W starożytnych czasach, kiedy odwiedzano Ziemię, istniały pozaziemskie formy życia.

Odkąd starożytny Egipt i wszystkie jego relikwie zostały dokładnie zbadane, eksperci znaleźli dużą liczbę obiektów zagranicznych, których nauka nie była w stanie wyjaśnić w sposób spójny. Dla wielu ludzi są to dowody, że w czasach starożytnych, pozaziemska forma życia nas odwiedziła i silnie wpłynęła na naszą ewolucję, aby osiągnąć to, czym jesteśmy dzisiaj jako cywilizacja.

Istotną rzeczą w tym, że obecnie, będąc w stanie wykonywać niezależne wykopaliska w ruinach starożytnego Egiptu i reszty dawnych cywilizacji, jest to, że chociaż archeologia ortodoksyjna odmawia uznania tych odkryć lub teorii za oficjalne, istnieje coraz więcej dowodów na to, że starożytni osadnicy na Ziemi posiadali wysoce zaawansowaną technologię na swoje czasy. Technologia, która może pochodzić tylko z bardziej zaawansowanych cywilizacji.

W czasach starożytnych na Ziemi występowały pozaziemskie formy życia.

Existieron formas de vida extraterrestre en la antigüedad visitando la Tierra

Dowód na to, że pozaziemskie formy życia pomogły rozwijać nasze cywilizacje?
Nie po raz pierwszy archeolodzy i badacze pomogli starożytnym rzeźbionym w kamieniu tablicom z bardzo dziwnymi egipskimi napisami, które przypominają pozaziemskie statki do skomplikowanych i zaawansowanych maszyn.

Ogłoszenia
Jednym z najbardziej znanych obrazów w historii Egiptu są dziwne hieroglify przedstawiające rodzaj helikoptera, który został odzyskany ze świątyni w Abydos w Egipcie, pokazujące również nowoczesne samoloty.

Chociaż naukowcy przyjęli interpretacje lotnicze tych Abydos napisów do zjawiska psychologicznego znanego jako pareidolia (jak w przypadku wszystkich struktur znalezionych na Marsie), popularne jest przekonanie, że grupy ludzi studiujących UFO i istoty z innych światów są dowodami pozaziemskich pilotów i astronautów, którzy skontaktowali się ze starożytnymi cywilizacjami Ziemi i w znacznym stopniu wpłynęli na ich technologiczny i kulturowy rozwój prymitywnych społeczeństw.

Existieron formas de vida extraterrestre en la antigüedad visitando la Tierra

Ogłoszenia
Pomimo tego, co mówi archeologia, poziom prymitywnego rozwoju cywilizacji egipskiej wydaje się czynić teorię kontaktu z pozaziemskimi formami życia o wiele bardziej wiarygodną, a tym bardziej z ilością dowodów, które pojawiają się każdego roku, sugerując, że te formy życia budowały architektoniczne cuda Egiptu, takie jak Wielka Piramida w Gizie, na długo przed narodzinami starożytnej cywilizacji egipskiej.

W starożytności odwiedzającej Ziemię istniały formy życia pozaziemskiego.

Sprzeczności archeologii dotyczące życia pozaziemskiego
Przykładowo, kilka stron internetowych związanych z UFO oraz wiadomości związanych z istotami pozaziemskimi raportowało w listopadzie 2010 roku, że dr Alaaeldin Shaheen, dziekan Wydziału Archeologii Uniwersytetu w Kairze, przyznał w odpowiedzi na pytanie o dziwne powiązania istniejące z istotami pozaziemskimi w piramidach, że starożytne struktury egipskie nie należą do tego świata.

Shaheen wspomniał, że nie może temu zaprzeczyć ani potwierdzić, ale w piramidach jest coś, co nie należy do tego świata. Jednak po krótkim czasie był on odpowiedzialny za zaprzeczanie swojemu oświadczeniu, nawet jeśli zostało ono już podlane przez Internet, twierdząc, że nie wydał takiego oświadczenia na temat pozaziemskich form życia i piramid. Jako egiptolog ma zakaz wypowiadania takich słów.

Takie zaprzeczenia nie powinny dziwić ludzi, którzy studiują incydenty związane z życiem pozaziemskim, którzy widzą w nich dowody “zakrywania” dużych konspiracji, kiedy urzędnicy i naukowcy zaprzeczają przypisywanym im wcześniej ujawniającym stwierdzeniom.

W starożytnych czasach, kiedy odwiedzano Ziemię, istniały pozaziemskie formy życia.

Existieron formas de vida extraterrestre en la antigüedad visitando la Tierra

Artefakty, które świadczą o tym, że prawda pozostała ukryta.
Specjaliści od ufologii nadal utrzymują w tajemnicy te niesamowite egipskie artefakty pozaziemskie i nie informują o nich ogółu społeczeństwa.

Chociaż wiadomości mogą wydawać się teorią, jesteśmy pewni, że istnieje w tym względzie pewna prawda, ponieważ istnieją realne i namacalne dowody na istnienie pozostałości archeologicznych ze starożytnego Egiptu, które, choć nie zostały w pełni potwierdzone jako dowód obecności obcych, mają swoje wskazówki, które skłaniają do myślenia i zastanowienia się, czy rzeczywiście istniały pozaziemskie formy życia w przeszłości.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts