Czy obcy istoty kontrolują świat?

Jedną z największych teorii, która krążyła w historii i poza panoramą spisków, jest teoria broniona przez brytyjskiego badacza i pisarza Davida Icke’a, który od lat 90-tych poświęcił całą swoją karierę poszukiwaniu informacji od reptilianów i tego, jak oni kontrolują świat. Teoria ta stała się zjawiskiem ogólnoświatowym, ponieważ o tej rasie pozaziemskiej nie tylko wspominają teoretycy spiskowi, ale znajduje się ona w mitologiach, historiach, legendach i pisemnych relacjach cywilizacji z czasów prymitywnych, w których cywilizacja była ledwie ukształtowana. Gadyle utrzymują kontrolę nad wszystkim, co wiemy i myślą, że nasza wolna wola w rzeczywistości nie jest tak wolna, może wywołać pewien strach…

¿Los extraterrestres reptilianos controlan al mundo?

Czy obce istoty kontrolują świat?

Czy obcy kontroluje ludzkość?
Najwyraźniej pomysł Davida Icke’a o jaszczurowo wyglądającej konspiracji istot może wydawać się szalony, ale badacze eksperccy, którzy poświęcili się studiowaniu teorii Icke’a, przy kilku okazjach, aby spróbować zademonstrować te dziwne wizje, spotkali się z zaskoczeniem, a mianowicie, że każdy z argumentów Icke na temat tej pozaziemskiej rasy jest w pełni popierany, a także doskonale skonstruowany, ze szczegółami i dużą wypłacalnością.

¿Los extraterrestres reptilianos controlan al mundo?

W swoich opowieściach Icke ostrzega, że kontrola nad całą planetą leży w rękach pewnych elit, potężnych postaci z najwyższych warstw ekonomicznych i politycznych, które są potomkami pozaziemskiej rasy humanoidalnych gadów, które zawsze kontrolowały całą ludzkość.

Ci dominujący reptilianie to ci, którzy sprawują władzę nad światem poprzez tajne społeczeństwo, ukryte wśród cieni, znane na całym świecie jako “Illuminati”.

Że kontrola władzy gospodarczej i politycznej planety jest kręgosłupem z tajnych okultystycznych społeczeństw, zwolenników szatana, jest czymś, co było już znane. Wielką nowością, którą wprowadza David Icke, jest obecność gadów pozaziemskich, to znaczy potwierdzenie, że ludzie kontrolujący światową potęgę są istotami humanoidalnymi o aspekcie gadaczkowym i że są w stanie zmienić swoją formę.

¿Los extraterrestres reptilianos controlan al mundo?

Czy światowi przywódcy są kosmitami?
Icke zapewnia, że najważniejsi przywódcy planety w każdej dziedzinie społecznej, jak George Bush, Rockefellerzy, Rothschilds, a nawet rodzina królewska Anglii byli w tym czasie, są humanoidalnymi istotami, które osiągają wysokość do siedmiu stóp i żywią się głównie krwią.

Istoty podobne do jaszczurki są w stanie przekształcić swój wygląd fizyczny z człowieka w istocie, w zależności od tego, czy w danym momencie znajdują się w przestrzeni prywatnej czy publicznej. Albo w obrębie ich frakcji.

W wywiadzie dla Icke, Christine Fitzgerald, powierniczka księżniczki Diany, mówi, że Diana powiedziała jej, że rodzina królewska to istoty i że mogą zmienić kształt w każdej chwili.

Próba kontrolowania populacji?
Icke zapewnia również, że podczas 11 września, jest to spisek Gadów, aby zniewolić ludzkość za pomocą terroru, George Bush jest jednym z twórców tego spisku gadów.

David Icke potwierdza, że 11 września to spisek Gadów, aby zniewolić ich poprzez strach przed ludzkością, a George Bush jest sługą jaszczurek.

Teorie opisane przez Davida Icke’a mogą być trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy nie są otwarci na świat, ale niezaprzeczalny jest fakt, że kiedy słuchasz jego propozycji, robi dobrą dyskusję na temat jego przypadku. Jest to czas, w którym świat może przechodzić wielkie zmiany.

zrodlo misterio

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts