Czy możliwe jest, aby istoty pozaziemskie żyły wśród nas?

Wiele teorii naukowych twierdzi, że istoty pozaziemskie już żyją tu na ziemi. Równania, dowody matematyczne, badania naukowe według wiedzy astronomów i ludzi związanych z astronomią zapewniają ten fakt, istoty lub istoty pozaziemskie są już na Ziemi i nie zauważyliśmy. W tym artykule przeanalizujemy kilka stwierdzeń i doświadczeń, które to zapewniają.

Czy możliwe jest, aby istoty pozaziemskie żyły wśród nas?

Współpracownik Nasa zapewnia, że istoty pozaziemskie już żyją wśród nas.
Robert Bigelow od dawna współpracuje z NASA, obecnie prowadzi firmę lotniczo-kosmiczną Bigelow Aerospace, która zajmuje się projektowaniem i produkcją stacji kosmicznych, które mają być wykorzystywane komercyjnie, jak i w przyszłości, tak aby ludzie mogli współżyć we wszechświecie. Bigelow niedawno poczynił zapewnienia w wywiadzie dla programu CBS na temat przyszłych technologii kosmicznych.

¿Será posible que seres extraterrestres vivan entre nosotros?

W wywiadzie powiedział, że jest przekonany, że istoty pozaziemskie istnieją i żyją wśród nas na ziemi.

Według Bigelow, obce stworzenia na ziemi są bliżej niż ci się wydaje, tuż pod naszymi nosami.

W odpowiedzi na pytanie reportera, czy wierzy w obcych, biznesmen powiedział, że jest całkowicie przekonany, że żyją wśród nas, jego obecność jest niedawna, powiedział również, że wydał wiele milionów i z pewnością wyda więcej niż ktokolwiek kiedykolwiek spędził w USA na ten temat.

¿Será posible que seres extraterrestres vivan entre nosotros?

Dodając, że nie obchodzi go, co ludzie myślą o nim i w co wierzą, “to nie zmieni tego, co naprawdę wiem. Przedsiębiorca nie rozpoznał, że jego pomysły pochodziły z jego działalności lotniczej i kosmicznej.

Czy możliwe jest, aby istoty pozaziemskie żyły wśród nas?

Harvard Astronomer Claims Extraterrestrials są już tutaj.
Jest Avi Loeb odpowiedzialny za Instytut Astronomii na Uniwersytecie Harvarda z trajektorią co najmniej 700 opublikowanych prac teoretycznych, obecnie poświęconych badaniom życia i inteligencji poza Ziemią, przygotowując z kolei książkę na ten temat.

Niedawno oświadczył i wyjaśnił w wywiadzie, że podjął decyzję o podjęciu przedsięwzięcia w tej dziedzinie, ponieważ zgodnie z jego rozumieniem i wiedzą obcy są już na Ziemi.

Astronom Loeb stwierdził ponadto, że wywiady pozaziemskie mogą zwiększyć naszą wiedzę w sposób, którego nawet nie można policzyć.

W wywiadzie stanowczo zaprzeczył, że istoty pozaziemskie mogą przypominać ludzi, prawdopodobieństwo jest takie, że pod względem morfologicznym są inne i że nie tylko spotkamy formy życia, ale także ich instrumenty i technologię.

¿Será posible que seres extraterrestres vivan entre nosotros?

Czy możliwe jest, aby istoty pozaziemskie żyły wśród nas?

Wideo krąży w sieci. Czy pojawiła się w niej istota pozaziemska?
Nie usatysfakcjonowany tymi wszystkimi naukowymi stwierdzeniami, ostatnio wideo, które krążyło przez sieci pełne uderzenia do każdego kto je widział. Film pokazuje dziwne stworzenie, które skłania nas do refleksji, że nie jesteśmy sami na Ziemi.

Być może niektórzy uznaliby to za nad naturalną obecnością lub objawieniem, co do którego można być pewnym, że nie należy do tego świata. Ludzie, którzy widzieli to nagranie wywołali u nich sporo terroru, podczas gdy inni są ciekawi, ponieważ może to być odpowiedź, że nie jesteśmy sami na tej planecie i możemy potwierdzić istnienie istot pozaziemskich.

Stało się to w Waszyngtonie, kiedy kobieta o imieniu Simmons była w rozmowie wideo ze swoim partnerem, rozmawiając o kupnie nowego łóżka.

Telefon komórkowy Simmonsa miał aplikację do nagrywania płomieni wideo i oglądania w trzeciej osobie, co się dzieje, było kilka minut, że film trwa i można zobaczyć, podczas gdy Simmons mówił normalnie dziwne stworzenie poruszył się za jego plecami w różnych stronach.

Jego towarzysz, obserwując dziwną postać, pyta go, czy gdyby w domu był ktoś inny, Simmons odpowiada, że nie była, że była sama, więc być może otworzyły się drzwi do tego, co można nazwać bliskim spotkaniem ewentualnej obecności obcego stworzenia.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts