Rządy są świadome pozaziemskiej inwazji.#ufox

Los Gobiernos Están Al Tanto De La Invasión Extraterrestre 1

Dowody na to, że znajdujemy się w środku inwazji pozaziemskiej, są obserwowane od wielu lat. Od czasu masowej obserwacji UFO przez ogół społeczeństwa i dziwnych wydarzeń, takich jak kręgi zbożowe i uprowadzenia, skłoniły teoretyków do myślenia, że rządy planety są świadome tej sytuacji.

Czy UFO są najbardziej wyraźnym dowodem inwazji pozaziemskich?
Odkąd stało się wiadomo, że Departament Obrony USA miał tajny program do badania wydarzeń związanych z UFO, narodziło się wiele teorii. Ale kontrowersja wybuchła, gdy byli piloci Marynarki Wojennej w programie twierdzą, że w 2004 r. spotkali się z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Los gobiernos están al tanto de la invasión extraterrestre

New York Times wspomniał o misji majora Davida Fravora i komandora porucznika Jima Slaighta, którzy szkolili się wówczas na Oceanie Spokojnym u wybrzeży San Diego, otrzymał tajemniczy telefon od operatora radiowego. Armia śledziła tajemnicze samoloty w regionie od co najmniej dwóch tygodni, – powiedział operator. Czasami te niezidentyfikowane obiekty latające wykonywały dziwne i nagłe manewry, były rzucane na dziesiątki tysięcy stóp, a nawet, według doniesień, pozostawały pływające, statyczne.

Kiedy poproszono o zbadanie sprawy, Fravor i Slaightt byli w stanie zaobserwować jeden z tych “samolotów”. Zgodnie z raportem Timesa, obiekt zmierzył około 12 metrów i unosił się około 15 metrów od oceanu. Wydawało się, że powoduje wrzenie lub bąbelkowanie w oceanie, jak reszta wody wokół niego była normalna.

Nie mówią nam, że mamy do czynienia z inwazją obcych?
Fravor zszedł, a obiekt wstąpił na spotkanie z nim, a następnie nagle się odwrócił. Pilot mówi, że przyspieszył w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widział, według wywiadu. Ponadto dodał, że było to niezwykle dziwne i że po kilku minutach obiekt po prostu zniknął.

Favor powrócił na swój statek transportowy, gdzie jego towarzysze śmiali się z tego, co się stało, jak wyjaśnił gazecie. Jego przełożeni nie zwracali uwagi na tę sprawę, a Fravor brał udział w innych misjach, takich jak służba w Zatoce Perskiej jako wsparcie lotnicze podczas wojny w Iraku.

Los gobiernos están al tanto de la invasión extraterrestre

W swoich portalach społecznościowych Fravor zamieścił kilka filmów wideo, niektóre nagrane w ramach programu. Widać mały obiekt, który obraca się wokół kamery i graniczy z boku na bok. New York Times dodał, że również obserwatorzy przeszli testy po tych dziwnych spotkaniach, aby sprawdzić, czy doświadczenie w ogóle ich dotknęło.

Fravor, w wywiadzie dla ABC News, stwierdził, że był pewien, że nie należy do tego świata i że był znacznie mniej szalony, lub że był pijany (jak wiele osób chciałoby, żeby uwierzył). Zapewnia, że po osiemnastu latach doświadczeń widział wiele rzeczy na niebie, ale nigdy czegoś takiego.

Elita zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje.
Ta wiadomość wywołała kontrowersje, ponieważ przyszła w samym środku wiru, który wygenerował przeciek, że rząd USA potajemnie bada sprawy dotyczące UFO od co najmniej 2007 roku. Podczas gdy departament obrony zapewnia, że program istniał, ale że został zamknięty w 2012 r. z powodu braku funduszy, ta sama gazeta zapewnia, że nadal jest aktywny.

Los gobiernos están al tanto de la invasión extraterrestre

To skłoniło teoretyków do zastanowienia się nad ewentualną konspiracją, w której rządy nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale także takich narodów jak Rosja czy Chiny są tego wszystkiego świadome i współdziałają z istotami z innych światów na ziemi. To rodzaj ingerencji, inwazji pozaziemskiej za obopólną zgodą.

Jak dotąd wiadomo jedynie, że projekt nosił nazwę Advanced Aerospace Threat Identification Program i dysponował rocznym budżetem w wysokości około 22 milionów dolarów w latach 2008-2011. Jest to dalekie od oświadczeń Departamentu Obrony, ponieważ środki te znacznie przekraczają na przykład 18 milionów dolarów NASA.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts