Cywilizacja pozaziemska Andromedy i jej wpływ na ludzkość #ufox

Las Civilizaciones Extraterrestres De Andrómeda Y Su Influencia En La Humanidad 2 1068x668

Od kiedy obserwacje UFO stały się problemem globalnym, wielu ludzi, teoretyków i badaczy przedstawiło setki związanych z nimi hipotez, ponieważ istnieje wiele pytań, które wyzwalają ten problem. Szczególnie, które są cywilizacjami pozaziemskimi, które nas odwiedzają. W tym temacie, jedną z najbardziej powracających jest zawsze cywilizacja pozaziemska Andromedy, galaktyka, która wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ otrzymała z tego sygnału niebezpieczeństwa. Jednak nie jest to jedyny incydent związany z cywilizacjami galaktyki i jest jedna osoba, która twierdzi, że miała doświadczenie z istotami pochodzącymi z Andromedy.

Teoria ta opiera się w szczególności na dokumencie opublikowanym w 1994 roku, z wywiadu z Rickiem Keefe, który jest autorem książki Defending Sacred Ground: The Andromedan Compedium, wyjaśniającej historię przeżywaną przez Alexa Colliera i jego doświadczenie z cywilizacją, która jest rodzimą dla Andromedy.

La civilización extraterrestre de Andrómeda y su influencia en la humanidad

To właśnie podczas tego wywiadu Keefe relacjonuje, że w galaktyce, a konkretnie w gwiazdozbiorze Andromedy, istnieje ogromna ilość różnych ras pozaziemskich, wszystkie z nich z aspektem humanoidalnym, które osiągają wysokość około czterech do ośmiu stóp, a ich koloryt skóry jest zmienny, w zależności od pozycji, jaką mają w gwiazdozbiorze i może się on zmieniać od bardzo jasnej karnacji do niebieskiej tonacji.

Co powiedziano w wywiadzie o tych pozaziemskich cywilizacjach?
Zgodnie z wypowiedziami autora, poniższe nie mają być dokładną kopią wywiadu, ale raczej najważniejsze aspekty lub argumenty zostały podjęte w celu pokazania czytelnikom jednej linii argumentacji, która jest prosta do zrozumienia i nie odbiega od głównego celu.

La civilización extraterrestre de Andrómeda y su influencia en la humanidad

W składanych zeznaniach Alex Collier opowiada, że każda forma życia ludzkiego w konstelacji Andromedy zaczynała się najpierw w konstelacji Liry, w której jedna z jej gwiazd eksplodowała w wyniku straszliwej wojny, zmuszając cywilizację do ucieczki, dla której stopniowo emigrowała, aż rozprzestrzeniłasię na różne części galaktyki.

Niezależnie od obszaru, w którym się znajdują, Andromedanie (nazwa nadana im) mają jeden rząd, a ich duchowa ewolucja wyprzedza nas o około 4700 lat, podobnie jak technologia, która jest postępem o około 5000 lat, ale mają oni równowagę pomiędzy sferą duchową i technologiczną, co umożliwia im wykorzystanie swoich osiągnięć technologicznych do rozwoju duchowego.

Czy andromedaos i reptilianie są spokrewnieni?
Tak jak Collier sugeruje, że istoty gadów, które wszyscy znamy i które wpłynęły na naszą historię, pochodzą z konstelacji Lira, gdzie była to jedna z najbardziej dominujących ras. Kiedy wydarzyła się katastrofa wojenna, która doprowadziła do eksplozji gwiazdy, istoty te zostały zmuszone do opuszczenia innych regionów wszechświata, wśród których wyróżnia się nasza planeta Ziemia, którą znaleźli w przypadkowy sposób i postanowili interweniować, aby w ten sposób mieć wiele wspólnego z naszą ewolucją i przejąć władzę z tego, co sądzimy, jest księgą woli.

Z tego powodu cywilizacja pozaziemska wywodząca się z Andromedy jest obecnie w konflikcie z tymi istotami z aspektem gada, ponieważ Andromedanie zapewniają, że my, ludzie, musimy mieć możliwość rozwoju za pomocą naszych własnych środków, bez potrzeby interwencji ze strony innej cywilizacji, tak jak to uczynili reptilianie.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts