.Marilyn Monroe, ofiara nadmiernej pozaziemskiej wiedzy.

Za każdym razem, gdy gwiazda zostaje znaleziona martwa, fani i teoretycy stale rozwijają hipotezy o tym, co naprawdę stało się z jej śmiercią. Mimo że wiele z nich jest dziwacznych, w tym przypadku wydaje się, że najbardziej szaloną rzeczą, dla niektórych, jest to, co naprawdę się wydarzyło. Śmierć Marilyn Monroe pozostawiła wiele wątpliwości, domniemane samobójstwo zostało zakwestionowane praktycznie w chwili, gdy jej śmierć została poznana, a kilka dni później zaczęło się ujawniać wiele informacji, które jeszcze bardziej budziły wątpliwości co do prawdy o jej śmierci. Śmierć Marilyn Monroe pozostaje tajemnicą, ale dokument wydany w zeszłym roku zdaje się wskazywać, że prawdziwą przyczyną jej śmierci nie było samobójstwo, ale morderstwo. Morderstwo, wiedząc zbyt wiele o kosmitach.

Marilyn Monroe została zabita za to, że za dużo wiedziała o kosmitach?
Wiele osób zdaje sobie sprawę z ewentualnego związku, jaki istniał między supermodelką, aktorką, piosenkarką i symbolem seksu z prezydentem USA J.F. Kennedym. W jest wspierana przez dużą liczbę spotkań i wyjazdów, które odbyli za zamkniętymi drzwiami, jak również kiedy spotkali się na różnych imprezach i spotkaniach, na które oboje zostali zaproszeni.

Marilyn Monroe, una víctima el exceso del conocimiento extraterrestre

CIA w ogóle nie podobał się cały ten związek. Niektórzy starsi pracownicy Białego Domu często słyszeli dyskusje między prezydentem a wyższymi urzędnikami Centralnej Agencji Wywiadowczej na temat takich ukrytych relacji. Ale poza tym wszystkim, kiedy cała historia zaczęła nabierać naprawdę tajemniczych odcieni, to właśnie wtedy Monroe, w takiej czy innej formie, zaczął się angażować i wiązać z kontrowersyjną sprawą Roswell.

Marilyn Monroe, una víctima el exceso del conocimiento extraterrestre

Sprawa kosmitów z Roswell jest zdecydowanie najbardziej znanym przypadkiem UFO w historii. Podsumowując zjawisko znane większości, mieszkańcy małego miasteczka znanego jako Roswell dostali metalowe szczątki z rancza. Wydaje się, że należą one do dziwnego obiektu latającego, który rozbił się i szybko powiadomił władze.

Do tego momentu wszystko było w porządku, jednak w ciągu kilku godzin na tym obszarze pojawił się duży ruch policyjny i wojskowy, dodany do hermetyzmu, który powstał w związku ze sprawą, dał wiele do omówienia. W oficjalnych raportach, które zostały podane do wiadomości publicznej, wspomniano jedynie, że był to wypadek z balonem pogodowym. Ten argument oczywiście nikogo nie zadowala.

Relacje między kosmitami a Monroe.
Ubiegłoroczny dokument w reżyserii Michaela Mazzoli opowiada o tym, jak rząd USA ukrywa przed ludnością dane związane z życiem pozaziemskim. W nim możemy obserwować wszystkie badania przeprowadzone przez Stevena Greera, który od wielu lat pracuje nad rozpowszechnianiem prawdy o życiu innych światów i relacji z Ziemią.

Marilyn Monroe, una víctima el exceso del conocimiento extraterrestre

Dokument, który Greer zaprezentowała w dokumencie, był wielokrotnie omawiany. Biorąc pod uwagę zaledwie kilka dni przed śmiercią Monroe’a, odnosi się ona do informacji uzyskanych przez podsłuch CIA, nie do Marilyn, ale do telefonu Howarda Rothberga, nowojorskiego handlarza antykami, który uzyskał informacje, które Monroe przekazał swoim najbliższym fotografom, a oni powiedzieli wówczas najpopularniejszej dziennikarce telewizyjnej i felietonistce, Dorothy Kilgallen, której tajemnicze samobójstwo w 1965 r. jest również często związane z jego dochodzeniem w sprawie wyboru prezydenta Kennedy’ego. Dodatkowo. Kilgallen miał też napisane artykuły na temat UFO.

Dowody na to, że Monroe został zamordowany.
W dokumencie Rotherbega napisano, że Monroe znał sekrety z powodu swoich relacji z prezydentem i prokuratorem generalnym. Jednym z tych sekretów była wizyta prezydenta w ukrytej bazie lotniczej z zamiarem zbadania technologii pozaziemskich. Temat wielokrotnie dzwonił do Prokuratora Generalnego i skarżył się na sposób, w jaki został zignorowany przez Prezydenta i jego brata. Zagroził, że ujawni to, co wiedział na konferencji prasowej.

Wykorzystując te kropki, Greer łączy je, aby ujawnić zupełnie inny obraz ewentualnego morderstwa Monroe, który zostałby zabity, nie tylko z powodu jego tajnego romansu z prezydentem i jego bratem, nie tylko dlatego, że był komunistą, ale dlatego, że groził światu ujawnieniem prawdy o wiedzy o istotach pozaziemskich i statkach kosmicznych z innych planet na Ziemi i ich relacjach ze Stanami Zjednoczonymi, a także tajnej amerykańskiej bazy, w której badano technologię kosmiczną.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts