Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

Istnieje nauka, egzobiologia, która bada narodziny, wzrost i ewolucję pozaziemskich form życia i odkrycia w tym zakresie mówią nam, że na poziomie chemicznym skład komórek jest dobrze określony i w każdym razie dość ograniczony, tak że pozaziemskie formy życia, na podstawie tej zasady, nie mogą znacznie odbiegać od tych już obecnych na Ziemi.

Obcy mają więc, jak ludzie, głowę, ciało, ramiona i tak dalej. Oczywiście, każda część ciała, a następnie, może być zróżnicowana trochę lub dużo w porównaniu z odpowiadającą jej częścią ciała ziemskiego człowieka. Pojawienie się istot pozaziemskich jest jednak wiele, tyle samo, ile jest ras pozaziemskich, które do tej pory zostały zidentyfikowane na podstawie zeznań tych, którzy mówią o porwaniach.

reptilianos - Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

ALIEN REPTILE

Gad jest głównie zagrożoną rasą i to ona stoi za zjawiskiem porwania. Jego genetyka jest podobna do genetyki gadów, tak bardzo, że uważa się, iż rozwinęły się one w postaci humanoidów, poczynając od pierwotnych form życia gadów. Ci, którzy zostali uprowadzeni przez tych pozaziemskich opisują ich ubranych w ciasny garnitur, z szaro-białą skórą, cienką, wydłużoną głową i ustami podobnymi do rozszczepu.

Są one również nazywane drakońskimi, ponieważ wydają się pochodzić z gwiazdozbioru Smoka i mogą stanowić dla nas, ludzi, ponieważ miały wejść w kontakt z grupami potęgi okultystycznej obecnymi na Ziemi.

Zgodnie z niektórymi świadectwami kilku ufologów, rasy pozaziemskie, w tym rasy szare i reptilianie, są już wśród nas wiele lat temu, potwierdzają nawet, że już rozwijają nową zaawansowaną rasę na naszej planecie za zgodą kilku rządów.

Tajemnica leśnego lasu Fontaiebleau – gigantyczne gady, które zamieszkiwały planetę?

El misterio del bosque Fontaiebleau ¿Reptilianos gigantes que habitaron el planeta?

W związku z tym hybrydowe istoty ludzkie zaprojektowane genetycznie przez istoty pozaziemskie zostały wykorzystane jako instrumenty przenikania do naszego współczesnego społeczeństwa i byłyby częścią programu ciągłych badań nad inżynierią genetyczną, które są obecnie prowadzone przez istoty obce.

Uważa się, że już wkrótce istoty te wezmą pod uwagę ludzkość, dla wielu teoretyków spiskowych proces ten nazywają metodą klasyfikowania ludzkości, aby rozpoznać nasze najlepsze cechy, aby dać życie super pokoleniu hybryd.

Sezony uprowadzeń zatwierdzone przez rządy są przypisywane głównie Greys, który miał misję wstrzyknięcia pozaziemskiego DNA do jaj i spermy porwanych ofiar. Kilka osób na świecie może mieć pozaziemskie DNA i nie być tego świadomych. Ale jak rozpoznać tych ludzi? Jak sobie uświadomić, że zostaliśmy poddani ogólnej manipulacji?

mensaje de reptilianos - Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

Badacz opracował następujące zasady, aby uświadomić sobie, czy mamy lub stoimy w obliczu możliwego przypadku manipulacji genetycznej.

man-lagarto-legend-reptilian.

1 – Ty lub osoba, co do której podejrzewasz, czujesz, że posiadasz unikalną wiedzę o naszym świecie i nauce.

2 – Osoba zmieniona przez obce genetyki może przejawiać bardzo zaawansowane umiejętności telepatyczne, takie jak możliwość wyczuwania, kto dzwoni do ciebie przez telefon, osoba ta może rozwinąć zdolność odczuwania tego, co czuje lub myśli inna osoba. Duża zdolność intuicji i duża liczba jasnych marzeń, z wieloma doświadczeniami Déja vu.

3 – Uczucie duchowej więzi, uczucie, które wykracza poza płaszczyznę fizyczną, dziwne postrzeganie postaci upiornych lub uczuć, które je otaczają i prowokują uczucie, że należą one do innego świata lub rzeczywistości równoległej. Takie zachowanie jest często błędnie zdiagnozowane jako mające kilka patologii psychiatrycznych.

hombre-lagarto-leyenda-reptiliano

4 – Wysoka zdolność wpływania na świat materialny tylko poprzez myślenie o czymś zbyt wiele.

5 – Hybrydy często czują się bardzo samotne, jeśli nie uda im się nawiązać emocjonalnego i w niektórych przypadkach fizycznego związku ze zwykłymi ludźmi, mają wielką atrakcyjność seksualną dla niehybrydów, takie zachowanie byłoby wcześniej zaprogramowane w celu propagowania pozaziemskiego DNA.

5 – Dziwne uczucie, że mają one gwiezdny związek z innymi istotami, dostrzegają, że życie istnieje w innych palentach, są tajemniczo zainteresowane podmiotami paranormalnymi i niewytłumaczalnymi zjawiskami.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do istnienia hybryd, zapraszamy do obejrzenia tego filmu:

Po licznych prośbach, intensywnych badaniach, raportach i ogromnym wkładzie, udało nam się skomponować ten użyteczny przewodnik.

Zanim jednak zaczniemy, chcielibyśmy przedstawić kilka małych wprowadzeń i wyjaśnień. Dla kogo jest ten przewodnik? Dla tych, którzy chcą osobiście zweryfikować rzeczy, istnieje wiele podejrzeń co do podwójnej tożsamości znajomych, a nawet zwykłych ludzi, którzy przyjmują dziwne zachowania i zajmują niejednoznaczne stanowiska.

Dzięki naszym wskazówkom, nawet najbardziej sceptyczni w tym sensie zobaczą swoje pewne wahania, odnajdując kilka potwierdzeń, zauważając osobiście to, co mamy zamiar zilustrować.

843 960x640 840x560 - Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

Aby korzystanie z przewodnika było bardziej natychmiastowe, podzielimy go na trzy części: pierwsza z nich zilustruje, jak je eksponować poprzez wygląd fizyczny, druga poprzez ich zachowanie, a trzecia zaleci przeprowadzenie kilku testów na podejrzanym.

Dla niedoświadczonego oka, reptilianie wyglądają jak normalni ludzie, dzięki ich technologii i ich umysłowym możliwościom, przez które wykorzystują nasz ogranicznik, bardzo łatwo jest im zakamuflować się. Wystarczy jednak otworzyć nasz umysł na możliwość, że istnieją one (najwyraźniej dzięki ogranicznikowi ktoś nie posiada zdolności) aby przerwać zaklęcie, odnotowując w ten sposób drobne szczegóły jakie wyróżniają drakońskiego.

Najbardziej niepodważalnym szczegółem jest niewątpliwie membrana x, która zakrywa ich oczy, maskując je jako ludzkie oczy. Membrana ta pokrywa prawie całe oko, z wyjątkiem czarnej części środkowej, która jest wyraźnie widoczna, gdy przybiera formę X, V lub Y, ze względu na ruch membrany.

Poza membraną (również wspomnianą w filmie) istnieje dziwny kształt, który przybiera na języku, kiedy śpiewasz lub mówisz głośno. Język gada jest rozwidlony i dłuższy niż człowiek, aby zamaskować tę cechę zmuszeni są go zwinąć, a dzięki funkcji posiadania szczuplejszego języka naszego zadania jest to ułatwione.

Drakońscy, dzięki swojej mentalnej mocy, z którą mogą czytać ludzki umysł i oszukiwać go, są trudni do zidentyfikowania z punktu widzenia wyglądu, jeśli masz do czynienia bezpośrednio z nimi. Rzeczy się zmieniają, jeśli są zajęci kimś innym, albo robią coś i nie obawiają się o swoją przykrywkę.

Miley Cyrus reptilianos - Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

Ich zdolności umysłowe nie mają wpływu na sprzęt elektroniczny, taki jak aparaty fotograficzne, tak więc wiele dowodów ich tożsamości pochodzi z obrazów lub fotografii, nawet jeśli często udaje im się zastosować retusze, zwłaszcza jeśli są to obrazy lub filmy w domenie publicznej (sprawują całkowitą kontrolę nad telewizją i prasą).

Gady, które przeniknęły do świata rozrywki, nienawidzą fotografów, noszą okulary przeciwsłoneczne, aby bronić się przed kompromitującymi ujęciami i nie otwierają ust na pytania dziennikarzy. Ponadto, błyski aparatu fotograficznego mogą w niektórych przypadkach zahamować ich błonę X, ujawniając, że prawdziwa gałka oczna jest całkowicie czarna.

Miley Cyrus reptilians.

Czasami twoje przebranie traci przyczepność, dając twojej skórze dziwny efekt “opróżnionego balonu”.

Istnieją nawet świadectwa ludzi, którzy widzieli łzy na fałszywej skórze, z których bardzo ciemno zielone łuski były wyraźnie widoczne, podobne do krokodyla. Nawet tajemnicze rozstępy na skórze mogą być dowodem, szczególnie jeśli zauważysz, że te rozstępy nie są już obecne w późniejszym terminie.
Kiedy reptilianie znajdują nieprzyjemne niedogodności w swoich kostiumach, gazety i stacje telewizyjne zatuszowują sprawę, przypisując ją słabym interwencjom estetycznym lub niedoskonałościom.

Zachowanie
Z drugiej strony, reptilianie, umiejętnie zamaskowani, pozbawieni interpretacji. Ze względu na swoją dominującą naturę, ledwo obniżają się do poziomu istot ludzkich i z dumy zachowują zachowania typowe dla swojej rasy.

Wracając do dyskursu fotografów, nierzadko zdarza się, że gad nie dociera do rąk, jeśli jeden z nich go zakłóca. Jest wielu fotografów, którzy zaświadczają, że zostali zaatakowani “nieludzkim” gniewem i siłą przez kilka dodatkowych ujęć.
W Kanadzie, około dziesięć lat temu, ciało paparazzi zostało prawie całkowicie zniszczone. Jego morderstwo przypisywano jakiemuś zwierzęciu, ale policja nie mogła go rozpoznać po znakach ugryzień.

Dziwni gadacze bogowie starożytnego Egiptu.

Jest takie powiedzenie “przy stole widać postać człowieka” i pokazuje, jak popularna mądrość może jeszcze dziś dostarczyć nam pomysłów i zasobów. Jeśli zauważysz w kimś dziwny sposób jedzenia, upodobanie do mięsa, zwłaszcza jeśli krew i niedostateczne żucie może być drakońskie.

Aczkolwiek pochodzą one z innej planety, na dodatek do ich wyglądu posiadają też anatomię bardzo podobną do anatomii naszych gadów, oraz jak połykają cały pokarm, żucie jest tylko nawykiem wziętym na Ziemię aby ukryć jego pochodzenie.

Kolejny znak waszej prawdziwej tożsamości pochodzi z klimatu Ziemi, który jest zbyt zmienny w porównaniu z klimatem waszej planety. Gady na ogół bardzo cierpią z powodu zimnego klimatu (tak jak nasze gady mają zimną krew), więc w zimie pokrywają dużo, z wyjątkiem oczywiście sytuacji, kiedy mogą skorzystać ze specjalnych gorących kombinezonów, które jednak nie nadają się do przebywania w kontakcie z ludźmi, ponieważ emitują ciepło, a zwłaszcza promieniowanie, które można łatwo zmierzyć za pomocą podstawowego sprzętu.

Gady i ich związek z Nibiru: Czy pochodzą od niego?

Los reptilianos y su relación con Nibiru ¿Provienen de él 1 - Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

Z drugiej strony, w lecie mają tendencję do ubierania się jak najmniej, wystawiając jak najwięcej powierzchni ciała na słońce, jak to możliwe, nie jest przypadkiem, że wiele osób na pokazie chodzi nago, gdy jest gorąco. Najpotężniejsi reptilianie mają nawet całe wyspy w tropikalnych miejscach, gdzie mogą się opalać bez ludzkiego kombinezonu.

Jednym z wielu celów szlaków chemicznych i geoinżynierii jest globalne ocieplenie, aby uczynić naszą planetę odpowiednim miejscem do rozprzestrzeniania się gatunków drakońskich.

Podkreślają one zwyczaje seksualne reptilians, dzięki którym są łatwo rozpoznawalne. W tym względzie musimy podziękować ogromnemu wkładowi Peppe Pluton, który jako dziecko doznał przemocy ze strony gada znanego jako Solange podczas swoich wakacji na Sardynii.

Gady nie czują pożądania seksualnego wobec ludzi, nie są w stanie rozmnażać się z nimi, ale czują wrodzoną przyjemność w sodomizowaniu i stłumieniu ich.
Według zeznań Peppe’a, nie rozróżniają mężczyzny i kobiety, są zainteresowani dominowaniem ludzi poprzez ich zmysły, powodując ich ból i samotność.

Praktykując tę przewrotną praktykę seksualną, osiągają rodzaj orgazmu, który nie jest ukryty w seksie, który zapewniają dwa gruczoły umieszczone pod językiem.

Mają genitalia prawie podobne do ludzkich. Mężczyźni mają chowany penis, który, w przeciwieństwie do penisa ludzkiego, jest wiecznie wzwiedziony. Mają też wytrysk, ale nie jest on związany z orgazmem seksualnym i mogą go kontrolować według własnego uznania. Kobiety również mają organ podobny do penisa, ale generalnie nie używają go do penetracji.

Władimir Putin ujawnia prawdę o Gadówkach.

Zebrane i skompilowane zeznania ujawniły, że reptilianie, dzięki swojemu szczególnemu językowi, są niepowtarzalni w praktykach seksu oralnego.
Niestety, z powodu ich mocy psychicznych, które rządzą naszą percepcją poprzez ogranicznik rzeczywistości, jest prawie niemożliwe, aby uświadomić sobie, że jesteś w łóżku z pozaziemskim.

Jednym ze znaków, który może udowodnić, że uprawiasz seks z gadem, jest poczucie dezorientacji i niemożność zapamiętania szczegółów relacji seksualnej.

Dowód
Testy, które mamy zamiar wymienić, są wynikiem poszukiwań internetowych, raportów i osobistych doświadczeń firmy Peppe. Nie możemy zagwarantować ich skuteczności w 100%, ponieważ nie mieliśmy możliwości przeprowadzenia wystarczającej ilości testów, ale z pewnością mogą one pomóc w zdemaskowaniu Draconiana.

Jeśli znasz inne testy, daj nam znać na naszej stronie na Facebooku.

criatura alienigena reptiliano 840x545 - Sposoby identyfikacji obcych gadów wśród nas

Metoda, która wydaje się dawać najlepsze wyniki to metoda zaprojektowana przez kalifornijskiego prawnika George’a Stobbarta i składa się z prostego uścisku dłoni i trochę octu jabłkowego. Dobrze posypać prawą rękę (tę, którą trzymasz) octem, po około minucie wysuszyć bez płukania, a następnie uścisnąć dłoń podejrzanego. Jeśli po wstrząsie twoja ręka ma zapach siarki, to prawdopodobnie jest to prostopadłościan. Zmiana zapachu jest spowodowana reakcją chemiczną octu z syntetycznym łojem w sztucznej skórze człowieka.

Kamery rejestrują podejrzanego obcego stworzenia gadów.

Stobbart zaleca, abyś uwolnił swój umysł i nie myślał o tym, co robisz, reptilianie mogą czytać twoje myśli odmawiając podania ręki. Idealnym rozwiązaniem jest noszenie kasku aluminiowego pod kapeluszem na czas trwania testu.

Używając detektora promieniowania elektromagnetycznego, można łatwo dostrzec prostolinijność osoby. W rzeczywistości, przechodząc obok detektora w pobliżu gada można wykryć nieprawidłowe skoki promieniowania. Niestety, metoda ta jest bardzo widoczna i jeśli gad zauważy, że w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się urządzenie, które może wykryć promieniowanie z twojego ciała, może zahamować jego działanie poprzez aktywację Wifi na twoim smartfonie. Zgodnie z niektórymi najnowszymi teoriami, coraz powszechniejsze stosowanie WLAN służy do maskowania radioaktywnej aury gadów, jak również do smażenia mózgu, oczywiście.

Ostatnim dowodem, jaki znaleźliśmy, jest zaoferowanie rzekomemu gadowi gumy do żucia, najlepiej miętowej, o odświeżającym smaku. Jak napisano wcześniej w tym przewodniku, gady nie są przyzwyczajone do żucia, więc mają tendencję do żucia małej gumy, ssania jej, wypluwania jej natychmiast lub nawet połykania. Innym dowodem jest to, że podejrzany płucze usta, jeśli była to guma do żucia, która pozostawia uczucie zimna w ustach, co nie jest bardzo tolerowane przez Draconian.

zrodlo misterio

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts