, B, AB i 0. Czynnik Rh, czyli czynnik Rhesus, odnosi się do obecności antygenu na powierzchni czerwonych krwinek.

Jest dziedziczna i jest przekazywana jako autosomalna dominująca: jeśli osoba ma ten czynnik, mówi się, że jej grupa jest pozytywna Rh, jeśli zamiast tego białko nie jest obecne w czerwonych krwinkach grupa jest nazywana Rh negatywna.

Przez lata naukowcy nieustannie szukali odpowiedzi, która wyjaśnia brak czynnika Rh w niektórych osobach: ostatnio uważają, że dokonali szczególnie interesującego odkrycia u osobników z czynnikiem Rh-negatywnym.

W ramach teorii RH-negatywnej:
Czy negatywny czynnik RH może być pochodzenia pozaziemskiego?

Ta fascynująca teoria stwierdza, że w przeszłości pozaziemskie formy życia przybyły na Ziemię i poprzez modyfikacje genetyczne uczyniły ludzką Rh negatywną, z zamiarem stworzenia rasy sług. Negatywny typ Rh jest bardziej powszechny w ludach baskijskich Hiszpanii i Francji, a około 30% ma czynnik negatywny, a około 60% ma ujemny gen.

Zdaniem naukowców jest to powód, dla którego matki z wadą genetyczną nie mogą wspierać płodów z wadą genetyczną: to ekstremalne odkrycie jest trudne do wytłumaczenia, ale z pewnością może być wynikiem starożytnej manipulacji genetycznej.

Teoria ta wywodzi się z badań starożytnych Sumerów i towarzyszy jej hipoteza, że niezwykle inteligentne istoty obce, znane jako Annunaki, przybyły na Ziemię i zaczęły tworzyć pierwsze ludzkie społeczeństwa.

Manipulacja genetyczna?
Aby uczynić go jeszcze bardziej interesującym, możemy powiedzieć, na przykład, że krew z czynnikiem Rh-negatywnym jest typowa dla brytyjskiej rodziny królewskiej: ta wiadomość rozwinęła kilka teorii spiskowych na temat możliwego pozaziemskiego pochodzenia brytyjskiej rodziny królewskiej.

Aczkolwiek owa porywająca teoria nie została jeszcze naukowo potwierdzona, otwiera ona nową możliwość dla badań, na uprzednio wysoko wyewoluowanej cywilizacji kosmitów, która mogłaby zmienić całą historię życia ludzkiego na Ziemi.

zrodlo misterio

NAJNOWSZE WPISY