Były pracownik NASA mówi, że UFO to obcy statek kosmiczny

Były badacz NASA, który jest obecnie profesorem fizyki na State University of New York w Albany, Kevin Knuth, wyjaśnia dlaczego uważa, że niektóre UFO mogą być statkami należącymi do innych planet i jak nauka jest całkowicie niedbała w tym względzie.

Antiguo trabajador de la NASA afirma que Ovnis son naves extraterrestres

Kevin Knuth wskazuje, że nauka musi poważnie zająć się faktem, że UFO to statki kosmiczne.
W trakcie konferencji NASA poświęconej sprawom pozaziemskim w 2002 roku, jeden z uczestników konferencji powiedział: “Nie masz najmniejszego pojęcia, co tam jest. Uczestnikiem tym był były badacz NASA Kevin Knuith, który wskazuje, że ludzie obawiają się, że obcy ludzie odwiedzą naszą planetę, a jak dotąd ortodoksyjna nauka stanowczo odmówiła potwierdzenia możliwości podróży międzygwiezdnych. Knuith wskazuje, że jest bardzo prawdopodobne, że inne cywilizacje istnieją poza naszym układem słonecznym i potwierdza, że istoty te mogą mieć zdolność do przeprowadzania podróży międzygwiezdnych.

Antiguo trabajador de la NASA afirma que Ovnis son naves extraterrestres

Czy istoty pozaziemskie pomogły zapobiec konfliktom na Ziemi?
W połowie 1988 roku, były pracownik NASA omawiał z kilkoma studentami Montana State University okaleczanie bydła związanego z UFO, gdzie wskazał, że jeden z jego profesorów fizyki powiedział im, że miał kolegów pracujących w bazie wojskowej Great Falls Air Force, gdzie duża liczba przypadków UFO została zgłoszona, że dezaktywował pociski jądrowe w celu uniknięcia III wojny światowej. Khuith wskazuje, że zasada, którą sobie wyobrażam, że jego nauczyciel po prostu się do nich wahał. Jednak kilkadziesiąt lat później udaje mi się zobaczyć, ile konferencji odbyło się tam, gdzie pokazano byłych żołnierzy, w tym ludzi z bazy, o których wspomniał jego profesor, gdzie szczegółowo omówiono podobne incydenty w latach 60.

Knuith wskazuje, że rządy ukrywały prawdę o UFO.
Wszystko to jednak nie ogranicza się do Stanów Zjednoczonych, oraz krajów takich jak Dania, Brazylia, Kanada, Francja, Rosja, Szwecja, Nowa Zelandia, Ekwador i Wielka Brytania, które od 2008 r. Jednym z przykładów jest pamiętny raport “COMETA” z 1999 r., sporządzony przez grupę francuskich badaczy i wojskowych, w którym stwierdzili oni, że 5% obserwacji UFO było niewytłumaczalne. Według byłego pracownika NASA, dla tej “niewytłumaczalnej” kategorii, najlepszą zaproponowaną teorią jest to, że widziane obiekty są pochodzenia pozaziemskiego. Ponadto, zdarzeniem, które wzmacnia jego teorię jest to, że rząd USA został mocno oskarżony o ukrywanie podstawowych dowodów dotyczących UFO i istot pozaziemskich.

Antiguo trabajador de la NASA afirma que Ovnis son naves extraterrestres

Czy nauka postrzega zjawisko UFO jako tabu?
Metoda naukowa wymaga teorii, które będą weryfikowalne i powtarzalne. Bliskie spotkania z UFO nie mogą być powtarzane lub kontrolowane, co sprawia, że ich badanie jest bardzo trudne. Jednak według byłego pracownika NASA, prawdziwym problemem jest to, że kwestia UFO jest nadal postrzegana jako rodzaj tabu dla nauki. Z drugiej strony, podczas gdy opinia publiczna jest całkowicie zafascynowana UFO od dziesięcioleci, rządy, sceptyczni naukowcy i środki masowego przekazu deklarują, że cały ten problem jest po prostu kwestią ludzkich błędów w obserwacji, zaprzeczając w ten sposób wszelkim dowodom, które odnoszą się do pochodzenia pozaziemskiego.

Czy media są silnymi uczestnikami sceptycyzmu wobec zjawiska UFO?
Podobnie ekspert Khuith powiedział, co następuje: Uważam, że sceptycyzm UFO stał się rodzajem religii jako agenda. Całkowicie zaprzeczają oni pozaziemskim prawdopodobieństwom bez dowodów na ich poparcie, a jednocześnie dają głupie wyjaśnienia, które wzmacniają popularne przekonanie, że istnieje spisek. To nie służy nauce dobrze, nie w sposób, w jaki powinna być prowadzona. Ponadto fundamentalną rolę odgrywają w tym także środki masowego przekazu, ponieważ wzmacniają one ten sceptycyzm, publikując informacje w sposób drwiący i sensacyjny.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts