Widzący mówi, że kontakt pozaziemski może być nieuchronny.

Od lat teoretycy spiskowi i członkowie środowiska naukowego zapowiadają, że kontakt z życiem pozaziemskim jest bliski ze względu na postęp technologiczny ludzkości. A jeśli pozostały jakieś wątpliwości, teraz ci prorocy pokazali w swoich przewidywaniach, że kontakt może nastąpić znacznie wcześniej niż później. Zostało to ujawnione przez znanego widza Chico Xaviera, medium, które w ostatnich latach stało się bardzo znane z dokładnych przewidywań.

Widzący mówi, że kontakt pozaziemski może być nieuchronny.

Vidente asegura que el contacto extraterrestre podría ser inminente

Medium zapewnia, że kontakt z życiem pozaziemskim nastąpi szybciej niż nam się wydaje?
Coraz więcej słyszymy o Chico Xavier, widzialnym medium XX wieku i autorze ponad 450 książek, sprzedanych w ponad pięćdziesięciu milionach egzemplarzy na całym świecie.

Widzący zapewnił, że te książki nie były jego własnymi, ale że poświęcił się tylko pisaniu tego, co duchy dyktowały mu do ucha. Według tej osoby, koniec świata jest o wiele bliżej niż nam się wydaje, a życie pozaziemskie jest bardzo blisko spotkania z rasą ludzką. Nazywał się Pedro Leopoldo, urodzony w Brazylii w 1910 roku, a zmarł w swoim ojczystym kraju w czerwcu 2002 roku. Jest teraz celebrytą w świecie spirytyzmu, zwłaszcza w Brazylii.

W ramach wizji objawionych mu przez duchy “poza”, było wielkim wydarzeniem przybycia człowieka na księżyc. Przewidział to na dziesiątki lat przed wydarzeniem, w latach 40. Potem było to prawie dwadzieścia lat później i tego dnia zapoczątkował straszliwą proroctwo dla ludzkości, gdzie powiedział:

Nasz Pan zastanawiał się nad przyznaniem pięćdziesięcioletniego moratorium dla ziemskiego społeczeństwa, rozpoczętego dwudziestego lipca 1969 roku, i dlatego zakończy się ono pod koniec 2019 roku. Jezus nakazał swoim niebiańskim emisariuszom, aby bardziej bezpośrednio towarzyszyli sobie nawzajem w utrzymaniu pokoju między narodami i narodami ziemskimi, aby pomóc nam szybciej wejść do wspólnoty planetarnej Układu Słonecznego, jako bardziej regenerujący się świat, pod koniec tego okresu.

Widzący mówi, że kontakt pozaziemski może być nieuchronny.

Kontakt z życiem pozaziemskim i końcem ludzkości?
Widzący nadal szczegółowo mówił, że świat skończy się przed tymi datami w połowie dwudziestego wieku, ponieważ boskość już się na to zgodziła. Jednak dzięki pośrednictwu Chrystusa możliwe było przedłużenie czasu, w którym ludzie mieli możliwość regeneracji i oczyszczenia się w sposób duchowy – okres, który ośmielił się nawet ograniczyć do określonej daty: od lipca 2019 r., jako wygaśnięcia przyznanej im możliwości.

Vidente asegura que el contacto extraterrestre podría ser inminente

Chico Xaver często mówił, że jednym z warunków ratowania ludzkości przed samozniszczeniem nie jest osiągnięcie wystarczającego poziomu świadomości, który pozwoliłby im uszanować różnice ideologiczne i religijne, tak aby nie skończyło się to w nadchodzącym hekatomie jądrowym, jeśli wszystko będzie tak jak jest. W ten sposób unikniemy trzeciej wojny światowej.

Seer zapewnia, że kontakt pozaziemski może być nieuchronny.

Musimy się uratować, by móc skontaktować się z kosmitami.
Południowoamerykański jasnowidz powiedział mu również, że duchy powiedziały mu, że rozpocznie się trzeci światowy pożar, ale że zostanie on zatrzymany przez potężne trzęsienia ziemi, jak również niespodziewane wybuchy wulkanów, które zostały uznane za wygasłe i aktywa, a to wyprze ziemską oś magnetyczną, uniemożliwiając życie na półkuli północnej.

Vidente asegura que el contacto extraterrestre podría ser inminente

Ale jeśli wojna pomiędzy różnymi narodami i ludźmi nie rozpocznie się, pokazują one postęp świadomości i duchowości, to, co nadejdzie, to wielki postęp technologiczny, któremu towarzyszyć będzie obecność istot pozaziemskich wśród nas, uczących nas po raz kolejny tajemnic wszechświata, wkraczających w nową złotą erę cywilizacji ludzkiej.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts