Czy marynarka USA rejestruje obce obserwacje?

La Marina De Los Estados Unidos Registrará Avistamientos Extraterrestres 3 1068x600

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych planuje ustanowienie oficjalnego systemu raportowania i badań, który będzie monitorował raporty pilotów, którzy są świadkami obcych statków kosmicznych. Jednakże, chociaż ta wiadomość wydaje się “zachęcająca” dla naiwnych, tym bardziej eksperci w tej dziedzinie są pewni, że nie zobaczymy prawdziwych szczegółów i wątpliwości, że marynarka wojenna naprawdę zamierza upublicznić dane, powołując się na informacje poufne i uprzywilejowane, które takie raporty zazwyczaj posiadają. Tak więc, chociaż badanie statków i UFO jest krokiem naprzód, prawdopodobnie nie wiemy nic więcej.

¿La Marina de los EEUU registrará avistamientos extraterrestres?

Czy Stany Zjednoczone będą studiować obserwacje obcych statków?
Wojskowe organizacje bezpieczeństwa lotniczego zawsze mają raporty o zagrożeniach, na jakie cierpi lotnictwo, jako informacje uprzywilejowane, aby zachować priorytet oraz swobodną i uczciwą dyskusję na temat bezpieczeństwa swoich pilotów. To właśnie Joe Gradisher, rzecznik Biura Zastępcy Szefa Operacji Marynarki Wojennej ds. Wojny Informacyjnej, powiedział The Washington Post.

W rzeczywistości, poza ogłoszeniem, że Marynarka Wojenna ustanawia ten proces powiadamiania UFO i kosmitów, nie oczekuje się publicznego ujawnienia ani informacji. Gradisher się wyjaśnił.

¿La Marina de los EEUU registrará avistamientos extraterrestres?

Procedura ta wynika z niedawnej liczby obserwacji UFO bezpośrednio związanych z rządem. Pod koniec 2017 r. doniesienia ujawniły, że Pentagon miał tajne biuro UFO, w którym spędził dwadzieścia dwa miliony dolarów w ciągu pięciu lat na badanie tajemniczych zjawisk lotniczych, które mogą być zagrożeniem zwanym AATIP. Mimo że finansowanie projektu zakończyło się, jak się przypuszcza, w 2012 r., program nie zakończył się całkowicie, jak wynika z informacji opublikowanych w ostatnich miesiącach.

Czy amerykańska marynarka wojenna zapisze pozaziemskie obserwacje?

Kontrowersje dotyczące obserwacji pozaziemskich
Kiedy wiadomości z AATIP stały się wirusowe, Departament Obrony szybko opublikował dwa odtajnione filmy, pokazujące pilotów mówiących o dziwnym “samolocie”, który wydawał się przyspieszać z jednej chwili na drugą, mimo że nie miał on rozpoznawalnych środków napędu. Statki te wyglądały jak proste miejsca w filmie, podobno mogły przejechać miliony kilometrów w kilka sekund.

¿La Marina de los EEUU registrará avistamientos extraterrestres?

Wraz z utworzeniem tego nowego programu, Marynarka Wojenna ma nadzieję zdecygmatyzować wszelkie raporty związane z incydentami z udziałem UFO, które przecież mogłyby być samolotami wojskowymi z innych części planety, a nie pozaziemskimi, tak mało prawdopodobnymi, jak mogłoby się wydawać.

W ostatnich latach pojawiło się wiele doniesień o niezidentyfikowanych lub nieautoryzowanych samolotach wkraczających w różne zakresy kontrolowane przez wojsko i wyznaczoną przestrzeń powietrzną. To właśnie marynarka wojenna ujawniła środowisku politycznemu, co wywołało pewne kontrowersje. Rzecznik Marynarki Wojennej wyjaśnił również, że ze względu na krajowe środki bezpieczeństwa i ochrony, Marynarka Wojenna i Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych zaczną poważnie traktować raporty z obserwacji UFO i zbadają każdy z nich.

Nic nam nie powiedzą.
Ludność wie o tych przypadkach, mimo że szczegóły publiczne są bardzo nieliczne. Na przykład nieklasyfikowane części, ogólne opisy lub statystyki dotyczące liczby obserwacji mogą zostać odfiltrowane. Luis Elizondo, oficer wywiadu, który kierował AATIP przed opuszczeniem Pentagonu, tak powiedział.

Jeśli nadal będą utrzymywać informacje niejawne, odpowiedni ludzie nie będą wiedzieć, co się dzieje. Właściwi ludzie nie muszą być przywódcami wojskowymi ani personelem, mogą być biznesmenami, mogą być bardzo różni ludzie.

Problem polega na tym, że wszyscy wiedzą, że prawdziwe dane dotyczące tego projektu nie wyjdą na światło dzienne i w rzeczywistości już teraz próbują przeinaczyć informacje, próbując sprawić, by ludność uwierzyła, że są one tylko wrogimi samolotami wojskowymi. Jeśli znajdą prawdziwą pozaziemską technologię, utrzymają ją w tajemnicy, jak to zawsze czynili.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts