Stany Zjednoczone potajemnie przygotowują się do inwazji kosmitów.

To, co wielu teoretyków i ekspertów potępia od dziesięcioleci, odbywa się na sesji plenarnej w 2019 roku. Mówimy o rozprzestrzenianiu się zjawiska UFO i zagrożeniu inwazją pozaziemską. W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć, jak oświadczenie złożone wyłącznie do New York Post, oficjalnego rzecznika Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD), mówiło o tajnej inicjatywie rządowej zwanej Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP) i jej badaniach nad niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Oficjalny rzecznik DoD Christopher Sherwood przyznał w wywiadzie, że rząd USA bada obserwacje UFO i obcych statków kosmicznych.

Badania UFO jako zapobieganie inwazji pozaziemskiej?
Nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najważniejszych wiadomości w historii. Pięciu pilotów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zadeklarowało szereg naprawdę dziwnych spotkań ze zidentyfikowanymi obiektami latającymi na wschodnim wybrzeżu kraju. Dwaj piloci zidentyfikowali się po imieniu i nazwisku. Byli zszokowani spotkaniem z nieznanym statkiem kosmicznym, szczególnie ruchami, które w pełni przeciwstawiają się znanym nauce możliwościom napędowym i aerodynamicznym, i opisywali je raczej jako coś w rodzaju pozaziemskiego statku filmowego niż samolotu lądowego.

EEUU se prepara en secreto para la invasión extraterrestre

Opowieści tych pilotów prowadzą również do ważnej aktualizacji czujników lotniczych, która sprawiła, że obecność tych niezidentyfikowanych obiektów latających stała się ostatecznie wykrywalna.

Ale co najważniejsze, te wydarzenia nie są niczym nowym. W 2015 roku, ponad dekadę po słynnym incydencie “UFO Tic Tac” z 2004 roku. A wszystko to wyszło na jaw, przynajmniej oficjalnie, zaledwie kilka tygodni po tym, jak amerykańska marynarka wojenna przyznała, że obecnie zmienia się procedura zgłaszania przez operatorów zjawisk, których nie da się wyjaśnić w przestrzeni powietrznej.

EEUU se prepara en secreto para la invasión extraterrestre

Piloci, którzy widzieli możliwe statki przygotowujące się do inwazji pozaziemskiej.
Porucznik Ryan Graves, pilot F/A-18 Super Hornet, który od dziesięciu lat jest częścią marynarki wojennej, postanowił ujawnić dziwne spotkania. W artykule w The New York Times, opublikowanym 26 stycznia, Graves opisał, jak te dziwne statki pojawiały się w jego przestrzeni powietrznej przez wiele godzin, a nawet dni.

Graves wraz z innym pilotem, który również został zidentyfikowany, porucznikiem Danny Accoin, byli lotnikami sił morskich, członkami Eskadry Myśliwskiej 11 (VFA-11), znanej jako Czerwone Rozpruwacze, w Oceana Naval Air Station w Wirginii. Jednak w 2014 r. w radarach ich Super Hornet zaczęły pojawiać się dziwne anomalie, podczas gdy oni wykonywali manewry treningowe u wybrzeży Atlantyku, między Virginią a Florydą.

Piloci zaczęli dostrzegać dziwne obiekty w swoich strefach treningowych po aktualizacji technologii samolotów bojowych. Modyfikacja ta dała pilotom lepsze widzenie z większej odległości, lepsze zrozumienie tego, co zostało wykryte oraz możliwość widzenia obiektów lecących nad powierzchnią z wyraźną poprawą. Pilot wspomniał również, że obiekty te pojawią się na wysokości około trzydziestu tysięcy stóp, nawet na poziomie morza. Mogą przyspieszyć i zwolnić w ciągu kilku sekund, a następnie wystrzelić z prędkością hipersoniczną.

EEUU se prepara en secreto para la invasión extraterrestre

Czy jesteśmy w niebezpieczeństwie?
Oczywiście teoretycy spiskowi, myśliwi UFO i inni zaangażowani w sprawę pozaziemską stwierdzili, że nie jest to coś nowego i że w rzeczywistości pozaziemski statek kosmiczny, taki jak ten widziany przez pilotów, odwiedza Ziemię od dawna, a najpotężniejsze rządy są tego świadome.

Dlatego rząd Stanów Zjednoczonych zdecydował się przejąć inicjatywę, przygotowując się na ewentualną inwazję pozaziemską, która może mieć wpływ na Ziemię w każdej chwili.

NAJNOWSZE WPISY