Apollo 11, Neil Armstrong, “Obcy kazali nam odejść.”

nil

Co naprawdę wydarzyło się poza Apollo 11?
Istnieje wiele teorii spiskowych o tym, że słynny lot na Księżyc w 1969 roku nigdy nie miał miejsca. Według wielu, inscenizacja tego wydarzenia została nagrana w studiu, a człowiek nigdy nie postawił stopy w Srebrnym Świecie. Neil Armstrong, który uczestniczył w tej misji kosmicznej, udzielił wywiadu, w którym dokładnie opisuje przebieg swojej wyprawy.

Kiedy człowiek zaczął latać w kosmos, napotkał niezidentyfikowane obiekty latające. Znajduje się je o wiele więcej w kosmosie niż w ziemskiej atmosferze. To potwierdza, że są to obiekty pozaziemskie. Są one dowodem projektów skierowanych na Ziemię przez te stworzenia.

Chociaż wygląda to jak scenariusz filmu science fiction, to jednak nie jest, i choć trudno to zaakceptować, są to autentyczne relacje byłych astronautów, którzy uczestniczyli w misjach Apollo na Księżyc, tam według niektórych transkrypcji z centrum ręki, astronauci znaleźli technologię i pozaziemskie budynki.

Kilka bardzo ciekawych szczegółów na temat tego, co astronauci znalezieni na Księżycu zostali wystawieni podczas wywiadu przeprowadzonego przez anonimowego profesora Neila Armstronga palącego na spotkaniu w NASA:

base-alienigena

Armstrong: To było naprawdę niesamowite, choć zawsze byliśmy świadomi tej możliwości. Faktem jest, że zostaliśmy natychmiast ostrzeżeni przez (pozaziemskich).

Armstrong: Nie mogę podać więcej szczegółów, są struktury na Księżycu, a te struktury nie są nasze. Mogę tylko powiedzieć, że ich statki były znacznie lepsze od naszych zarówno pod względem wielkości, jak i technologii. Wow, były świetne! … A także zagrożenie!

Ale NASA wysłała również misje z powrotem na Księżyc po misji Apollo 11…..
base-alienna

Armstrong: Naturalnie, NASA była już wtedy ostrzegana, ale nie mogła ryzykować wywołania paniki na Ziemi.

Czy na Księżycu był kontakt pozaziemski?
Czy to możliwe, że astronauci Apollo napotkali istoty pozaziemskie i UFO podczas badania powierzchni Księżyca?

istnieje wiele raportów, wywiadów i dokumentów, które sugerują, że jest to możliwe.

W rzeczywistości, według dr Vladimira Azhazha, fizyk i profesor matematyki na Uniwersytecie Moskiewskim powiedział:

“Neil Armstrong przekazał do centrum kontroli misji wiadomość, że dwa duże i tajemnicze obiekty, które obserwowali po wylądowaniu w pobliżu modułu księżycowego. Ale jego wiadomość nie została wysłuchana przez opinię publiczną, ponieważ NASA ocenzurowała go.

Według wielu źródeł, Armstrong twierdził, że na Księżycu była obecność pozaziemska, a astronauci zostali wezwani do pokonania dystansu.

Raporty wskazują, że astronauci Apollo natknęli się na liczne “struktury”, które oczywiście nie były dziełem człowieka. Wielu ufologów twierdzi, że Buzz Aldrin filmował nawet dziwne struktury, a wszystkie szczegóły były zgłaszane do centrum kontroli misji, które celowo “cenzurowało” informacje, aby uniknąć chaosu i paniki wśród ludności świata.

Poniższe obrazy są podobno pozaziemskimi strukturami na Księżycu, uchwyconymi przez chińską sondę. Obrazy te mogłyby wyjaśnić rosnące zainteresowanie Chin inwestowaniem w technologię kosmiczną i teleskopy radiowe w poszukiwaniu życia pozaziemskiego.

Buzz Aldrin schodzi po schodach.
Trzydzieści siedem lat temu, dokładnie te dni, miliony ludzi z całego świata zatłoczone kraty do naśladowania z prehistorycznej czarno-białej telewizji przygoda Apollo 11, kapsuły, która zabierze człowieka na Księżyc. W tle słychać było niezrozumiałą komunikację między bazą w Houston a trzema astronautami statku: Neil Armstrong, Edward “Buzz” Aldrin i Michael Collins. Dwa zwroty, wymienione 19 lipca, na krótko przed lądowaniem, wydawały się wszystkim technikom śledzącym misję jako normalna prośba o informacje, ale ukryli sekret, który właśnie ujawnił Aldrin: Apollo 11 nie był sam w kosmosie.

Załoga zapytała w bazie, gdzie jest S-IVB, trzeci moduł rakiety, która popchnęła ich na Księżyc, w stosunku do nich. Po kilku minutach, Houston odpowiedziało, że jest 6,000 mil morskich, około 11,000 kilometrów stąd. Więc to nie mogło być to – ujawnił Aldrin – wielki obiekt, który widzieliśmy z oka byka w pewnej odległości od nas. Miał kształt pierścienia i poruszał się w elipsie. Collins zdecydował się zobaczyć to lepiej z teleskopem, zdecydowanie.

Trzej astronauci postanowili nie komunikować się już w bazie i mówić o tym dopiero po powrocie na poufnym odprawie. “Co możemy zrobić? – wyjaśnił Aldrin. Mieliśmy krzyczeć: “Chłopaki, coś się porusza obok, macie pojęcie, co to może być?” Wielu ludzi słyszało komunikację między nami a Houston, ludźmi wszelkiego rodzaju. Obawialiśmy się, że ktoś może poprosić o odwołanie misji z powodu zagrożenia ze strony obcych lub z innego głupiego powodu. Postanowiliśmy więc na wszelki wypadek poinformować się, gdzie znajduje się S-IVB.

Powrót na Ziemię, przywitany przez prezydenta USA Richarda Nixona na pokładzie lotniskowca Hornet, astronauci poinformowali przywódców misji o etapach obserwacji. NASA postanowiła ich nie upubliczniać. Dr David Baker, wówczas główny naukowiec Apollo 11, wyjaśnił, że amerykańska Agencja Kosmiczna, obawiając się niedorzeczności, zmusiła załogę do zachowania tajemnicy. Wielu techników NASA jest przekonanych, że UFO istnieją”, powiedział Baker, “a to zepchnęło agencję jeszcze bardziej do polityki zachowania tajemnicy. Nikt nie był w stanie dowiedzieć się, co widział Apollo 11, ale prawdą jest, że te obserwacje nie były rzadkością od pierwszych rejsów orbitalnych: wiele załóg napotkało obce przedmioty.

NASA ujawnia przypadkowe lądowanie Obcego na Księżycu.

La NASA revela un aterrizaje accidental de un extraterrestre en la luna

Choć nazwisko Neila Armstronga pozostało w pamięci wszystkich jako bohatera misji, pierwszym człowiekiem, który wkroczył na Księżyc, w rzeczywistości prawdziwym bohaterem Apollo 11 był Edwin Buzz Aldrin, pułkownik amerykańskich sił powietrznych, potomek szwedzkiej rodziny kowali i predestynowany do latania na naszym satelicie pod nazwiskiem jego matki: Moon. Jest bardzo mało zdjęć Armstronga na Księżycu, ale jest wiele zdjęć Aldrina, którego wielu fanów tajemnic księżycowych oskarża teraz o to, że nie powiedział całej prawdy. Trzeba tylko zrobić wyszukiwanie internetowe z Google lub Yahoo, aby uświadomić sobie, jak wiele osób na świecie są przekonani, że nawet po lądowaniu na Księżycu, “było coś dziwnego tam.

Przekonanie wynika z rzekomych przechwyceń łączności pomiędzy astronautami i NASA przez amatorskie radio w terenie. Armstrong powiedział, że widział intensywne światło z krateru. Komunikacja zatrzymałaby się nagle, ale nie przez dziesiątki osób przechwytujących z domu. “Czym oni są? Czym są? Możesz nam powiedzieć, czym są? – Armstrong i Aldrin kontynuowaliby – o Boże, nie uwierzysz. Jesteśmy tutaj, wszystko w porządku, ale mamy gości. Mówię wam, że są tu inne statki kosmiczne i są ustawione na skraju krateru.

Nie ma śladu tej galaktycznej floty na zdjęciach i filmach, które NASA podała do wiadomości publicznej. Coś trzeba zobaczyć w innych dokumentach wideo, zachowanych w Archiwum Narodowym, ale – tak, że tajemnica Księżycowego UFO może nadal nas fascynować, nie zaprzeczając – 700 kaset misyjnych tajemniczo zniknęło 698 i jedyna maszyna zdolna do ich transmisji już nie istnieje: była przechowywana w Laboratorium Oceny Danych Centrum Lotnictwa Kosmicznego Goddard, zamknięta i zdemontowana z braku funduszy.

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY