Tajemniczy obcy bogowie starożytnych cywilizacji.#ufox

Los Dioses Extraterrestres De Las Antiguas Civilizaciones 3 1068x601

Od wielu lat różni specjaliści, którzy od dziesięcioleci zajmują się badaniem kultur starożytnych, zauważyli coś, o czym, choć archeologia ortodoksyjna musiała wiedzieć od setek lat, nigdy nie wspominali; podobieństwa między mitologią a kulturą. Nawet niezależni odkrywcy i archeolodzy znaleźli symbole, historie, a nawet bogowie o tak oczywistej równości, że trudno uwierzyć, że narody te nie miały żadnego związku.

Los misteriosos dioses extraterrestres de las antiguas civilizaciones

.

To jest geneza hipotezy starożytnych astronautów, istot pozaziemskich, które odwiedzały nasz świat w przeszłości i dzięki ich interwencji nasza cywilizacja nie zastygła i mogła się rozwijać, zdobywając wiedzę o tych kulturach. Szczególne spojrzenie na starożytnych bogów i opisy, jakie dali tym kulturom, skłania nas do zastanowienia się, czy te bóstwa nie były tymi samymi obcymi istotami, które odwiedzały różne starożytne narody.

Czy starożytni bogowie byli istotami pozaziemskimi?
W całej naszej historii wzięliśmy pod uwagę, że pierwsze wielkie cywilizacje miały w swojej mitologii przekonanie, że istnieją bogowie, którzy dali nam dobroć życia, chociaż są one częścią kultury tych cywilizacji, istnieje raczej zagadkowy punkt, że nauka nie zdołała prawidłowo wyjaśnić.

Poza teoriami i hipotezami związanymi z tematem, prawdą jest, że chociaż wielu specjalistów w tej dziedzinie twierdzi, że żadna ze starożytnych cywilizacji nie była połączona z inną.

Zarówno Aztekowie, jak i Egipcjanie, w tym plemiona nowozelandzkie, są podobni pod względem reprezentacji swoich bogów jako istot, które zstąpiły z niebios, wszystkie te teorie podzielają, jak również pod względem reprezentacji, rzeźb i wielkich pomników, które choć mają nieco odmienne konotacje, to jednak ich projekt i historia jest dość podobna.

To, co wzmacnia teorię, że odwiedzały nas wtedy istoty pozaziemskie, a zatem byli naszymi pierwszymi przodkami, na które wpływ miały istoty niebieskie na różne sposoby i interpretacje.

Los misteriosos dioses extraterrestres de las antiguas civilizaciones

Przykłady pozaziemskie w kulturach starożytnych
W niemal wszystkich kulturach prehiszpańskich Ameryki Środkowej i pod wpływem Omacas, które były pierwszą cywilizacją prehiszpańską Mezoameryki, reprezentują węża o pierzastym kształcie, popularnie znanego jako Quetzalcoatl, o dość szczególnej formie, postaci ludzkiej lub podobnej, siedzącego na tym, co wydaje się być maszyną, manipulującego nim.

Ta reprezentacja w formie rzeźby jest lepiej znana jako dziewiętnasta stela i znajduje się w mieście La Venta, które jest jednym z miejsc o największym dziedzictwie archeologicznym w Meksyku. Coś dość uderzającego, ponieważ według ich kultury, ten bóg również zstąpił z nieba.

Los misteriosos dioses extraterrestres de las antiguas civilizaciones

Innym przykładem podobnym do tego jest przykład króla Pakala, któremu przypisuje się opisywanie rodzaju statku kosmicznego, który wydaje się być odlatujący.

Tajemniczy pozaziemscy bogowie starożytnych cywilizacji.

Pozaziemscy bogowie w Egipcie
W przypadku Hapi, w starożytnym Egipcie, jego historia jest również dość podobna, bogiem, który zstąpił z nieba. Podobnie jak Quetzalcoatl, jest on reprezentowany jako istota humanoidalna, która w tajemniczy sposób zarządza tym, co wydaje się być zaawansowaną maszynerią, na razie całkowicie nie na miejscu.

Podobnie jak ten, można wymienić inne bóstwa, takie jak Ra, Anubis i inni bogowie o aspektach humanoidalnych, którzy w swojej starożytnej legendzie zstępują z niebios i współdziałają z dużymi “kręgami ognia” lub są w stanie zmienić swoje formy.

Kult boga Pourangahua.
Innym przypadkiem, który nie jest tak dobrze znany, ale jeśli jest dość szczególny, jest przypadek boga Pourangahua, legendy Maorysów, który opowiada o przybyciu tego boga w “genialnym srebrnym ptaku”, nie wydaje się przypadkowe, że jego reprezentacja jest bardzo podobna do reprezentacji Quetzalcoatl. Wielu teoretyków znanych starożytnych astronautów twierdzi, że te cywilizacje były skutecznie odwiedzane przez moje istoty pozaziemskie.

zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts