Panika w Boliwii w obecności obcych istot na trasach. Inwazja?

Czy obcy najeżdżają Amerykę Południową?
Według kilku chilijskich mediów, takich jak między innymi strona “Clave300” i “El Chileno”, opublikowały ciekawą historię, która wydarzyła się we wczesnych godzinach ostatniej środy, 29 maja, na trasach Boliwii w pobliżu granicy z Chile.

Raporty z dowodami w formie zdjęć mówią, że kierowcy firmy transportowej, zostali zmuszeni do zmniejszenia prędkości przed obecnością obcych istot, które w zasadzie miały wygląd podobny do ludzkiego, ale kiedy się do nich zbliżyli, istoty te nie wykazywały ludzkiego zachowania, a tym bardziej do nas przypominały.

Kierowca zatrzymał pojazd, aby znaleźć te istoty na środku polnej drogi, całkowicie opuszczonego miejsca, co wyjaśnia dobre intencje przewoźnika, z całkowitą chęcią pomocy lub udzielenia ulgi ludziom, o których myślał, że zostali zagubieni lub znajdują się w jakiejś dramatycznej sytuacji. Ku swojemu zdumieniu, kiedy wysiadł z autobusu z latarką z telefonu komórkowego, został sparaliżowany, kiedy udało mu się być prawie twarzą w twarz z dwunożnymi istotami, ale z bardzo dziwnym aspektem, który w żaden sposób nie ogranicza się do konwencjonalnego człowieka. Według zeznań kierowcy, te istoty nie pochodziły z naszej planety.

“Zeszłam na dół, ponieważ zobaczyłam postać kilku osób na wysokości około 60 metrów i myślałam, że ich pojazd zawiódł, włączyłam lampę telefonu komórkowego i poszłam zobaczyć, co się dzieje, a kiedy światło, prawie zemdlałam, ponieważ były to istoty, których nigdy nie widziałam i dały mi światło z czymś w twarz i uciekłam z miejsca z pasażerami, jak światło z mojego aparatu komórkowego, gdy tylko zrobiłem kilka zdjęć, były to stworzenia podobne do nas, ale bez dużych oczu i wydawały się ukrywać coś w tym miejscu”, powiedział kierowca pochodzenia boliwijskiego.

Zdarzenie to wywarłoby taki wpływ na kierowcę, że w nagłym wypadku musiał on zostać przewieziony do centrum medycznego w sąsiednim kraju. W odpowiedzi na skargę, grupa chilijskiego wojska natychmiast zamknęła trasy, nie podając wiele powodów dla opinii publicznej.

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY