Czy Watykan czeka na obcego mesjasza?

Tę afirmację i wiele innych można znaleźć w tajemniczej książce Exo-Vaticana, której autorzy Tom Horn i Cris Putnam przełamują wszelkie stereotypy i paradygmaty dotyczące podtrzymywanych dotychczas założeń. Ujawniają one również niezwykłą fiksację, jaką Watykan ma w poszukiwaniu życia pozaziemskiego, w tym tajne przygotowanie na przybycie kosmicznego Mesjasza. W tajemniczej książce ExoVaticana można przeczytać o związku z UFO posiadanym przez Watykan.

Tajemnicza książka mówi o przybyciu pozaziemskiego Mesjasza.
Jak stwierdzono na początku, ta książka Exo-Vaticana podważa wszystkie ustalone paradygmaty, w tym ostrzeżenia, że jej treść może zerwać z komfortem wszelkiego rodzaju stereotypów, które zostały zachowane do dziś.

¿Está en la espera la ciudad del vaticano de un Mesías extraterrestre?

Już autorzy Exo-Vaticany dokładnie przewidzieli abdykację papieża Benedykta XVI, ujawniając teraz utrwalenie istniejące w Watykanie w poszukiwaniu życia pozaziemskiego i gotowość do przybycia kosmicznego zbawiciela.

Niemniej jednak upominają, że okoliczność ta ma gałęzie oszustwa i niebezpieczeństwa związane ze znakami czasów ostatecznych, ponieważ ostatni papież Petrus Romanus, który rzekomo jest o papieżu Franciszu, będzie uczestniczył w manifestacji władzy światowej, którą Biblia określa mianem antychrysta.

Materiał dowodowy prezentujący tajemniczą książkę o Watykanie i jego związku z UFO
Watykan od wieków poszukuje życia pozaziemskiego, z najpotężniejszym teleskopem na świecie zlokalizowanym w międzynarodowym obserwatorium Mount Graham w Arizonie, stamtąd astronomowie watykańscy mogą obserwować przestrzeń w jej głębi, dodane do teleskopu mają kamerę na podczerwień, której nazwa w dziwny sposób brzmi LUCIFER . To światło podczerwone z łatwością pozwala na badanie za pomocą wizualizacji obiektów, których nie można zobaczyć gołym okiem.

Malachy Morgair, który ma 900 lat, poprzez wizję 112 papieży opisujących od pierwszego do ostatniego Piotra Romana lub Piotra Romana, który zobaczy ostateczny wyrok, a opis pokrywa się z opisem papieża Franciszka.

Biblioteki watykańskie są pełne archiwów świadczących o działalności pozaziemskiej na ziemi. Teologowie watykańscy rozważyli możliwość, że Jezus był dzieckiem-gwiazdą, a poczęcie jest pierwszym udokumentowanym przypadkiem pozaziemskiego uprowadzenia/wizji.

¿Está en la espera la ciudad del vaticano de un Mesías extraterrestre?

Przygotuj się na przyjście pozaziemskiego zbawiciela.
Kościół będzie starał się zapewnić wiernych wierzących, że pozaziemska rzeczywistość znajduje się w Biblii. Kościół katolicki otrzyma nowego zbawcę i przekona do tego samego ludzi religijnych na całym świecie.

Mają nadzieję, że drugie przyjście Chrystusa będzie potwierdzeniem, że Jezus był pozaziemską hybrydą, tj. ludzko-ziemską.

Grupy wspierające autorów książki
Grupa istot, które nazywają siebie sojusznikami ludzkości, wspierać opinie znalezione w książce, również potwierdzić, że muszą przygotować się na drugie przyjście Jezusa Chrystusa, który będzie fałszywym prorokiem, antychrystem, co spowoduje wielkie utrapienie i globalne oszustwo.

¿Está en la espera la ciudad del vaticano de un Mesías extraterrestre?

Dodają również, że rozumieją, że prawdziwy Jezus nie przyjdzie ponownie na świat, ten, który przyjdzie, twierdząc, że jego imię pochodzi od większej wspólnoty, będzie taki, który narodził się i rozwinął w tym celu przez kolektywy, które są w dzisiejszym świecie.

Przedstawi się jako człowiek i będzie miał nadprzyrodzone zdolności w porównaniu z tym, co można teraz zrobić, pokaże się jako istota charytatywna, wykona fakty, które wzbudzą strach lub szacunek, wyświetli wizerunki demonów i aniołów lub cokolwiek ujawnią go przełożeni. Najwyraźniej będzie miał duchowe moce.

Grupa ta odnosi się do kolektywów, odwiedzających i głównej społeczności w odniesieniu do ludzkości, tzn. dla nich ludzkość istnieje w większej społeczności kolektywów takich jak Grey collective, te kolektywy mają konkurencyjne i różne działania.

Grupa Sojuszników Ludzkości mówi, że dowody są już w tym świecie, czy będzie to, co Horn i Putnam odkryli i zadeklarowali w książce Exo-Vaticana?

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY