Czy zaawansowane cywilizacje planują pozaziemską inwazję Ziemi przez fale grawitacyjne?

Civilizaciones Avanzadas Se Comunican Para Planear Una Futura Invasión Extraterrestre A La Tierra 1

Wielu teoretyków twierdzi, że inwazja pozaziemska już się wydarzyła i że w rzeczywistości dzieje się to w tym cennym momencie, ponieważ znajdujemy się w samym środku kilku zaawansowanych cywilizacji pozaziemskich, które nas obserwują, czuwają nad nami, abyśmy nie stali się zagrożeniem dla galaktyki, przed którą ostrzegamy. Sceptycy wspomnieli jednak o małym szczególe: Jak mogą się komunikować? Cóż, nowe badania mogłyby potwierdzić, że zaawansowane cywilizacje pozaziemskie komunikują się na ogromne odległości za pomocą urządzenia wykorzystującego fale grawitacyjne.

Czy zaawansowane cywilizacje planują pozaziemską inwazję Ziemi przez fale grawitacyjne?
Ludzkość od dziesięcioleci poszukuje zaawansowanych cywilizacji bez powodzenia. Naukowcy podróżują przez przestrzeń kosmiczną z najlepszymi współczesnymi teleskopami, szukając wskazówki, że w przestrzeni kosmicznej istnieją zaawansowane cywilizacje pozaziemskie.

Ale jak dotąd było to negatywne. Fale radiowe, zdjęcia rentgenowskie, błyski laserowe. Naukowcy starają się analizować wszystkie możliwości, częstotliwości i możliwe środki, za pomocą których hipotetyczna cywilizacja pozaziemska mogłaby się komunikować. Albo coś, co ujawnia rodzaj zaawansowanej technologii, jakiej używają i dlatego ujawnia, gdzie się znajdują. Ale do tej pory, to zawsze był ten sam rezultat.

¿Civilizaciones avanzadas planean una invasión extraterrestre?

Dlaczego nie możemy ich znaleźć? Teoretycy są przekonani, że oni sami nie chcą, abyśmy ich znaleźli. Bo nas obserwują. Teoria “międzygalaktycznego zoo” brzmi jak dużo więcej siły w kręgach konspiracyjnych i coraz więcej członków społeczności naukowej bierze ją pod uwagę. Czy czekamy na pozaziemską inwazję, aby zapobiec temu, że staniemy się zagrożeniem?

Pozaziemska inwazja na Ziemię, by zapobiec większemu złu?
Nikomu nie jest tajemnicą, że ludzkość jest samoniszcząca i najbardziej zaawansowane cywilizacje obawiają się, że zło to rozprzestrzeni się na inne rasy. Dlatego też najprawdopodobniej używają oni zupełnie innego sposobu komunikowania się z tymi, których znamy, a tym samym nie są wykrywani przez ludzkość.

Albo, mogli stworzyć maszyny o niezbędnej mocy, tak aby można było wykryć aktywność w naszym świecie. Musimy tylko odebrać te sygnały, żeby je znaleźć.

Ta ostatnia propozycja pochodzi od zespołu naukowców pod przewodnictwem Marka Abramowicza z Uniwersytetu w Göteborgu. W artykule opublikowanym na Arxiv.org badacze bardzo poważnie traktują możliwość, że istoty pozaziemskie posiadają technologię zdolną do generowania fal grawitacyjnych.

Słabe ripples w tkaninie czasoprzestrzeni generowane przez zjawiska tak epickie jak supernowe czy zderzenia czarnych dziur. Tak jak kamień generuje fale w jeziorze, zjawiska te zakłócają czasowo-przestrzenny spokój z falami grawitacyjnymi, które rozprzestrzeniają się we wszystkich kierunkach i z Ziemi możemy je wykryć od 2015 roku.

¿Civilizaciones avanzadas planean una invasión extraterrestre?

Czy ludzkość będzie w stanie przechwycić te fale grawitacyjne?
Według Abramowicza, niewielka zmiana operacyjna anteny misji LSIA, kosmicznego detektora fal grawitacyjnych projektowanego przez Europejską Agencję Kosmiczną, którego wystrzelenie planowane jest na 2034 r., wystarczyłaby, aby misja ta poszukiwała sygnałów nadawanych przez zaawansowane cywilizacje i tym samym wiedziała, jak będzie wyglądała inwazja pozaziemska.

Misja LISA wyśle trzy statki w trójkącie 2,5 miliona kilometrów od Ziemi. Razem będą pracować jako duży detektor fal grawitacyjnych na orbicie. A jeśli zmiana zaproponowana przez zespół zostanie zastosowana, może odkryć jedną lub więcej cywilizacji komunikujących się ze sobą w naszej galaktyce.

Krótko mówiąc, naukowcy są pewni, że centrum Drogi Mlecznej jest idealnym miejscem na umieszczenie nadajnika, który przekazuje komunikaty do reszty galaktyki. Takie urządzenie wysyłałoby komunikaty za pomocą fal grawitacyjnych, ponieważ raz wyemitowane, będą one przemieszczać się po całej przestrzeni bez zakłóceń.

¿Civilizaciones avanzadas planean una invasión extraterrestre?

Autorzy tych badań ochrzcili ten nadajnik jako “posłańca” i mówią, że duży rozmiar detektora LISA oznacza, że będzie on w stanie wykryć każdy rodzaj fal grawitacyjnych przychodzących z dowolnego miejsca i idących w dowolnym kierunku. Wkrótce będziemy wiedzieć, czy jesteśmy na skraju inwazji pozaziemskiej i czy jesteśmy obserwowani jak zoo.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts