Czy Stany Zjednoczone opracowały samolot z pozaziemską technologią?

Przez dziesiątki lat spekulowano na temat prawdziwego zasięgu technologii amerykańskiej. Wielu teoretyków spiskowych, myśliwych UFO i specjalistów wielokrotnie demonstrowało, że Siły Zbrojne posiadają niezwykle dziwną tajną technologię, którą opracowały w taki sposób, że zdołały zaprojektować futurystyczny samolot osiągający niewyobrażalne prędkości. Wielu teoretyków wspomniało o niezwykłym podobieństwie do UFO widzianych od wielu lat, co może potwierdzić, że rząd USA zawsze polegał na tajnej technologii pozaziemskiej.

Stany Zjednoczone twierdzą, że tworzą płaszczyznę z technologią pozaziemską.

Stany Zjednoczone projektują samolot z pozaziemską technologią?
Siły Zbrojne USA potajemnie zaprojektowały całkowicie futurystyczny samolot, który osiąga niewiarygodne prędkości przypominające UFO bardziej niż jakikolwiek inny samolot lądowy. Albo tak można to zobaczyć w nowych dokumentach patentowych.

Afirman que EEUU crea un avión con tecnología extraterrestre

Osoby odpowiedzialne za budowę tego samolotu wojskowego zaprezentowały konstrukcje maszyny zupełnie innej niż dotychczas znana, będącej “inercyjnym urządzeniem redukującym masę” do podróżowania z “ekstremalnymi prędkościami”.

Może to oznaczać jedynie, że samolot ten wykorzystuje nieznaną reszcie świata technologię, która pozwala mu zmniejszyć jego masę, a tym samym zmniejszyć bezwładność lub opór obiektu wobec ruchu. W ten sposób może wykonywać skomplikowane ruchy przy bardzo dużych prędkościach.

Wykazany przez nich patent jest niezwykle złożony i opisuje metody redukcji masy samolotu przy użyciu szeregu dziwnych technik, w tym fal grawitacyjnych, które zostały wykryte po raz pierwszy w 2016 roku, po zderzeniu dwóch czarnych dziur. Jak to możliwe, że mogą one wykorzystać tę technologię w tak krótkim czasie?

Charakterystyka pozaziemska nowych statków powietrznych
W pracach można przeczytać, że możliwe jest zmniejszenie masy bezwładności, a tym samym masy grawitacyjnej poruszającego się układu lub obiektu poprzez nieliniowe zaburzenie tła czasoprzestrzeni lokalnej.

Samolot ten opisany w patencie pokazuje też ścianę szczelinową wypełnioną gazem, która następnie powodowałaby jego wibrowanie poprzez silne fale elektromagnetyczne. Wygenerowałoby to próżnię wokół statku kosmicznego, pozwalając mu się napędzać z dużymi prędkościami.

Afirman que EEUU crea un avión con tecnología extraterrestre

Statek kosmiczny jaki łatwo mógłby zostać pomylony z pozaziemskim UFO, może być używany w wodzie, powietrzu, a nawet w przestrzeni kosmicznej. Można sobie wyobrazić hybrydowy statek kosmiczny (HAUC), który dzięki mechanizmom fizycznym, które umożliwia urządzenie do inercyjnej redukcji masy, może funkcjonować jako statek podwodny zdolny do osiągania niewyobrażalnych prędkości i poprawy zdolności okultystycznych.

Ten hybrydowy statek kosmiczny może bardzo łatwo poruszać się po mediach powietrza, przestrzeni i wody, gdy jest pokryty swego rodzaju próżniową osłoną plazmową.

Afirman que EEUU crea un avión con tecnología extraterrestre

Choć amerykańskie siły zbrojne wnioskowały o patent w 2016 roku i został on przyznany dopiero w zeszłym roku, nie oznacza to, że statek kosmiczny został zbudowany i przetestowany. Ale technologia jest kolejnym dowodem na to, że duże siły wojskowe kraju eksperymentują z pozaziemskimi technologiami.

U.S. tworzy samolot z pozaziemską technologią.

Badania UFO?
Na początku tego roku pojawiła się wiadomość, że badacze rządowi badali tunele, antygrawitację, kamuflaż niewidoczności, jednostki osnowy oraz różne prototypy wysokoenergetycznej broni laserowej poprzez badanie “niewyjaśnionych zjawisk lotniczych”, zwanych Zaawansowanym Programem Zagrożenia i Identyfikacji w Przestrzeni Powietrznej.

Szczegóły tego programu pojawiły się po raz pierwszy w 2017 r., w tym doniesienia o obserwacji przez pilotów myśliwców USS Nimitz. Piloci ci byli świadkami ogromnej plamy burzliwej, wzburzonej wody, która mierzona była tak samo jak Boeing 737, sugerując, że pod powierzchnią znajduje się coś w rodzaju samolotu, który odjechał z niewiarygodną prędkością.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts