Czy Antarktyda może być zamieszkana przez cywilizację pozaziemską.

La Antártida Podría Estar Habitada Por Una Civilización Extraterrestre 1068x601

Antarktyka, od niepamiętnych czasów, jest przedmiotem wielu legend i tajemnic, które istnieją do dziś, dając wiele do opowiedzenia wśród najbardziej wierzących kręgów teorii spiskowych, a nawet przekraczania barier, gdyż coraz więcej zwykłych ludzi zaczęło podejrzewać, że coś dziwnego dzieje się na zamarzniętym kontynencie. Od czasów drugiej wojny światowej istniały spekulacje na temat obecności UFO, tajnych baz, formacji piramidalnych i dziwnych zjawisk. Eksperci twierdzą, że nie ma lepszego miejsca do ukrycia się przed cywilizacją pozaziemską niż na kontynencie tak niegościnnym i niedostępnym dla ludzkości jak Antarktyka.

Czy na Antarktydzie istnieje cywilizacja pozaziemska?
Kiedy patrzysz na śnieżny majestat jego gór, pamiętasz wieczny lód, który istnieje na Antarktydzie, miejscu pełnym zagadek i tajemnic. Uważa się, że istnieją tam piramidy, duże wejścia na najbardziej ukryte obszary jej szczytów, odkrycie oopartów i statków pozaziemskich, które w pewnym momencie historii rozbiły się w tym miejscu.

Wszystko to było możliwe do zweryfikowania dzisiaj dzięki technologii, Google Earth jest głównym sprzymierzeńcem tych ludzi, którzy nie wierzą w kłamstwa przekazywane nam przez elity i którzy są odpowiedzialni za cenzurowanie tych wszystkich odkryć i tych, którzy są odpowiedzialni za odkrywanie tajemnic. Ale również to, co jest ukryte za metrami lodu, może nie chcieć zostać odkryte.

La Antártida podría estar habitada por una civilización extraterrestre

W ten sposób Antarktyda była przez dziesięciolecia otoczona niepewnością, o niemal okrągłym kształcie, z którego półwysep Antarktyczny wyróżnia się w kierunku południowo-północnym. O powierzchni około czternastu milionów kilometrów kwadratowych, z czego co najmniej jeden procent jest wolny od lodu. Jest to najzimniejszy, najsuchszy i najbardziej wietrzny kontynent na świecie.

Jest to opis, który znajdziecie na wszystkich stronach tradycyjnych książek, od końca II wojny światowej. I nawet jeśli jest to opuszczona, zamarznięta pustynia, gdzieś ukryte są duże zielone tereny, które nie odpowiadają zamarzniętej naturze Bieguna Południowego.

Nieznany region zamieszkany przez cywilizację pozaziemską?
Pokazano więc tylko kilka zdjęć wielkich mas lodu Antarktyki. Mało kto może się tam dostać, zwłaszcza jeśli nie należysz do tej niewielkiej grupy 20 krajów, prowadzonej przez Stany Zjednoczone i Rosję. Jak wiadomo, narody te wysyłają naukowców, meteorologów i personel wojskowy do swoich baz.

Ale za tym całym ruchem, jedną z największych tajemnic Antarktydy, do której mało kto miał dostęp, jest jej strefa centralna. Są tam duże tereny całkowicie wolne od lodu. Jeśli chcesz wiedzieć, czy jest prawdziwa, musisz przejść przez wieczne pola lodowe na peryferiach, a do tego potrzebujesz niezbędnych środków. Helikoptery byłyby bezużyteczne, gdy lot nie jest tak długi, musisz tankować z pewną częstotliwością, więc wyobraź sobie ilość pieniędzy potrzebnych do uzyskania dostępu do tego obszaru.

La Antártida podría estar habitada por una civilización extraterrestre

W ten sposób traktaty z Antarktyki są w pełni przestrzegane. Dlatego nikt nie ma dostępu do tego regionu, w żaden sposób. To, co jest znane, znane jest z przecieków ludzi pracujących dla rządów światowych potęg.

La Antártida podría estar habitada por una civilización extraterrestre

Światowa elitarna konspiracja?
Stałe bazy tych dwudziestu krajów pomagają chronić te nowe ziemie, więc wiadomo o dziwnej ekspansji w kierunku innych nieznanych regionów planety.

Poza lodową glebą Antarktydy, ziemie te mogą być zajęte przez jakąś całkowicie nieznaną cywilizację pozaziemską i, Bóg wie tylko jak długo mogą tam żyć, współistnieć z nami i wchodzić w interakcje z potęgami świata za naszymi plecami.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts