Dokument potwierdza istnienie istot pozaziemskich na Księżycu.

Księżyc, nasz naturalny satelita, jest jednym z najbardziej tajemniczych obiektów od wieków. Pierwsi astronomowie zadeklarowali na początku, że istnieje całkowicie nieznany region, którego z Ziemi nie mogliśmy zobaczyć.

Nawet przybycie człowieka na księżyc owiane jest kontrowersjami i dziesiątkami teorii spiskowych. Jednak najbardziej popularną teorią w ogóle i tą, która przysporzyła najwięcej kłopotów społeczności naukowej i różnym organizacjom kosmicznym na świecie, jest ta, która sugeruje, że w naszym satelicie znajdują się tajne bazy pozaziemskie, które zawsze tam były, a najgorsze jest to, że elity i potężne rządy planety o tym wiedzą.

Documental confirma la existencia de extraterrestres en la Luna

Teoria ta stała się tak popularna, że nawet sieci telewizyjne, takie jak National Geographic, poświęciły jej analizie całe filmy dokumentalne…

Dokument potwierdza istnienie istot pozaziemskich na Księżycu.

Czy istnieją tajne pozaziemskie bazy na Księżycu?
Do obchodów 50. rocznicy jednego z najwspanialszych momentów w historii ludzkości dzieli nas zaledwie kilka dni, kiedy to człowiek dotarł na Księżyc. Dlatego też National Geographic zdecydował się na uruchomienie nowego filmu dokumentalnego, aby upamiętnić ten dzień w idealny sposób. Tom Jennigs został wybrany do realizacji tego filmu dokumentalnego i wielu ludzi chce go zobaczyć, będzie to wyjątkowy moment.

Materiał ten zachowa charakterystyczną formę narracji Jennigs, pierwszej osoby. Dodatkowo, fotografia zapowiada się jako pierwszorzędna, a reszta aspektów sprawi, że każdy, kto zechce ją zobaczyć, będzie podekscytowany materiałem.

Równolegle z tą dokumentacją ukaże się jednak również film, który zapewni, że na Księżycu istnieją istoty pozaziemskie i dlatego NASA nie chciała wysyłać na Księżyc żadnego więcej załogowego statku kosmicznego. Film jest również promowany przez ten sam kanał National Geographic.

Małe obrazy audiowizualne przedstawiają obrazy, które, według niego, zostały zrobione przez astronautów, którzy byli na misji Apollo. Dlaczego NASA nie wysłała załogowych misji z powrotem na Księżyc? Albo co naprawdę istnieje po ciemnej stronie Księżyca?

Documental confirma la existencia de extraterrestres en la Luna

Dokument potwierdza istnienie istot pozaziemskich na Księżycu.

W związku z powrotem Misji Apollo 17 pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi, takich jak: Co odkryli astronauci podczas podróży? Czy na Księżycu znajdują się dowody obecności istot pozaziemskich? Co można wyróżnić na fotografiach wykonanych z satelity, pokazują różne struktury, które gołym okiem można docenić jako sztuczne. To może potwierdzić, że życie pozaziemskie na Księżycu naprawdę istnieje.

Takie obrazy nigdy wcześniej nie prezentowane publicznie ujawniają kilka naprawdę uderzających szczegółów. Jednym z najbardziej zaskakujących jest ogromny cylinder, który zdaje się pochodzić z jednego z kraterów w naszym satelicie, ale o strukturze całkowicie sztucznie wyprodukowanej.

Oprócz tego, możemy również zobaczyć różne oficjalne fotografie NASA, które zostały zrobione przez kamerzystę Johna Lenarda Walsona, dzięki domowej roboty teleskopowi, rejestrującemu to, co wydawało się być całkowicie doskonałym sześcianem.

Documental confirma la existencia de extraterrestres en la Luna

Dokument potwierdza istnienie istot pozaziemskich na Księżycu.

Przyciągająca wzrok prezentacja
Oprócz tego wszystkiego, co zostało wspomniane, możemy również zobaczyć wiele nowych i niepublikowanych dowodów tajemniczych struktur, które można zobaczyć na powierzchni księżyca. Wygląda jak coś z innego świata i NASA zachowała to w ukryciu przez wszystkie te lata. Więc czy ten dokument mógłby nam ujawnić nową prawdę o podróżach na Księżyc? Czy na satelicie są naprawdę istoty pozaziemskie? Choć nic nie zostało potwierdzone, coraz więcej specjalistów przyłącza się do tej teorii, więc możemy być tylko kwestią dni od presji na agencję kosmiczną, aby ujawnić prawdę.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts