Prawnuczka Eisenhowera twierdzi, że doszło już do inwazji obcych? #ufox

Wiele osób nie wie, kto jest kosmologiem, Laurą Magdaleną Eisenhower, a właściwie na razie zupełnie obcym, mimo że jest prawnuczką byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, znanego Dwighta D. Eisenhowera, który był jednym z pierwszych prezydentów i pionierem w polityce amerykańskiej, który wspominał o działaniach podejmowanych w celu nawiązania kontaktu z istotami z innych światów.

Nie jest więc zaskoczeniem, że bezpośredni krewny byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych posiada uprzywilejowane informacje i być może dlatego kosmolog twierdzi, że inwazja pozaziemska miała już miejsce na Ziemi, ale światowi przywódcy trzymają ją w ukryciu.

¿Bisnieta de Eisenhower asegura que ya hubo una invasión extraterrestre?

Prawnuczka Eisenhowera zapewnia, że inwazja pozaziemska już miała miejsce.
Kosmolog Eisenhower, która była obecna na Światowym Kongresie Ufologii, który odbył się w Barcelonie w Hiszpanii, gdzie podzieliła się swoim oświadczeniem wygłoszonym na Światowym Sympozjum w San Marino, gdzie stwierdza, że planeta Ziemia jest już całkowicie najechana przez istoty z innych światów, a wielkie światowe potęgi utrzymują ją w tajemnicy.

Eisenhower publicznie stwierdził, że doszło do masowego zatajenia kontaktów pozaziemskich przez rządy takie jak Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny, a także do utajnienia uprowadzeń i kontaktów z ludźmi, co dowodzi, że doszło już do inwazji pozaziemskich, ale nie chcą, aby opinia publiczna wiedziała o tym.

Twierdzi również, że inwazje zdarzają się na wszystkich poziomach naszego społeczeństwa, są w większości ukryte, ale dla wielu badaczy i teoretyków jest to jeszcze bardziej niezwykłe, gdy koncentrują się na oświadczeniach świadków lub ofiar tych wydarzeń, więc jest całkiem oczywiste, że istnieje pewien rodzaj porozumienia pomiędzy jakąś cywilizacją pozaziemską a rządami planety, na co wskazuje, że dzieje się to już od dłuższego czasu, zanim jej pradziadek przejął prezydencję Stanów Zjednoczonych.

¿Bisnieta de Eisenhower asegura que ya hubo una invasión extraterrestre?

Pakty po inwazji pozaziemskiej?
Wspomina on również, że przemówienie wygłoszone 17 stycznia 1961 r. przez jego pradziadka, prezydenta Dwighta D. Eisenhowera, w sprawie przekazania urzędu prezydenckiego i pożegnania z narodem, nawiązuje do faktu, że musimy być bardzo ostrożni w przypadku Wojskowego Kompleksu Przemysłowego, ponieważ prawdopodobnie tworzą one połączenie ideałów, które zagrażają wolnościom i procesom zachodzącym na świecie.

Eisenhower zapewnia, że prowadził badania i miał doświadczenie w dziedzinie egzopolityki, zdalnego widzenia, kanalizacji, badań różnych ras pozaziemskich i historii galaktyki. Ponadto, od małego dziecka skupia się na tym zagadnieniu z powodu wydarzeń, które spotkały jej pradziadka.

Prawnuczka Eisenhowera zapewnia, że doszło już do inwazji pozaziemskiej?

¿Bisnieta de Eisenhower asegura que ya hubo una invasión extraterrestre?

Możemy wspomnieć, że strach przed inwazją pozaziemską sięga czasów II wojny światowej, kiedy to Truman był prezydentem Stanów Zjednoczonych, gdzie stało się jasne, że problem obserwacji lub obecności pozaziemskiej nie może być rozwiązany wyłącznie przez prezydenta, ustępując miejsca stwierdzeniom, w których wypadki z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi mają miejsce przed Roswell w 1947 r., które zostały zarchiwizowane w tzw. obszarze 51, gdzie również uważa się, że eksperymentuje się z różnymi technologiami, statkami i badaniami opartymi na różnych autopsjach pozaziemskich. Oprócz istnienia bazy, w której te istoty z innego świata żyją i pracują razem z personelem ludzkim, zarówno naukowym, jak i wojskowym.

Czy to naprawdę możliwe, że na Ziemi miała już miejsce inwazja pozaziemska? Dlaczego najważniejsze rządy świata miałyby ukrywać tego typu informacje przed ludzkością? Jedyną logiczną możliwością jest to, że w jakiś sposób wykorzystują to wydarzenie….

zrodlo https://misterio.tv

NAJNOWSZE WPISY