Dziwne, obce stworzenie, które miało kontakt z lasami Oregonu.

Młoda kobieta i jej rodzina donieśli o dziwnym spotkaniu z dwunożnym, szarym stworzeniem w lasach Oregonu.
Incydent ten był badany przez członka poszerzonej rodziny świadków, który jest również wieloletnim badaczem UFO dla Mutual UFO Network (MUFON).

Badacz powiedział Narodowemu Centrum Sprawozdawczości UFO (NUFORC), że otrzymał telefon od zięcia, weterana armii amerykańskiej i byłego policjanta w nocy z 6 czerwca 2018 r., natychmiast po powrocie z podróży z dziewczyną i dwiema córkami w górzystym, zalesionym obszarze pięć mil na wschód od Siletz w Oregonie.

entrenamiento-grises

szkoleniowo-szary

Około 19:30 tego samego dnia, mężczyzna, jego dziewczyna i ich córki zaparkowali samochód wzdłuż szutrowej drogi w lesie, aby znaleźć drewno do wykonania łuku. Wzięli trochę drewna i pan młody “J” (pełne imiona ukryte przez NUFORC) zobaczył jakieś drewno olchowe, które zostało później powalone na drogę na opał. Gdy wjechali do lasu, najstarsza córka, 12-letnia, usłyszała w samochodzie “lekki brzęczenie” i początkowo myślała, że dźwięk to latający owad w samochodzie.

Alien gris secuestrando a humano - Dziwne, obce stworzenie, które miało kontakt z lasami Oregonu.

Dziewczyna wtedy “widziała najdziwniejsze rzeczy w historii”. Około 30 metrów od jej wehikułu znajdowała się “ludzko wyglądająca istota mierząca od 1.5 do 1.5 metra wysokości i mająca bladoszarą skórę. Jego skóra była tak cienka, że była prawie przezroczysta i tak cienka.

Dziewczyna opisała to stworzenie jako posiadające “ćwierćgalonowe oczy (ciemnobrązowe) i żebra, bez ubrania, okrągłą, owalną głowę, bez uszu lub nosa, z zaokrąglonym wypukłością gdzie nos powinien być”.

Dziewczyna nawiązała kontakt wzrokowy z tym stworzeniem i wszystko zamilkło.

Widziała to stworzenie przez około 10 sekund. Ptaki w okolicy zamilkły. Wszystko, co słyszałem, to brzęczenie. Potem, stwór uciekł. Poruszanie się w sposób “nienaturalny”, z szybkimi ruchami i “szybki i cichy, bez dźwięku! “

Powiedziała innym, co widziała, ale oni tego nie widzieli. Grupa zgodziła się być uważna. Dziewczyna zobaczyła go znowu przez około 12 sekund i wiedziała, że coś tam jest. “Wyglądało to tak, jakby pochodziło zza pniaka, na który czekała.” Ale to stworzenie znów uciekło i pozostało zupełnie nietknięte, pomimo jego szybkiej prędkości.

Dziewczyna powiedziała: “Hej, znowu go widziałam, chyba powinniśmy iść się rozejrzeć.”

Panika w Boliwii w obecności obcych istot na trasach. Inwazja?

Pánico en Bolivia ante la presencia de seres alienigenas en rutas ¿Invasión?

Czwórka z nich wysiadła z samochodu i poszła tam, gdzie mała dziewczynka po raz pierwszy zobaczyła to stworzenie. W lesie panuje eerilijna cisza, a rodzina zauważyła, że w miejscu, w którym stali, wydobywa się wyraźne echo, gdy mówią. Dziewczyna po raz trzeci i ostatni zobaczyła dziwne stworzenie. Nikt inny nie widział tego stworzenia. Po ucieczce stwora, ptaki w lesie znów zadzwoniły.

Gdy przeszukiwali obszar, w którym dziewczyna po raz pierwszy zobaczyła siebie, znaleźli skóry na pniaku, które przypominały skóry królika. Powiedziała: “Było czarne z brązowymi odcieniami i bardzo śmierdziało. Rodzina nie znalazła żadnych śladów na suchej powierzchni lasu i postanowiła wrócić do domu.

Poza czterema świadkami, którzy usłyszeli dziwny szum, świadkowie nie zgłosili żadnych innych skutków swojego spotkania. Dziewczyna zaprezentowała ilustrację przedstawiającą istotę, którą widziała.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts