Obszar 51 Pracownik ujawnia prawdę o sprawach pozaziemskich

Obszar 51 był jednym z najdziwniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Stanach Zjednoczonych i celem tysięcy teorii spiskowych od dziesięcioleci. Od czasu sprawy Roswell, poza całą tajemnicą, jaka istniała w jednej z najbardziej strzeżonych baz wojskowych w kraju, wiele się mówi o dziwnych eksperymentach przeprowadzanych wewnątrz obiektów, o tajnych laboratoriach i oczywiście o technologii i eksperymentach pozaziemskich, które można tam przeprowadzić.

Jednak nigdy nie było ani jednego oficjalnego oświadczenia, ani słowa byłego pracownika…. aż do teraz. Pracownik z Strefy 51 wyszedł na jaw i wygłosił dość szokujące wypowiedzi na temat tego, co dzieje się wewnątrz takich instalacji wojskowych i, ku wielkiemu zaskoczeniu, kilka teorii spiskowych, które obracających się wokół tej tajemnicy, może zostać potwierdzonych…..

Obszar 51 Pracownik ujawnia prawdę o sprawach pozaziemskich

Trabajador del Área 51 revela la verdad sobre los extraterrestres

Pracownik z obszaru 51 ujawnia publicznie informacje. Eksperymentuje pan z istotami pozaziemskimi?
Dan Burisch, osoba, która przez dziesięciolecia pracowała w Strefie 51 i przez całą swoją karierę jako tajny pracownik rządu USA, miała doświadczenia, w które niewielu ludzi by uwierzyło, ale teraz zdecydowała się ujawnić tak wiele informacji, że choć podejrzewana, nigdy nie została potwierdzona. W swoich wypowiedziach mówi on o UFO, kosmitach i rozwoju tajnej technologii.

Trabajador del Área 51 revela la verdad sobre los extraterrestres

Burisch specjalizował się jako mikrobiolog i psycholog na Uniwersytecie Las Vegas w stanie Neveda. Ukończył studia w 1986 r. i obronił doktorat z mikrobiologii w 1989 r. w Nowym Jorku. Po ukończeniu studiów został najmłodszym członkiem Towarzystwa Mikrobiologicznego Los Angeles.

Mówi, że w 1986 roku otrzymał wizytę tajnych agentów rządowych podczas pobytu na Uniwersytecie w Las Vegas, zapewnia, że mężczyźni, którzy przyjechali go odwiedzić, nosili odzież wojskową i zaproponowali mu stanowisko robotnika w tajnym projekcie, który był opracowywany, w którym wykorzystywaliby jego talent jako mikrobiologa.

Projekt związany z istotami pozaziemskimi?
Po wyrażeniu zgody na pracę dla rządu Burisch wyjaśnia, że rozpoczął pracę na rok 1987 w biurze w Nevadzie. Dwa lata później rozpoczął pracę z próbkami tkanek, które analizował, a następnie wrócił. Ponadto w tym samym roku rozpoczął pracę nad tajnym projektem i znanym projektem Sharp Storm.

Trabajador del Área 51 revela la verdad sobre los extraterrestres

Kilka lat później, w 1994 roku, opowiada, że jego praca została przeniesiona do podziemnej instalacji wojskowej pod nazwą Century IV, która była częścią instalacji wojskowych obszaru 51. To tam Dan zaczął być aktywną częścią projektu akwarystycznego, w którym dowiedział się, że rząd USA posiadał statki pozaziemskie, a także technologię i żywe okazy w wyspecjalizowanych komórkach.

Eksperymenty z technologią i innymi światami
W ten sam sposób Dan zapewnia, że przez wiele lat źle rozumieliśmy pojęcia “obcy” i “obcy”, ponieważ obcy jest pojęciem, które odnosi się tylko do istot należących do innych światów, podczas gdy odnosząc się do obcych, mówimy o ludziach, którzy przybyli z przyszłości i przeszli już do innego etapu ewolucji.

niestety wersja eng

Wreszcie, wszystkie te oświadczenia i wiele innych zostało ujawnionych podczas filmu wideo, który waha się w sumie dwie pełne godziny na kanale YouTube Mitchel Bar. Wielu ludzi wyraziło swoją opinię w tej sprawie, niektórzy nazwali go fałszywym konspiratorem, inni są całkowicie pewni, że mówi prawdę. Chociaż nie wykazał żadnych dowodów fizycznych (niezwykle skomplikowane jest pokazanie czegoś, co należy do tajnego projektu Stanów Zjednoczonych), jego wypowiedzi i tysiące szczegółów zdają się potwierdzać jego rację.

zrodlo misterio

NAJNOWSZE WPISY