Cywilizacja Majów i teoria starożytnych astronautów – Obcych?

Brzmi to jak science fiction, ale niektórzy eksperci uważają, że właśnie to można wywnioskować z serii odbitek znalezionych w Meksyku.

W kamieniach jadeitowych znajdują się istoty wyryte rysami humanoidalnymi, z dużymi głowami, dużymi oczami i trzema palcami i palcami, prawdziwymi istotami pozaziemskimi, jak to sobie wyobrażamy w naszych czasach.

Jakby tego było mało, na niektórych zdjęciach widać ludzi mających kontakt z tymi humanoidami, co może oznaczać, że ludność Majów miała kontakt z rzekomymi kosmitami.

Nawet na zdjęciu widać statek z obcym w środku i zakotwiczeniem w ziemi.

Napisy i obrazy, w kategoriach technicznych petroglifów, są bardzo stare, chociaż pojawiają się w dobrym stanie. Dlatego nie jest pewne, czy to, co jest teraz interpretowane, jest realne i czy Majowie naprawdę chcieliby wskazać kosmitów. Ich stylizacja, to prawda, wydaje się podobna do dzisiejszej, ale warto zauważyć, że w sztuce i przedstawieniach, surowych, ale bardzo użytecznych historycznie, minionych stuleci, być może nie wiemy jeszcze wszystkiego. Znaczenia te mogą być zatem wielorakie i nie mają nic wspólnego ze zgromadzeniem istot pozaziemskich.

Pytanie brzmi: co się z nimi stało? Jeśli naprawdę istniali i spotkali Majów na Ziemi, to dlaczego nigdy więcej nie przybyli na naszą planetę?

Ameryka Środkowa. W żyznej dolinie pomiędzy Oceanem Spokojnym a Morzem Karaibskim, w dzisiejszym Hondurasie, znajdują się monumentalne ruiny Copána. To archeologiczne miejsce uważane jest za polityczne i kulturalne centrum potężnej cywilizacji Majów, która rozkwitła między 2000 r. p.n.e. a 800 r. n.e.

“Ludzie nazywali Copána Paryżem Mezoameryki, ponieważ było to miejsce poświęcone sztuce i naukom humanistycznym: rzeźba jest piękna, architektura jest co najmniej wspaniała”. Dr. Payson Sheets

Uważa się, że w tym czasie Copán był zamieszkiwany przez 20.000 ludzi i ma powierzchnię prawie 26 kilometrów kwadratowych, ale w IX wieku to niesamowite miasto Majów jest opuszczone, a jego mieszkańcy znikają. Kiedy hiszpańscy konkwistadorzy przybyli w XVI wieku, znaleźli tylko kilka wiejskich wiosek. Ale dlaczego?

“Zniszczyli swoje terytorium i wojna stała się endemiczna. Potem to się skończyło, a ludzie odeszli i odeszli. David Cheetman Archeolog.

“Pomysł, że Maya to zagubiona kultura, jest tylko częściowo prawdziwy. Wiemy, że przestali budować, ale w sercu Majów istnieje wiara, religia, która nadal się rozwija i która mówi nam: “Proszę zwrócić na nas uwagę, ponieważ zachowujemy tę ogromną wiedzę, którą chcemy dzielić się ze światem”. Philip Coppens

W Copán Majowie budują kompleks zabytków, świątyń i placów, a także rzeźbią kamienne kolumny przedstawiające starożytnych królów. Majowie są również jedną z pierwszych cywilizacji, które stworzyły język pisany.

“W ciągu ostatnich 20-30 lat nastąpił ogromny postęp w dekodowaniu ich hieroglifów, a wiele z nich nadal trwa. Adrian Gilbert

Czy ryciny Majów na kamieniach i ich hieroglify mogą być dokładniej badane, aby dostarczyć dowodów pozaziemskich kontaktów w Copán? Według starożytnych teoretyków astronauty, odpowiedź brzmi “tak”.

“Niektóre z wielkich posągów Copána fascynują mnie niesamowicie, ponieważ sprzęt, który noszą, bardzo przypomina mi coś technologicznego. Jedna z postaci ma pudełko z wychodzącymi rurkami, przyciskami i innymi bardzo dziwnymi rzeczami. Te posągi wyglądają jak dziwne stworzenia ubrane w garnitur astronauty i, moim zdaniem, oznacza to, że odwiedzili nas kosmici, którzy wyglądali bardzo podobnie jak my, ponieważ według starożytnych tekstów zostaliśmy stworzeni na ich obraz.

Badacze pracujący w Copán znaleźli również kamienne rzeźby zwane “stelami”, które od czasu ich odkrycia w 1576 r. wywołały pewne kontrowersje. Różne interpretacje rycin sugerują, że Majowie są świadomi świata odległego od ich kontynentu.

“W Copán jest wiele posągów smoków. W rzeczywistości, te posągi mają bardzo orientalny styl, wydaje się bardziej odpowiednie, aby być w Chinach lub w innym kraju, jak ten. Niektórzy archeolodzy uważają, że są to dwa słonie po bokach jednego z posągów królów. Więc dlaczego miałyby istnieć elementy azjatyckie, takie jak słonie i smoki tutaj, w miejscu w Ameryce Środkowej, tak daleko od Chin i Azji Południowo-Wschodniej? Czy istnieje jakiś pozaziemski związek pomiędzy Majami i Chińczykami, a wspólne pochodzenie pochodzi z gwiazd? David Childress

Jak starożytni Majowie Ameryki Środkowej mogą mieć wiedzę posiadaną przez ludzi żyjących w Azji, a z drugiej strony na Oceanie Spokojnym?

“Jedna z podstawowych przesłanek starożytnej teorii astronauty sugeruje.

“Jedna z podstawowych przesłanek teorii starożytnego astronauty sugeruje, że kultury starożytne miały ze sobą kontakt znacznie wcześniej niż zostało to udokumentowane. W rzeczywistości były one połączone maszynami latającymi i były generalnie kontrolowane przez istoty pozaziemskie. Szczególnie w rycinach Majów znajdujemy liczne odniesienia do bogów schodzących z nieba na latające węże. Czy są tam latające węże? Oczywiście, że nie. Ale jest to piękny i bardzo poetycki opis czegoś, co ma swoje korzenie w technologii. George A. Tsoukalos.

Czy liczne dziwne ryciny w Copán naprawdę dowodzą kontaktu pomiędzy Majami i istotami obcymi? Jeśli tak, to czy kontakt ten mógł doprowadzić do zejścia, również pochodzenia pozaziemskiego?

Po zachodniej stronie głównej świątyni Copána znajduje się 63-stopniowa konstrukcja znana jako “drabina hieroglificzna”. Zawiera ponad 1200 kamieni z symbolami dokumentującymi historię królów Kopan.

“Hieroglificzne schody to najdłuższy napis Majów na świecie. Podkreśla ono boskie prawo 16 suwerenów dynastii Kopan do rządzenia swoimi poddanymi: władzę otrzymaną od bogów. David Childress

“Hieroglificzna drabina wspomina różnych władców Copána i mówi o nich w niemal boskich słowach. Są więc ludźmi, są śmiertelnikami, ale są też o wiele więcej, są prawdziwe, mają w swojej krwi ducha, który Majowie nazywają “Chutlel”. Chutlel jest we krwi i jest najpotężniejszym środkiem dostępu do nadprzyrodzonych. Dlatego chutlel króla, kiedy wlewa się do ceremonii, która tego wymaga i spala kadzidło na kopalnych gałęziach wznosi się na niebie i przynosi wiadomość do bogów, którzy pracują dla Majów. Dr. Payson Sheets.

Czy władcy Majów mogą naprawdę być potomkami istot pozaziemskich, w co wierzą starożytni teoretycy astronauty? Być może prawdziwy dowód można znaleźć w tym, co jest powszechnie uznawane za najbardziej zaawansowany system kalendarzowy ciał niebieskich starożytności.

“Majowie, spośród wszystkich starożytnych ludów, mieli najdokładniejszy kalendarz, znacznie bardziej niż Babilończycy i Sumerowie. Nie tylko obserwowali oni nasz system planetarny, ale także Oriona, Syriusza i inne bardzo odległe systemy. Erich von Däniken.

“Jedną z rzeczy, które wyróżniały Majów była ich zdolność do monitorowania przebiegu zdarzeń astronomicznych i śledzenia ruchów gwiazdozbiorów w celu przewidywania zaćmień. Rozwinęli tę wiedzę i umiejętności na zaawansowanym poziomie. To niezwykłe: żadnych teleskopów, żadnego metalu. Ale mieli umiejętność przewidywania czasu i wydarzeń w sposób, który nie miał absolutnie żadnego precedensu w świecie. Dr John C. Lohse.

Ale dlaczego Majowie robią tak precyzyjne mapy kosmiczne? Według starożytnych teoretyków astronauty wiedza Majów o gwiazdach pochodzi z nieba i jest im dostarczana przez istoty pozaziemskie.

“Mówiąc o starożytnych Majach, ich mitologia tworzenia przywołuje te legendy, które mówią, że gdzieś na południe od Pasa Oriona istnieje to miejsce, z którego wywodzi się życie, które przyszło na Ziemię w 112 r. p.n.e. Philip Coppens

“Ich panami byli bogowie, a bogowie byli istotami pozaziemskimi.”
Erich von Däniken.

Jeśli stworzenia z innej galaktyki naprawdę odwiedzają Ziemię w czasach starożytnych, czy tworzą również fundamenty cywilizacji Majów i regenerują się wraz ze swoimi władcami? Czy odwiedzają inne części naszej planety?

Zgodnie z teorią “Starożytnych Obcokrajowców”, zniknięcie Majów nie nastąpiło z powodu suszy, ale z innych powodów.

Według teoretyków paleokontaktu, mówi się, że cała populacja Majów powróciła do konstelacji plejad.

W rzeczywistości, w Parku Narodowym Tikal w Gwatemali, gdzie znajdują się ruiny jednego z największych miast Majów (Tikal), istnieje aura tajemniczości. Dlaczego tak wiele osób zniknęło w tym samym czasie?

Zniknięcie Majów wydaje się odpowiadać zakończeniu jednego z ich cykli kalendarzowych. Księża opracowali nowy kalendarz, “długie liczenie” i wydaje się, że przewidzieli z niezwykłą precyzją wszystkie najważniejsze wydarzenia.

Kalendarz liczył 5 125 lat i tworzył duży cykl, podzielony na 13 jednostek po 400 lat zwanych “bakteriami”. Pod koniec każdej bakterii Majowie organizują duże uroczystości, ale w dziesiątej bakterii nie było żadnych uroczystości.

Ocaleni Majowie mówią nam, że ich przodkowie wrócili do domu. Ale gdzie jest ich dom? Archi-astronauci zauważyli, że 7 najważniejszych piramid (na zdjęciu powyżej) wielkiego centralnego kwadratu Tikalu podąża za tymi samymi liniami geometrycznymi 7 gwiazd tworzących gromadę Pleiades, grupę gwiazd czczonych na całym świecie przez wiele cywilizacji w tym samym czasie.

Ocaleni Majowie mówią nam, że ich przodkowie wrócili do domu. Ale gdzie jest ich dom? Archi-astronauci zauważyli, że 7 najważniejszych piramid (na zdjęciu powyżej) wielkiego centralnego kwadratu Tikalu podąża za tymi samymi geometrycznymi liniami 7 gwiazd tworzących gromadę Pleiades, grupę gwiazd czczonych na całym świecie przez wiele starożytnych cywilizacji.

A gdyby Majowie byli z Pleiades? Czy to może być dom Majów? To prawda, że wiele z ofiar porwań przez kosmitów twierdzi, że ich porywacze pochodzili z plemion. Majowie odeszli, bo byli częścią eksperymentu. Zabrano je i zabrano gdzie indziej.

Majowie stanowili jedną z najbardziej zaawansowanych cywilizacji starożytnych, nie tylko Ameryki, ale całego świata, pozostawiając ważne dziedzictwo artystyczne, architektoniczne i kulturowe, głównie w tym, czym dziś są ludność Meksyku i Gwatemali. Jednak dla wielu z nas najbardziej atrakcyjnym aspektem tego tematu jest studiowanie legend Majów, ponieważ chociaż każda legenda reprezentuje portret kultury popularnej z jej wierzeniami i mitami, to bezsprzecznie jest to również podstawa naukowa wielu z nich, która odzwierciedla niekwestionowaną wiedzę, jaką populacje te miały w astronomii i innych naukach, z ważnymi dla naszych czasów zastosowaniami.

Prawdy o pochodzeniu świata zawarte w legendach Majów.
W książce Popol Vuh, która stanowi podstawowy tekst sakralny w dogmatycznych ramach cywilizacji Majów, znajdują się interesujące napisy, które mogłyby dać nam szerszą wizję wszechświata i ważne objawienia na temat prawdziwego pochodzenia świata i jego ostatecznego rezultatu.

W legendach Majów wielki nacisk kładzie się na koncepcję świata przez istoty nadrzędne, które rozpoczęły tworzenie dolin, gór, rzek, mórz i zwierząt, a następnie oddały życie pierwszym ludziom, którym powierzyły odpowiedzialność za dbanie o elementy przyrody i dawanie im pochwał.

Gniew bogów….
Pierwsi mężczyźni ponieśli klęskę w powierzonej im misji, rozwinęli swoją cywilizację nie mając na uwadze szacunku dla natury. To, co rozpaliło gniew bogów, a więc ludzie stali się małpami, co oznacza całkowitą inwolucję, sprzeczną z ewolucją wywołaną przez Charlesa Darwina.

Jakiś czas później małpy, które były pierwszymi ludźmi, nadal niszczyły swoje siedliska, a ponadto stały się agresywne wobec innych, zachowywały się tak, że bogowie nie mogli dłużej tolerować, a następnie z determinacją niszczyły całkowicie gatunek ludzki, uwalniając pierwszą apokalipsę, aby oczyścić ziemię, a później stworzyć nową rasę ludzi, którą był lud Majów, którzy tak szanowali żywioły naturalne i chronili swoje terytorium przez tysiące lat, aż do przybycia europejskiego zdobywcy, gdy oddali życie w walce, broniąc ziemi, która została im powierzona w walce.

Objawienia na nasze czasy
Dostarczamy Ci wystarczających danych i elementów przekonań, jednak musisz zdecydować według własnego uznania, które z tych starożytnych przekonań ma jakiekolwiek znaczenie dla Twojego dzisiejszego życia. Nie ulega wątpliwości, że w różnych kulturach i dogmatach religijnych, w tym w wierzeniach Majów, dochodzi do niszczycielskiego wydarzenia, które zniszczyło świat lub życie ludzkie z powodu złego czynu człowieka i braku szacunku dla natury.

Jednym z najcenniejszych elementów spuścizny kultury Majów jest jej świadomość ekologiczna dla jej koncepcji świata jako domu, który bogowie dali im do opieki i zachowania do ostatnich dni, kiedy byli odpowiedzialni.

Dziś życie na ziemi jest zagrożone, nie wiemy, czy z powodu gniewu jakiejś nadrzędnej istoty, ale z powodu zużycia, któremu poddaliśmy naszą planetę z powodu braku świadomości ekologicznej i niekontrolowanego rozwoju naszej cywilizacji, abyśmy mogli prowadzić do nowej apokalipsy, tak jak stało się to z pierwszymi ludźmi opisanymi w świętej księdze Majów.

Prz

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY