Ten facet maluje seks, który powinien mieć z obcymi.

Człowiek o nazwisku David Huggins urodzony w Gruzji w 1944 roku twierdzi, że miał kontakt pozaziemski. Mężczyzna jest obecnie artystą malarskim, zapewnia, że po pozaziemskim kontakcie kazali mu je namalować i stamtąd zaczął malować swoje obrazy.


Artysta twierdzi, że miał kontakt pozaziemski.

W jaki sposób artysta doświadczył pozaziemskiego kontaktu życiowego?
Huggins twierdzi, że kontakt pozaziemski rozpoczął się w dzieciństwie na farmie należącej do jego rodziców, gdzie mieszkał na wsi w Gruzji, opowiada, że w wieku około 8 lat.

Artista asegura haber tenido contacto extraterrestre

Mówi, że siedział w cieniu drzewa i nagle usłyszał głos, który zawołał jego imię i powiedział mu za tobą, kiedy odwrócił się był małym owłosionym facetem z jasnymi, dużymi oczami, nie wiedział, co robić.


Innym razem pojawił się mu inny, podobny do owada, bardzo podobny do modliszki religijnej, bardzo się bał, gdy ktoś jest mały, nie wie, co myśleć, bo tylko ja mogłem je zobaczyć.

Kontynuując swoją historię powiedział, że stracił dziewictwo z pozaziemską kobietą, tym razem idąc przez las w pobliżu domu, pojawiła się mu obca kobieta i uwiodła go.


Mężczyzna twierdzi, że utrata dziewictwa powinna być czymś do zapamiętania z uczuciem lub wstydem, ale dla mnie było to doświadczenie z innego świata.

Jest tak popularny, że dokument “Love and Saucers” został nakręcony o jego życiu i doświadczeniach przez twórcę filmowego Brada Abrahamsa.

Artista asegura haber tenido contacto extraterrestre

Artysta twierdzi, że miał kontakt pozaziemski.

Z czego składa się dokument?
W historii Hugginsa, w wywiadzie udzielonym Hugginsowi przez Abrahams dla filmu zapewnia, że kontakt pozaziemski trwa do dziś, powiedział w czasie wywiadu, że 6 miesięcy temu “Crescent”, który rzekomo jest obcą kobietą z lasu, odwiedził go “siedział na krześle, a Crescent był za mną i przytulił mnie” nic innego się nie wydarzyło.


Filmowiec Abrahams opisuje Hugginsa jako osobę niesamowitą, mówiącą o swoich pozaziemskich kontaktach w taki normalny sposób, w przeciwieństwie do większości innych entuzjastów UFO.

Mówi o hodowli i setkach innych obcych dzieci z jego spotkań i dźwięków mierzonych tak, jakby rolnik mówił o swoich uprawach lub potomstwie.

To właśnie przyciągnęło mnie do Hugginsa i udałem się na jego wyprawę do Hoboken w New Jersey, gdzie teraz mieszka. Słyszałem o nim w podcaście UFO i o rzeczach paranormalnych wśród tak wielu ekscentrycznych historii, które przyciągnęły mnie do Davida Hugginsa.


Huggins nadal opowiadał w wywiadzie dla filmu, że po pierwszych pozaziemskich kontaktach i po przezwyciężeniu wpływu, jaki wywarły, te, które nadal były rzadkie, ale mniej zastraszające.

Kiedy miał 17 lat, David Huggins mówi, że stracił dziewictwo z obcym.

Artista asegura haber tenido contacto extraterrestre


Utrata dziewictwa powinna być niezapomniana. Większość ludzi pamięta ten akt z uczuciem i prawdopodobnie z odrobiną zażenowania. Ale David Huggins mówi, że pierwszy raz, gdy uprawiał seks, był bardziej, bardziej, z tego świata niż większość.

“Kiedy miałem 17 lat, straciłem dziewictwo na rzecz pozaziemskiej kobiety”, mówi 74-latek w dokumencie o nim zatytułowanym Miłość i spodnie. “To wszystko, co mogę o tym powiedzieć.”


Stosunek, o którym mowa, miał miejsce w 1961 roku, kiedy Huggins był nastolatkiem mieszkającym na farmie rodziców na wsi w Gruzji. Nie był to pierwszy raz, kiedy pojawili się mu pozaziemscy, widział dziwne stworzenia od ósmego roku życia. Ale tego dnia, gdy szedł przez las w pobliżu swojego domu, pojawiła się obca kobieta i uwiodła go. “Myślałem, że stracę go na tylnym siedzeniu Forda, coś w tym stylu. Ale tak się nie stało”, mówi w filmie.

Według Hugginsa, te wizyty kosmitów i ich stosunki seksualne z nimi, kontynuowane były w dorosłość. Kiedy przeprowadzałem z nim wywiad na potrzeby tej historii, Huggins powiedział mi, że jego ostatnie spotkanie z Crescent, jego imię dla kobiety w lesie, miało miejsce sześć miesięcy temu. “Siedziałem na krześle, a kobieta, Crescent, była za mną, a ona objęła mnie ramionami”, powiedział. “I to wszystko. Nie wiem nic więcej poza tym.

Huggins jest niesamowicie naturalna, gdy mówi o swoich spotkaniach. Jest to odmienne od tego czego większość z nas oczekuje od prawdy i entuzjastów UFO. Nie jest w nim ze względu na sławę i nie obchodzi go, czy ktoś mu wierzy. Kiedy Huggins mówi o ojcostwie setek obcych dzieci – i tak, to kolejny aspekt jego spotkań – brzmi tak samo jak rolnik tłumaczący płodozmian.

To jedna z rzeczy, które skłoniły twórcę filmowego Brada Abrahamsa do poszukiwania Hugginsa w Hoboken, New Jersey, gdzie teraz mieszka. Abrahams usłyszał historię Hugginsa w podcaście o UFO i zjawisku paranormalnym. “W morzu ekstrawaganckich twierdzeń, był jeden, który wypłynął na powierzchnię”, powiedział. “I to była historia Davida.”

Huggins urodził się na wsi Georgia w 1944 roku. W Love and Saucers mówi o polowaniu na groty strzał w pobliskich polach dla zabawy i że nie lubi ewangelicznego kościoła, do którego czasem zabierali go dziadkowie. Kiedy wokół farmy zaczęły pojawiać się dziwne istoty, których nikt inny nie widział, myślał, że traci rozum.

“Siedzę pod drzewem i słyszę głos mówiący: “David, za tobą”. Odwróciłem się i był tam owłosiony facet z dużymi, błyszczącymi oczyma idącymi prosto na mnie. Myślałem, że to straszydło. Nie wiedziałem, co o tym myśleć”, mówi w filmie. Kolejnego dnia pojawiła się “istota owadobójcza”, która przypominała Hugginsa o religijnej modliszce. “Był bardzo przerażony”, mówi. “To było jak, “Na co ja, do diabła, patrzę? A jak na ośmiolatka, nie wiesz, co myśleć.

Kiedy szok minął, Huggins mówi, że jego spotkania były rzadkie, ale nie tak groźne. Kiedy w połowie lat 60-tych opuścił Gruzję, aby pójść do szkoły artystycznej w Nowym Jorku, istoty podążyły za nim. Nocne wizyty Crescenta, ET, który go opróżnił, stały się rutyną. “Mój związek z Crescent był ciepły i przyjazny. Trochę dziwne. Co mam na myśli, trochę. Bardzo dziwne. Właściwie to była moją dziewczyną”, mówi Huggins w filmie. “Bardzo niekonwencjonalny związek”, dodaje.

Nadeszła moja kolej, aby opuścić gospodarstwo moich rodziców w Gruzji, aby uczyć się w Nowym Jorku w szkole artystycznej, około lat sześćdziesiątych kontynuuje opisywanie Hugginsa, kosmici podążyli za mną.

Jednym z pierwszych wykonanych przez Hugginsa obrazów był jego i Crescenta, uprawiających seks. “Obraz nie jest taki dobry. Była na mnie, osiągnęła mój punkt kulminacyjny, potem ona i owady odeszły”, mówi. Podobne obrazy wypełniają jej mieszkanie. Są surrealistyczne i trochę dziecinne, zdominowane przez głęboki błękit i zieleń.

Jest to kolejna rzecz, która odróżnia Hugginsa od większości ludzi z obcymi historiami o porwaniach: maluje ich spotkania. Rozpoczęło się to w 1987 roku, kiedy Huggins zaczął pamiętać o szczegółach swoich pierwszych wizyt. Mówi, że zalew został wywołany przez książkę Budda Hopkinsa Intruders: The Incredible Visits at Copley Woods.

“To było jak przymus. Zabierali mnie do książki”, mówi w filmie. “Jest rozdział: “Inne kobiety, inni mężczyźni” i zaczynam go czytać. A ja mówię: “Mój Boże, to jest kobieta, o której nikomu nie mówiłem. Czytałem, że pamięć po tym, jak pamięć znowu zalała się. To był obraz na obrazie. Nie zatrzymaliby się. Najbardziej niepokoiło mnie to, że nie wiedziałem, co z tym zrobić. Tak się bałem.

Crescent pozaziemska kobieta, jak opisuje ją odwiedził mnie w nocy i stał się czymś rutynowym “mój związek z Crescent był bardzo czuły i przyjazny, nieco rzadki, dobrze nie trochę, w rzeczywistości dość rzadki, ale prawda była moja dziewczyna” dodał “z normalnego tego związku”.

Artysta twierdzi, że miał kontakt pozaziemski.

Jego obrazy o istotach pozaziemskich.
Huggins różni się od innych ludzi, którzy twierdzą, że mieli uprowadzenia, ponieważ zaczął malować ich spotkania w 1987 roku, pamiętając pierwsze kontakty pozaziemskie, pomysł przyszedł do niego po przeczytaniu książki Buld Hopkins.

To było jak impuls, że zabrali mnie do książki, mówi w filmie, po przeczytaniu rozdziału Inne kobiety, Inni mężczyźni, przyszedł do mojej pamięci wszystkie wspomnienia ze spotkań jeden po drugim, nie mogłem spać, wydawało się tracić rozum.

Potem wysłali mi wiadomość, aby namalować wszystkie doświadczenia i zacząłem to robić jak uwolnienie się, spałem dobrze, ponieważ nie udało mi się tego osiągnąć w ciągu kilku tygodni, a stamtąd malowałem z detalami każde spotkanie.

Najbardziej uderzające w filmie dokumentalnym Miłość i spodnie jest to, że twórca filmu skrupulatnie projektuje historię Hugginsa i pozwala widzom mieć własne zdanie.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY