czy obce formy życia są hibernowane na ziemi?

Według badań opublikowanych w Journal of the British Interplanetary Society, istnieją starożytne obce cywilizacje, które podróżowały przez przestrzeń, a nawet przez naszą Drogę Mleczną, ale teraz znajdują się w stanie hibernacji w sposób narzucony sobie, czekając na moment, w którym wszechświat, w którym żyjemy, zmienia się fizycznie. To możliwe rozwiązanie paradoksu Fermi’ego, dlaczego nie znaleźliśmy jeszcze pozaziemskich form życia. Pojawiają się jednak nowe pytania. Dlaczego hibernujesz? W jakim stanie jest wszechświat?

Naukowcy odkrywają, dlaczego nie kontaktujemy się z pozaziemskimi formami życia.
Zaawansowane cywilizacje pozaziemskie znajdują się w okresie głębokiej hibernacji. Czekają na przyszłość, w której wszechświat będzie znacznie chłodniejszy niż obecnie, aby wykorzystać rodzaj energii, która nie jest jeszcze dostępna dla nikogo.

¿Las formas de vida extraterrestre están hibernando en la tierra?

Według paradoksu Fermi’ego, wszechświat jest miejscem supermasywnym, z tysiącami gwiazd i planet kryjącymi niezliczone formy życia pozaziemskiego, niektóre rozwinięte, inne nie, gdzie Ziemia jest tylko jedną z tych tysięcy planet. Ale jeśli tak jest, to dlaczego nigdy nie nawiązano kontaktu z żadną z tych pozaziemskich form życia?

Rzeczywistość jest taka, że nawet jeśli wszechświat jest całkowicie zaludniony przez cywilizacje pozaziemskie, nie ma sposobu, aby się z nimi skontaktować. O ile nie mieszkają w naszej Drodze Mlecznej, niezwykle trudno byłoby znaleźć ślady obcych z powodu ekspansji kosmosu: dotarcie do tych cywilizacji zajęłoby miliardy lat, a tego rodzaju technologia jeszcze dla nas nie istnieje.

Wyjaśnienie, dlaczego nie znaleźliśmy życia pozaziemskiego?
Dwóch neurobiologów z Uniwersytetu w Oxfordzie, Anders Sandberg i Stuart Armstrong, wraz z Milanem Ćirkoviciem z Belgrano Astronomical Observatory w Serbii, zasugerowali, że obce cywilizacje znajdują się w okresie samonarzucającej się “hibernacji”, innymi słowy, czekają na przyszłość, w której Wszechświat jest chłodniejszy niż obecnie, aby osiągnąć rodzaj energii przetwarzania, której obecnie nie można osiągnąć.

Nowe badania zostały przyjęte do publikacji w czasopiśmie British Interplanetary Society i zapewniają, że warunki naszego wszechświata są po prostu zbyt ciepłe dla komputerowej supercywilizacji cyfrowej, która weszła w stan hibernacji aż do czasu, kiedy wszechświat jest znacznie chłodniejszy.

¿Las formas de vida extraterrestre están hibernando en la tierra?

Naukowcy twierdzą, że bardziej zaawansowane cywilizacje mogły już podróżować po wszechświecie i czekają na idealny czas na życie i rozwój.

Naukowcy wyjaśniają, że za tryliony lat, gdy promieniowanie z kosmicznego tła wszechświata zostanie zredukowane praktycznie do zera, głównie ze względu na tempo ekspansji wszechświata i wyginięcia gwiazd, przetwarzanie informacji będzie możliwe w tempie o 1030 razy większym niż my. Coś, czego, według obliczeń, nie da się dziś osiągnąć.

Czy istoty pozaziemskie mogły odwiedzić naszą galaktykę?
Zaawansowana pozaziemska forma życia mogła zbadać większość wszechświata, zrobić to, co jest wykonalne z istniejącą przyrodą, a teraz mają one głównie wewnętrzne sprawy kulturowe do zrobienia. Tak Sandberg wyjaśnił to na swoim blogu. Tego rodzaju rzeczy można uznać za przetwarzanie informacji. Jeśli cywilizacja pozaziemska chce zmaksymalizować przetwarzanie, nie powinna tego robić dzisiaj, ale poczekać do zimnej przyszłości, kiedy przetwarzanie staje się znacznie potężniejsze.

¿Las formas de vida extraterrestre están hibernando en la tierra?

Jeśli ta teoria okaże się prawdziwa, oznacza to, że starożytne cywilizacje pozaziemskie i formy życia są realne i że podróżowały one przez wszechświat, a nawet przez naszą galaktykę, ale teraz kontakt z nimi jest niezwykle trudny.

Ale Sandberg wierzy, że chociaż obcy mogą być teraz hibernujący, to jednak nadal możemy dostrzec ślady jakiejś zaawansowanej cywilizacji.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts