Archonowie: rasa pozaziemska, która zdominowała planetę i stworzyła kosmos.

Archonowie to istoty wymienione w starożytności jako słudzy Demiurga, który był stałym Bogiem Stwórcą wśród ludzi i innym transcendentnym Bogiem. Arcon jest również greckim słowem oznaczającym “władca”, które było również często używane w starożytności jako tytuł pewnej funkcji publicznej w rządzie.

Archons: rasa pozaziemska, która zdominowała planetę i stworzyła kosmos.

Arcontes: la raza extraterrestre que domino el planeta y creo el cosmos

Teoria pozaziemskich twórców rasowych ludzkości i wszechświata Archonowie
Jeśli obserwuje się Archonów z gnostycznego punktu widzenia, można zrozumieć, że w tym kontekście byli oni uważani za demony i anioły, które pojawiają się w Starym Testamencie. Teoria Archonów: boscy twórcy ludzkości i wszechświata mówi, co następuje: “Przyjdźmy, uformujmy człowieka, który będzie ziemią ziemi”. Stworzyli swoje stworzenie jako stworzenie z Ziemi. Teraz ciało władców, którzy mają kobiety, ma twarz bestii. Zabrali z ziemi niewiele ziemi i stworzyli swojego człowieka na podobieństwo jego ciała i według obrazu “Boga”, który ukazał się im w wodach. Potem powiedzieli: “Chodźcie, przystąpmy do pracy dla niej za pomocą formy, którą początkowo uformowaliśmy, aby mogła zobaczyć swój męski odpowiednik.

Arcontes: la raza extraterrestre que domino el planeta y creo el cosmos

Czy ta obca rasa pojawia się w Biblii?
Nazywana również Rzeczywistością Władców, teoria Archonów jest krytyczną interpretacją, która pojawia się w jednym z religijnych tekstów Biblii. W Księdze Rodzaju 1-6 wyraża mitologię gnostyczną boskich twórców ludzkości i wszechświata. Księga Rodzaju jest pierwszą księgą Biblii hebrajskiej i starożytnego chrześcijańskiego testamentu. Ten starożytny tekst był szanowany przez wielu innych w bibliotece Nag Hammadi. Biblioteka ta jest również nazywana “Rękopisami Chenoboskion”, która jest dużą kolekcją starożytnych tekstów chrześcijańskich i gnostycznych znalezionych w starożytnym Egipcie w 1945 roku.

Arcontes: la raza extraterrestre que domino el planeta y creo el cosmos

Czy najwyższy Archon to Bóg, który wygląda jak on w Biblii?
Rzeczywistość dotycząca tych władców zwanych Archonami jest uważana za szczegółową w połowie trzeciego wieku po Chrystusie. Specjaliści uważają, że wywodzi się ona z tradycyjnego przewrotu w gnostycyzmie, kiedy przekształca się z stanu, który był po prostu mitologiczny w czysto fizyczną fazę. Pismo to jest przedstawione jako rodzaj instrukcji dotyczącej tematu władców planety, o którym wspomina św. Wyraźnym zamiarem tego testamentu jest nauczenie rzeczywistości o mocach tych, którzy mają władzę nad tą planetą. Historia zaczyna się od chluby demiurga, który jest najwyższym archontem, co przypisuje się Bogu, który pojawia się w Biblii: “Jestem tym, kim jestem, Bóg nie jest niczym w porównaniu ze mną.

Archons: rasa pozaziemska, która zdominowała planetę i stworzyła kosmos.

Czy Archonowie są spokrewnieni z Anunnaki?
Rzeczywistość o rządzących przedstawiana jest jako rodzaj wyuczonego traktatu, w którym mistrz wypowiada się na temat sugerowany przez odbiorcę pracy. Traktat rozpoczyna się fragmentem kosmogonii, który prowadzi do rewizjonistycznej “prawdziwej historii” wydarzeń, które miały miejsce w historii tworzenia Księgi Rodzaju, ujawniając wielką gnostyczną nieufność do świata materialnego i demiurga, który go stworzył. Zawsze toczyła się debata na temat początku naszej planety i wszechświata. Są one związane z Bogiem, naukowcy są zakorzenione w tworzeniu atomów, ale są tacy, którzy mówią o rasie pozaziemskiej zwanej Anunnaki. Chociaż nie ma związku pomiędzy tym punktem Archonów i Anunnaki, są tacy, którzy uważają, że jest prawdopodobne, że tak zwani Archonowie byli w jakiś sposób związani ze starożytnymi Anunnakami, które pojawiają się na sumeryjskich tablicach.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts