Valiant Thor Obcy, który wylądował w Pentagonie?

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych teorii dotyczących kwestii pozaziemskich dotyczy Pentagonu i “człowieka”, którego przez wiele lat widziano, idąc obok tajnych służb i samego prezydenta Stanów Zjednoczonych w 1957 roku. Chociaż siły bezpieczeństwa Pentagonu rzadko mówią o swoich sprawach wewnętrznych, zmuszone były nawet zaprzeczyć lądowaniu UFO w swoich obiektach, a jeszcze poważniej, obecności istoty pozaziemskiej “pracującej” od wewnątrz, jak wspomina teoria. Jednak dowody, choć nieliczne, istnieją i dlatego hipoteza Valiant Thor jest nadal aktualna, bez możliwości całkowitego jej zaprzeczenia.

Valiant Thor ¿El extraterrestre que aterrizó en el Pentágono?


W książce wydanej przez dr Franka E. Strange’a, zatytułowanej “A Stranger at the Pentagon”, opowiada dziwną i dość kontrowersyjną historię o tym, że obcy wylądował na Ziemi 16 marca 1957 roku, około godziny 8 rano, na polu w mieście Aleksandria w Wirginii.

Mając w pewnym sensie cechy ludzkie, istota ta miała około 1,85 metra wzrostu, brązowe oczy, krótkie i faliste włosy i około 85 kg wagi, nazwał siebie Valiant Thor i nie był niczym więcej i niczym innym niż tym, który odpowiada za utrzymanie porządku w naszej galaktyce, więc poprosił, aby go przywieźć przed ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Dwighta D. Eisenhowera.

Valiant Thor ¿El extraterrestre que aterrizó en el Pentágono?

Dlaczego ten kosmita udał się na Ziemię?
Kiedy Valiant Thor został przewieziony do Pentagonu, przechodząc przez zabezpieczenia i uzyskując pełny dostęp do obiektów rządowych dzięki swoistej kontroli umysłu (lub przynajmniej tak miało być), został powitany przez ówczesnego Sekretarza Obrony USA, Charlesa Erwina Wilsona.

Thor spotkał się następnie z wiceprezydentem Richardem Nixonem i innymi członkami gabinetu prezydenckiego, którzy następnie doprowadzili go do osobistego spotkania z prezydentem Eisenhowerem.

Valiant Thor ¿El extraterrestre que aterrizó en el Pentágono?

Nazwał siebie jednym z głównych dowódców swojej rodzimej planety, która została wysłana na Ziemię przez Radę Najwyższą odpowiedzialną za ochronę i porządek w Galaktyce, z misją przekazania troski społeczności galaktycznej o niedawny i rosnący arsenał jądrowy, który w tym czasie był rozwijany przez ludzkość, co mogło doprowadzić do wojny nuklearnej i w końcu do wyginięcia cywilizacji.

Istnieją różne dowody fotograficzne dotyczące Valianta Thora na różnych spotkaniach z wyższymi urzędnikami i ważnymi urzędnikami rządu USA, a żaden z nich nie złożył odpowiednich oświadczeń w tym czasie, aby zaprzeczyć plotkom lub autentyczności takich oświadczeń. W czasie zimnej wojny istota pozaziemska spędziła na naszej planecie całe trzy lata, aby pośredniczyć między różnymi światowymi przywódcami, a tym samym uniknąć zamieszania i współpracy przy różnych projektach związanych z bezpieczeństwem na świecie.
Valiant Thor Obcy, który wylądował w Pentagonie?

Czy zeznania Strangesa zostały potwierdzone?
Stranges, będąc głównym autorem książki, był agentem federalnym, który utrzymywał bezpośredni kontakt z Valiantem Thorem, jego historia ma być prawdziwa, ponieważ wiele opublikowanych raportów zostało potwierdzonych przez urzędników państwowych, jak uznany Harley Bird, który jest bratankiem admirała Richarda E. Birda, który pracował dla Departamentu Obrony w momencie pojawienia się tego pozaziemskiego, więc obecnie byłby jedyną osobą zdolną do potwierdzenia takich kontrowersyjnych stwierdzeń.

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY