Przepowiednia: “2019 może być rokiem pozaziemskiego ujawnienia.”

El 2019 Podría Ser El Año De La Divulgación Extraterrestre 2

Luis Elizondo, który był liderem tajnych badań związanych z UFO i sprawami pozaziemskimi dla Pentagonu, wygłosił dość szokujące stwierdzenia podczas wywiadu. Według jego słów, w tym roku 2019 może dojść do bardzo ważnych wydarzeń o ogromnym znaczeniu dla tego zjawiska. W ten sposób Luis Elizondo insynuował, że może wreszcie nastąpić publiczne ujawnienie związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi i ich związkami z istotami z innych światów.

Conspirador: "El 2019 Podría Ser El Año De La Divulgación Extraterrestre"

Luis Elizondo zapewnia, że będzie to rok pozaziemskiego ujawnienia?
Elizondo, który obecnie współpracuje z Tomem DeLonge’s To the Stars Academy of Arts and Sciences, udzielił odkrywczego wywiadu z Geroge Knapp, słynnym reporterem z Las Vegas. Elizondo wyjaśnił, że rok 2019 może być bardzo ważnym rokiem dla ludzkości, ponieważ może zacząć publicznie ujawniać niezidentyfikowane obiekty latające i ich związki z kosmitami.

Od wielu lat ludzie potępiają fakt, że rząd USA zatajał informacje o dużej liczbie obserwacji UFO. Kiedy w latach 60. uchwalono ustawę o wolności informacji, wszyscy mieli nadzieję, że rząd wreszcie poinformuje opinię publiczną o zapisach i dochodzeniach dotyczących tego, co leciało nad niebem.

Jednak wraz z kolejnymi wnioskami oczekiwania zaczęły maleć, ponieważ nic nie zostało spełnione, a informacje i zeznania kilku donosicieli zostały nawet wyeliminowane.

Wywiad, który rzuca światło na sprawę pozaziemską.
George Knapp, który jest jedną z najbardziej szanowanych osobistości wśród społeczności UFO w Stanach Zjednoczonych i na świecie oraz dziennikarzem śledczym w Las Vegas, ciężko pracował w ciągu ostatnich kilku lat, aby uzyskać zeznania ważnych ludzi w tej sprawie.

Miał okazję przeprowadzić wywiad z Luisem Elizondo w poszukiwaniu odpowiedzi, których odmówiono całej społeczności, na temat tego, co robi Akademia Gwiazd i jakie są wyniki badań UAP (Unidentrified Aerial Phenoma). Mimo że wywiad wydawał się przebiegać według tej samej linii co zawsze, był taki moment, kiedy odpowiedzi Elizondo zaskoczyły wszystkich.

W odniesieniu do tego, czy Departament Obrony nadal pracuje nad tą kwestią, czy też nie, Elizondo odpowiedział, że jest absolutnie pewien, że ludzie będą niezwykle zaskoczeni częstotliwością i poziomem zaangażowania, z jakim ludzie zarejestrowani i obserwowani przez wojsko aktywnie pracują nad tymi kwestiami na całym świecie.

Do The Stars Academy trwają prace badawcze i obecnie walczą o spotkanie ze światowymi przywódcami wojskowymi, jak również o zaangażowanie ludzi w społeczność naukową w celu przeanalizowania ewentualnych metamaterii w miejscach obserwacji UFO.

Conspirador: "El 2019 Podría Ser El Año De La Divulgación Extraterrestre"

Czy ludzkość wkrótce otrzyma oficjalne informacje?
Ponieważ nadal posuwa się do przodu i wszystkie drogi wskazują ten sam kierunek, wyniki będą zaskakujące, ale nie przyjdą szybko. Nie oznacza to, że w przyszłości nie ma światła na temat UAP. W rzeczywistości Elizondo zapewnia, że na pytania na ten temat zostaną udzielone odpowiedzi.

Conspirador: "El 2019 Podría Ser El Año De La Divulgación Extraterrestre"

Zapewnia, że dane są tam i wkrótce zostaną ujawnione. To bardzo pozytywna rzecz. Dane zaczynają płynąć we właściwym kierunku. Teraz, w końcu, można podjąć dobre decyzje w tej sprawie. Zapewnienie, że z twojego punktu widzenia jest to wielkie osiągnięcie dla całej społeczności, która od lat pracuje nad tym zagadnieniem.

Z kolei prywatność tych, którzy nad nią pracują, musi być również szanowana. Szanuj ich stanowiska zawodowe i pozwól im pracować, zbieraj jak najwięcej informacji przed podjęciem działań. W przeciwnym razie kwestia pozaziemska będzie nadal tylko spekulacją.

Stąd jedna z najważniejszych osobistości na ten temat jest optymistyczna i zapewnia, że w tym roku wszyscy będziemy wiedzieć więcej na temat oficjalnych informacji związanych z UFO i kosmitami oraz że stopniowo poznamy całą prawdę.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts