Podróżnik w czasie, w 2028 roku nastąpi inwazja obcych!

Człowiek, który od 2030 roku nazywa siebie podróżnikiem w czasie, złamał swój ślub milczenia, aby ostrzec ludzkość przed zbliżającą się inwazją pozaziemską w niecałą dekadę. Ale najbardziej niepokojącą częścią tego tajemniczego stwierdzenia jest to, że niektórzy kosmici są już wśród nas. Niektórzy ludzie wątpili w słowa tego rzekomego podróżnika w czasie, ale jego twierdzenia wydają się zbyt przekonujące, aby je wymyślić.

Czy inwazja kosmitów będzie w 2030 roku według podróżnika w czasie?
Roman, który twierdzi, że przybył z niedalekiej przyszłości, zaledwie w 2030 roku, ostrzega, że pozaziemscy turyści zmierzają na Ziemię.

Viajero en el tiempo ¡habrá una invasión extraterrestre en el 2028!

Dziwna postać pojawiła się w teledysku na kanale YouTube telewizora Apex TV, gdzie mówił z godną podziwu szczerością, pozostając ukrytym za znaną maską Guya Fawkesa i zniekształcaczem głosu.

Według Romana, pozaziemski gatunek znany jako Greys już żyje na Ziemi, ukryty, ale wydarzenia na ich rodzimej planecie spowodują masową migrację do naszego Układu Słonecznego.

Pozaziemscy, o których wspominał, byli wysokie i niskie, z długimi, smukłymi ramionami, dużymi głowami i bulwiastymi, owalnymi oczami.

Roman przyznał, że ludzkość widziała już tych kosmitów kilkakrotnie, czy to w filmach, czy w książkach, ale wkrótce pojawią się z cienia.

Zapytany, czy inwazja pozaziemska będzie spokojna czy niebezpieczna, zapewnił, że w jakiś sposób będzie to i to i to.

Viajero en el tiempo ¡habrá una invasión extraterrestre en el 2028!

Podróżnik w czasie, w 2028 roku nastąpi inwazja obcych!

Inwazja obcych i podróże w czasie?
Pozaziemscy goście przybyliby do naszego świata gdzieś między końcem 2027 roku a początkiem 2028 roku, tego samego roku, w którym ludzie odkryją tajemnice technologii potrzebnej do podróży w czasie.

Ta dziwna historia jest następstwem wypowiedzi podróżników w czasie, którzy pojawili się w przeszłości, jak to miało miejsce w przypadku Noego, który wspomniał, że w niedalekiej przyszłości powstanie rodzaj sojuszu z rasą pozaziemską.

Podobnie jak Roman, Noe również wspomniał, że przybycie pozaziemskie będzie miało ogromne znaczenie w polityce światowej, ponieważ zawarł już umowy z rządem Stanów Zjednoczonych. Zapewnił on, że obecnie istnieją rasy pozaziemskie, które są praktycznie na całej planecie, z wyjątkiem niektórych religii, które się nie zgadzają.

Viajero en el tiempo ¡habrá una invasión extraterrestre en el 2028!

Roman mówi, że przybycie kosmitów na Ziemię będzie głównym czynnikiem wpływającym na decyzję rządu USA o dyskwalifikacji raz na zawsze jego programu podróży w czasie, nad którym pracują od dłuższego czasu.

Podkreślił również w swoim czasie, że Greys są nazywani “ludźmi” i niektórzy z nich podróżowali na Ziemię z przeszłości i przyszłości. Ale czy wszystkie te dziwne historie podróży w czasie i inwazji obcych są naprawdę wiarygodne?

Czy to możliwe, aby inwazja obcych i podróże w czasie miały miejsce?
Niestety, ogromna większość dzisiejszych naukowców, zgodnie z faktem, że podróże na małą skalę w przyszłości są rzeczywistością, możliwe jest opracowanie technologii, która umożliwi nam podróżowanie w czasie.

Profesor William Hiscock z Montana State University wyjaśnił, że Podróże w czasie do przeszłości, co ludzie rozumieją przez podróże w czasie, to o wiele bardziej niepewna propozycja.

Istnieje wiele rozwiązań dla równań Einsteina dotyczących ogólnej względności, które pozwalają osobie podążać za linią czasu, która może spowodować, że znajdzie się ona sama lub jej dziadkowie w pewnym momencie w przeszłości.

Ale problemem jest to, czy rozwiązania te reprezentują sytuacje, które mogą wystąpić w rzeczywistym wszechświecie, czy też są one jedynie anomaliami matematycznymi niezgodnymi ze znaną fizyką.

“Problem polega na tym, aby zdecydować, czy rozwiązania te reprezentują sytuacje, które mogą wystąpić we wszechświecie, czy też są one jedynie matematycznymi dziwactwami niezgodnymi ze znaną fizyką.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts