Syreny. Czy one istnieją? Dron złapał wiele syren w morzu!

Jaka jest prawda stojąca za mitem, czy są syreny czy nie?
Pytanie to zadawano miliony razy w historii, a nawet w XXI wieku nie ma potwierdzonej odpowiedzi z podstawami i dowodami. Jest wielu sceptyków, którzy twierdzą, że są tylko legendą wyimaginowanych światów, opowieści, które żeglarze i rybacy wymyślili, aby ich podróż była bardziej rozrywkowa. Jednak w miarę upływu czasu wiele osób twierdzi, że je widziało, fotografowało lub filmowało na wideo. Nawet renomowanym naukowcom powierzono zadanie zbadania tego nieznanego świata, a wyniki są imponujące.

Czy byliśmy syrenami i ewoluowaliśmy? Teoria małpy wodnej
Jest to hipoteza o nas samych, próbująca wyjaśnić skąd pochodzimy, co jest naszym prawdziwym źródłem. Tutaj wskazano, że rasa ludzka natychmiast wywodzi się z pół-wodnego gatunku zwierząt, co oznacza, że okaz ten mógłby spędzać długie okresy czasu w wodzie i na lądzie, albo w poszukiwaniu pożywienia, albo schronienia.

I prawda jest taka, że zgodnie z tą teorią dzielimy więcej cech fizycznych ze ssakami wodnymi niż ziemskimi, takich jak: Możemy doskonale kontrolować oddychanie, tak jak ssaki morskie robią i wytrzymują więcej pod wodą w porównaniu z innymi zwierzętami ziemskimi, nasz kręgosłup jest bardzo elastyczny w porównaniu z naszymi najbliższymi krewnymi małpami, nasz wzrok może być wyostrzony, mamy membrany między palcami, które ułatwiają pływanie, mamy grubą warstwę tłuszczu, która utrzymuje nas w wodzie ciepłej jak delfiny, między innymi. Z tego i innych powodów mówi się, że nasza ewolucja nastąpiła w wodzie, gdzie straciliśmy włosy na lepsze pływanie, wraz z tym, co zostało wcześniej powiedziane.

Stamtąd mówi się, że część tego gatunku mogła wejść głębiej w wodę i miała inną ewolucję niż małpy wodne, które pozostawały w pobliżu wybrzeża, gdzie oprócz utraty włosów rozwinęły ogony ryb i skrzela, aby uczynić swoje życie w głębinach oceanu, stając się tym, co dziś znamy jako syreny.

Niepublikowany materiał, Syreny nagrane przez drona.
Poniższy film pokazuje pewne istoty humanoidalne poruszające się w morzu w sposób nieporównywalny, prawda jest taka, że żaden zwykły człowiek nie byłby w stanie osiągnąć tego wyczynu, tylko te, w których jego ciało przeszło ewolucyjną transformację, która pozwala na taką adaptację w wodzie, jak w przypadku syren. Ten film został uchwycony przez drona, gdzie mówi się, że pokazywane są obrazy prawdziwych syren pływających. Nagranie wideo zostało zarejestrowane w Dana Point, w Kalifornii.

Poniższy materiał zrobił wrażenie na tysiącach ludzi w Internecie, którzy nie mogą znaleźć konwencjonalnego wyjaśnienia dla tych dziwnych morskich stworzeń. Czy wierzysz, że syreny mogą istnieć? Tysiące ludzi twierdzi, że istnieją tajemnicze istoty wodne, których jeszcze nie znamy na morzu.

zrodlo misterio

NAJNOWSZE WPISY