Masywne obserwacje UFO: Czy elita planuje inwazję pozaziemską?

Avistamientos Ovnis Masivos ¿la élite Planea Una Invasión Extraterrestre 1 1068x599

Obserwacje UFO rosną wykładniczo z każdym dniem, do tego stopnia, że Pentagon zdecydował się poważnie przeanalizować te zjawiska i zbadać je. Teoretycy spiskowi twierdzą, że jest to związane z faktem, że jesteśmy zbyt wcześnie, aby stać się ofiarami inwazji pozaziemskiej, która tworzy się między światową elitą a cywilizacjami z innych światów. Teraz na światło dzienne wyszedł nowy przypadek masowych obserwacji UFO, a udział w nim bierze tylko założyciel Illuminated Contact with Extraterrestrial Intelligence.

Czy masowe obserwacje UFO dowodzą, że inwazja pozaziemska jest bliska?
James Gilliland, uznany ufolog i założyciel ECETI, 11 maja miał masową obserwację UFO i nie zawahał się opublikować jej na swoim oficjalnym kanale YouTube.

Avistamientos OVNIs masivos ¿élite planea una invasión extraterrestre?

Film pokazuje dziwny niezidentyfikowany obiekt latający o jasnozielonym kolorze, który porusza się w jednym kierunku, a następnie nagle zmienia się w inny. Aby odgraniczyć nieznany obiekt, o którym mowa, jest on oznaczony światłem laserowym. Jednocześnie wydaje się, że jest chroniony przez inny obiekt. A wszystko to dzieje się w nocy. W pewnym momencie, w oddali, można go docenić jako kolejny obiekt latający, który się nie zbliża.

Należy zauważyć, że ludzie, którzy obserwują latający obiekt, wskazują na niego światłami laserowymi, jak to widać na obrazach wideo, bez uzyskania jakiejkolwiek reakcji. Z drugiej strony, należy również zauważyć, że ruch obiektu jest bardzo różny od ruchu gwiazd, które są rejestrowane w niebie. Żeby na końcu pojawiły się jeszcze dwie osoby, a film się skończył.

Różne rasy po inwazji kosmitów?
Badacz wspomina również, że miał bliskie spotkania z Pleiadianami, Andromedanami, istotami pozaziemskimi z konstelacji Orion, oraz UFO wokół swojego sanktuarium, oraz że pozwolono mu wspiąć się na jedno z zaobserwowanych przez niego UFO.

Avistamientos OVNIs masivos %C2%BFLa %C3%A9lite planea una invasi%C3%B3n extraterrestre 2 - Masywne obserwacje UFO: Czy elita planuje inwazję pozaziemską?

Pamięta też, że w pewnym momencie uderzyły go trzy kule światła w strumieniu energii, potem pojawiła się kobieta z tajemniczym nakryciem głowy, które prawdopodobnie byłoby środkiem komunikacji. Potem mówi, że upadła i unosiła się na wodzie i nie pamięta już więcej tego wydarzenia.

James Gilliland obserwuje ten typ zjawiska od wielu lat, wie jak słuchać, widzieć i czuć z wrażliwością, co dzieje się na niebie. Na swojej stronie internetowej, ECETI, definiuje, że jego celem jest pomoc w uświadamianiu opinii publicznej o pozaziemskich realiach, jak również ludzi, którzy mają się łączyć, są pozytywnymi istotami innych światów, a ponadto dzieli się swoją mądrością i nauką z tymi, którzy się zbliżają.

Avistamientos OVNIs masivos %C2%BFLa %C3%A9lite planea una invasi%C3%B3n extraterrestre 3 - Masywne obserwacje UFO: Czy elita planuje inwazję pozaziemską?

Elita chce nas sprzedać obcym cywilizacjom?
Od dłuższego czasu na WEB-ie znajdują się zapisy, książki i stare historie, w których można spotkać wielu ludzi na świecie, a niektóre z nich stały się ich najważniejszymi obserwatorami.

To zjawisko UFO nigdy nie ustąpiło i nigdy nie przestanie być tematem bardzo wszechstronnym i, dla innych, jego istnienie jest dosyć dyskusyjne, jednak poza wierzeniami i niedowierzaniem każdej z nich, w chwili obecnej nie chcieliśmy ujawniać, że mamy kontakt z innymi cywilizacjami pozaziemskimi, sprawę o jakiej każdy powinien wiedzieć.

Teoretycy zapewniają, że istoty pozaziemskie, z którymi rządy i elity kontaktują się nie są istotami świetlnymi, lecz przestrzennymi drapieżnikami i że za pomocą wciąż nieznanego paktu rządy zezwoliły na pozaziemską inwazję na Ziemię w celu zapewnienia całkowitej kontroli nad społeczeństwem. Być może w ten sposób nasza technologia rozwinęła się tak szybko w ostatnich latach.

Z tymi wszystkimi postępami naukowymi, które rzekomo powinny pozwolić nam dostrzec nowy wymiar zjawisk, które nie mają logicznego wytłumaczenia, kontynuujemy z dawną dynamiką i pozostawiamy społeczeństwo w zawieszeniu.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts