Czy Jezus był synem obcego? #ufox

La Ciudad Del Vaticano Nos Ha Mentido Sobre El Nacimiento De Jesús. 1

Można o nich czytać we wszystkich kolorach, teoriach mniej lub bardziej pomysłowych, ale z pewnością fascynujących. Teraz, gdy Zecharia Sitchin nie żyje, wydaje się, że jego badania nad kosmitami Annunaki, jego przybycie na Ziemię, istnienie Nibiru i jego powrót są absolutnie normalne, z coraz szerszym gronem zwolenników. Sitchin, w swoich wielu książkach, twierdził, że Annunaki byli bogowie starożytności, zawsze tacy sami, ale o różnych nazwach: tak więc Ozyrys, Jowisz, Odyn, który przybył na Ziemię z potężną bronią, między uderzeniami pioruna i błyskawicy, aby nauczyć człowieka podstawowych technik ewolucji.

La Ciudad del Vaticano ocultaría el verdadero origen de Jesús

Ponadto, ci pozaziemscy/bogowie często kojarzyli się z ludzkimi kobietami, z których urodzili się bogowie tacy jak słynny Herkules, by wymienić tylko jedną z nich. Ale technologia kosmitów rozwinęła się również w dziedzinie genetyki, w manipulacji DNA i wykorzystałaby ją zarówno do modyfikowania naszego, czyniąc nas tym, czym jesteśmy dzisiaj, jak i do sztucznego zapłodnienia do celów naukowych.

Watykan ukryłby prawdziwe pochodzenie Jezusa.

Z jednej z tych inseminacji narodziłby się Jezus, Chrystus, Syn Boży, zrodzony z dziewiczej matki. To właśnie słowa Ewangelii, a zwłaszcza Ewangelii apokryficznej, wskazują na podobieństwa z historiami Annunaki: Maryja odwiedzana przez olśniewającą istotę (archanioła Gabriela czy kosmitę?) i ciężarna bez żadnego związku seksualnego, dziewica.

Czy była to gwiazda, która wskazała drogę do Magii, śledząc świetlistą ścieżkę na niebie, a następnie zatrzymując się w stajni, w której urodził się Jezus, statku? I Jezus powiedział, że był synem Bożym, że jego królestwo nie było z tej ziemi, ale z Ojcem w niebiosach wysokich.

Czy to może być królestwo Nibiru? A czy jego ojciec może być bóstwem Annunaki? Gdyby Chrystus urodził się przez sztuczne zapłodnienie, miałby DNA obcego boga, a zatem byłby półbogiem, co wyjaśniłoby jego możliwości, cuda na przykład. Zmartwychwstanie wydawałoby się wtedy ufologiczne w naturze: wniebowstąpienie do nieba.

Jezus, wskrzeszony przez medycynę kosmiczną, wraca do domu. W grobowcu dwie świecące istoty ostrzegają kobiety, że syn Boży powrócił do nowego życia, zmartwychwstał. W grobowcu znajdują się wizerunki, ikony Maryi z dziwnym latającym obiektem unoszącym się nad nią.

La ciudad del Vaticano nos ha mentido sobre el nacimiento de Jesús

Watykan okłamał nas o narodzinach Jezusa.

Smak starożytnej sztuki? Ponadto, uczeni, którzy przeanalizowali Święty Całun (podtrzymując hipotezę, że przedstawia on obraz Jezusa) potwierdzają, że arkusz został wystawiony na działanie silnego promienia światła, co pozwoliło na wydrukowanie obrazu jako fotografii, oraz że ciało Chrystusa musiało rozpuścić się nigdzie, ponieważ nie ma żadnych plam ani plam w uzupełnieniu do cech, które wskazują, że Jezus powstał i usunął Święty Całun.

Może obcy statek odzyskał ciało dzięki zaawansowanej technologii? Teorie, które sprawią, że katolicy będą trzymać się dogmatu aż do końca, aby nie zadawać pytań, będą ścigać swoją skórę. Nie obchodzi mnie, czy Jezus był synem Boga czy obcego boga, jego słowa i nauki były ważne. Człowiek, oszust, Bóg, półbóg, obcy…. jakie to ma znaczenie?

Zobaczmy, dlaczego Jezus może być istotą obcą, a także zmiennokształtnym.
Niektóre frazy z Ewangelii kanonicznych skłaniają nas do refleksji.
Zacznijmy od kilku jego słów:

8,23 = Jesteś z dołu, ja jestem z góry, ty jesteś z tego świata, ja nie jestem z tego świata.
14.2 = W domu Ojca mego jest wiele mieszkań. Gdyby nie to bym ci powiedział. Przygotuję dla ciebie miejsce.

Te zwroty na pierwszy rzut oka nie mówią nam nic na ten temat, ale jeśli przeczytamy je w kluczu ufologicznym, możemy nadać pewnym terminom zupełnie inne znaczenie.

Zacznijmy od słów “tam na górze”, “tutaj na dole” i “świat”. Jezus niewątpliwie nawiązał do królestwa niebieskiego, ponieważ niebo jest wysokie, a według religii chrześcijańskiej jest królestwo Boże. Spróbujmy jednak przekształcić słowa “tu na dole” w “ziemię”, “tam na górze” w “wszechświat” lub “przestrzeń” i “świat” w “planetę”.

Na tej podstawie sformułowanie Ewangelii zostałoby przeredagowane w następujący sposób
8,23 = Jesteś z ziemi, ja jestem z kosmosu, ty jesteś z tej planety, ja nie jestem z tej planety.

Jesús era un ser extraterrestre e incluso el Papa y el Vaticano lo saben

Obraz ten, autorstwa flamandzkiego artysty Aert De Gelder, nosi tytuł “Chrzest Chrystusa”. Został namalowany w 1710 roku i wisi w Muzeum Fitzwilliama w Cambridge.
Obiekt w kształcie dysku świeci promieniami światła na Jana Chrzciciela i Jezusa. To demonstruje świadomość UFO przez artystę w 1710 roku.
14.2 = Na statku ojca mego jest wiele pokoi. Tak, tak.

Powiedziałbym to. Przygotuję dla ciebie miejsce.
Przejdźmy teraz do ostatniego zdania, które należy interpretować w następujący sposób:

Więc te dwa wyrażenia czytane w kluczu ufologicznym mówią nam, że Jezus nie tylko mówi, że nie jest ziemianinem, ale że jego ojciec jest właścicielem pojazdu kosmicznego i zaprasza ludzi na swój środek transportu do przygotowania miejsca, w którym będą zakwaterowani ich goście.

A teraz przejdźmy do zmartwychwstania Jezusa. Oczywiście jest to związane ze śmiercią przez ukrzyżowanie, ale takie wydarzenie jest pozbawione zjawisk ufologicznych, w rzeczywistości w tej chwili nie zostały one odnalezione. W przeciwieństwie do tego, zmartwychwstanie ukazuje niezwykłe aspekty ufologiczne.

Maryi Panny przed grobowcem jej syna i dziwnym latającym obiektem, którego kształt jest bardzo podobny do kształtu współczesnych UFO.
Jest ona częścią watykańskiej drewnianej skrzynki delikatesowej i odtwarza Maryję Pannę przed grobowcem jej syna oraz dziwnym latającym obiektem, którego kształt jest bardzo podobny do kształtu współczesnych UFO.

Biblijna proroctwo Pustynia Izraela zaczyna kwitnąć, czy powrót jest blisko?

Czyżby zmartwychwstanie miało miejsce za pomocą latającego spodka wyposażonego w nieznaną technologię, zdolnego przywrócić człowieka do życia, a co z dwoma aniołami widzianymi przez Maryję w miejscu, gdzie umieszczono ciało Jezusa Chrystusa?
11 Zamiast tego, Maryja stanęła na zewnątrz w pobliżu grobu i płakała. Gdy płakała, pochyliła się ku grobowi 12 i zobaczyła dwóch aniołów ubranych w białe szaty, jednego siedzącego po jednej stronie głowy, a drugiego u jej stóp, gdzie ciało Jezusa zostało umieszczone. 13 I powiedzieli do niej, Niewiasto, dlaczego jesteś najgłębszy? (John 20:11).

Według niektórych uczonych ufologii i religii, aniołowie Biblii mogą być obcy.
Dlatego też, badając również zmartwychwstanie Jezusa z ufologicznego punktu widzenia, możemy sformułować hipotezę, że Jezus został przywrócony do życia przez obcą rasę za pomocą technologii zdolnej przywrócić człowieka do życia. Ponadto, dwóch możliwych kosmitów pilnowało jego grobowca, kiedy wrócił do życia.

Na razie są to elementy, które zbadałem i doszedłem do następującego wniosku:

Jeśli wydarzenia, o których mowa w Biblii i apokryfie, rzeczywiście miały miejsce, jest bardzo prawdopodobne, że są to wydarzenia uphologiczne, które wskazują na Jezusa Chrystusa bardziej jako dziwną hybrydę niż jako boską istotę.

Spójrzmy teraz na relację uczniów Emaus w Ewangelii Łukasza 24, 13-35, moment odnoszący się do tego, co dzieje się po zmartwychwstaniu.

“I oto tego samego dnia, dwaj z nich udali się do wioski około siedmiu mil od Jerozolimy, zwanej Emaus, i mówili o wszystkim, co się stało.
Kiedy rozmawiali i spierali się razem, sam Jezus przyszedł i chodził z nimi.
Ale jego oczy nie mogły go rozpoznać.

I rzekł do nich: <<<>. Zatrzymali się, ze smutną twarzą; jeden z nich, zwany Clèopa, powiedział mu: <<<>.

Zapytał: <>>. Odpowiedzieli mu: <Wszystko, co dotyczy Jezusa z Nazaretu, który był potężnym prorokiem w czynach i słowach, przed Bogiem i wszystkimi ludźmi, jak arcykapłani i nasi przywódcy dali mu skazać go na śmierć, a następnie ukrzyżowali. Oczekiwaliśmy od niego wyzwolenia Izraela; minęły trzy dni od tego, co się stało. Ale niektóre z naszych kobiet odwróciły nas; poszły rano do grobu, a nie znalazły jego ciała, przyszły nam powiedzieć, że miały również wizję aniołów, którzy mówią, że on żyje. Niektórzy z nas poszli do grobu i znaleźli, jak mówiły kobiety, ale on tego nie widział.

I rzekł do nich: <<< Ślimaki i późno z serca wierząc w słowo proroków! Czyż Chrystus nie musiał znosić tych cierpień, aby wejść do swojej chwały?

Poczynając od Mojżesza i wszystkich proroków, wyjaśnił im we wszystkich pismach świętych, co do niego się odnosiło.

Kiedy byli w pobliżu wsi, do której się udawali, udawał, że idzie dalej. Ale oni nalegali: <<<<<<< Zostań z nami, bo nadchodzi wieczór, a dzień już zaczyna się pogarszać>>>. Przyszedł, żeby z nimi zostać.

Kiedy był przy stole z nimi, wziął chleb, powiedział błogosławieństwo, złamał je i dał im.
Wtedy ich oczy zostały otwarte i rozpoznali go. Ale zniknął im z oczu.

I powiedzieli sobie nawzajem: “Czyż nasze serca nie płonęły w naszych piersiach, gdy przemawiał do nas drogą, gdy wyjaśniał nam Pismo Święte?

I odeszli bez zwłoki i wrócili do Jerozolimy, gdzie znaleźli jedenastu i innych, którzy byli z nimi, zebrali się i powiedzieli: < << Pan naprawdę powstał i ukazał się Szymonowi>>.

Potem opowiedzieli, co się stało na drodze i jak rozpoznali go w łamaniu chleba.

Jak to możliwe, że uczniowie nie rozpoznają jego fizjonomii? Uczniowie wiedzieli.

Uczniowie znali dobrze swojego nauczyciela, widzieli go codziennie, ale kiedy Jezus przychodzi, nie rozpoznają go. To jest fakt.

Ale odkrycie, moim zdaniem na różne sposoby, przybliża nas do prawdy.
Według pism egipskich Jezus mógł być niewidzialny i zmienić swoją formę.

1200-letni egipski rękopis napisany w języku koptyjskim opowiada historię ukrzyżowania z niesamowitymi zwrotami – w tym objawieniem, że Jezus mógł zmienić swój wygląd, aby odpowiadał jego gustom.

Tłumaczenie oryginału Koptyka zostało po raz pierwszy ujawnione w nowej książce profesora Roelof van den Broek, emerytowanego historyka chrześcijaństwa na Uniwersytecie w Utrechcie w Holandii.

Potwierdzenie starożytnego tekstu oświeconego wyjaśnia, dlaczego Judasz użył pocałunku, aby zdradzić Jezusa, ponieważ chrześcijański Mesjasz miał zdolność do przekształcenia swojego wyglądu.
Twierdzi, że Jezus spędził ostatnią kolację z człowiekiem, który zarządził jego egzekucję, rzymskim prefektem Poncjuszem Piłatem, który podobno ofiarował własnego syna zamiast Jezusa.

Profecía bíblica el Desierto de Israel comienza a florecer, ¿el regreso está cerca?

Rękopis kwestionuje również czas wydarzeń wokół Wielkanocy, umieszczając wtorek jako dzień aresztowania Jezusa zamiast kanonicznie uzgodnionego czwartkowego wieczoru.

W powszechnie przyjętej historii Biblii stwierdza się, że apostoł Judasz zgadza się zdradzić Jezusa w zamian za pieniądze, a następnie pocałował go, aby ujawnić swoją tożsamość.
Odszyfrowany tekst wyjaśnia, że pocałunek Judasza, daleki od bycia znakiem uczucia czy winy, był sposobem na “uniknięcie wszelkich nieporozumień, które zmieniają kształt”.

Żydzi powiedzieli do Judasza: “Jak możemy Go zatrzymać [Jezusa], ponieważ nie ma on jednej formy, ale jego wygląd się zmienia? Czasami jest to rubicondo, czasami białe, czasami czerwone, czasem pszeniczne, czasem blade jak ascetyczne, czasem młody człowiek, czasem stary człowiek….” czytamy.

Dla człowieka, który potrafiłby chodzić po wodzie, wskrzeszać zmarłych, nakarmić 5.000 ludzi jednym kawałkiem chleba i rybą, a wodę zamienić w wino, te umiejętności są może zaskakujące?

Ale bycie zmiennokształtnym nie jest jedyną supermocarstwem przypisywaną Jezusowi – mówi się również, że mógłby stać się niewidzialny.
Twierdzi, że w noc przed ukrzyżowaniem Jezus zjadłby kolację z Poncjuszem Piłatem, rzymskim prefektem, który zdecydował się na swój koniec – który, jak się mówi, nadzwyczajnie ofiarował swojego syna na ukrzyżowanie w miejsce Mesjasza.

Jezus odrzucił ofiarę, wyjaśniając, że mógłby uciec od swojego losu, gdyby chciał.
Piłat spojrzał wtedy na Jezusa i oto stał się bezcielesny; nie widział go przez długi czas” – mówi tekst.

E
E

Później tej nocy, według rękopisu, Piłat i jego żona marzyli o orle przedstawiającym zmarłego Jezusa.

Cyryla z Jerozolimy, chociaż, jak mówi profesor van den Broek, został napisany prawdopodobnie przez kogoś innego.

Michała na pustyni północno-zachodniego Egiptu, na południe od Kairu.

Tekst został odkryty na nowo w 1910 r., a rok później został przejęty wraz z innymi rękopisami przez zamożnego finansistę Wall Street JP Morgana.

Zbiory Morgana zostały wówczas przekazane społeczeństwu i obecnie znajdują się w Bibliotece i Muzeum Morgana w Nowym Jorku.

Nowy manuskrypt oferuje zupełnie inny opis dni i wydarzeń, które doprowadziły do śmierci Jezusa, niż konwencjonalne konto biblijne.

Profesor van den Broek powiedział LiveScience, że Biblia była już kanonizowana w Egipcie w momencie pisania tekstu, ale te apokryficzne historie mimo to pozostały popularne wśród wiernych.

Powiedział, że nie był przekonany, że mnich, który napisał historię, który koniecznie wierzył we wszystkie szczegóły w nim, ale niektóre szczegóły, takie jak Poncjusz Piłat posiłek z Jezusem, wierzył, że może faktycznie miały miejsce.

Ludzie tamtych czasów, mimo dobrego wykształcenia, nie mieli krytycznej postawy historycznej” – dodał. Cuda były całkowicie możliwe i dlaczego stara historia nie miałaby być prawdziwa?

Książka profesora van den Broka, Pseudokoło Jerozolimy, o życiu i męce Chrystusa, została wydana przez Brill.

Zrodlo https://misterio.tv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts