Czy stworzenie Siły Kosmicznej odpowiada na ewentualną inwazję pozaziemską?

Według Senatu USA, utworzenie Sił Kosmicznych przez rząd odpowiada na zagrożenie, które istnieje w przestrzeni kosmicznej i powinno zostać zbadane, ponieważ może być znacznie większe niż się spodziewano. Jest to zgodne z teorią, która została uruchomiona w ostatnich miesiącach podczas forów i innych blogów internetowych specjalizujących się w konspiracji na temat inwazji pozaziemskiej, która może wystąpić w dowolnym momencie i która odpowiada na stworzenie siły kosmicznej.

Wszystko to zrodziło się z wypowiedzi kilku światowych przywódców, którzy wspomnieli, że ludzkość jest obserwowana przez istoty z innych światów, ponieważ wkrótce stanie się zagrożeniem dla całego regionu galaktycznego.

Senator USA mógł ogłosić zagrożenie inwazją kosmitów.
Po inauguracji sił kosmicznych, jeden z amerykańskich senatorów wyraził ogromne zaniepokojenie. W swoich wypowiedziach ostrzegł cały świat i wydaje się, że rząd Donalda Trumpa wie znacznie więcej o tym, co dzieje się w przestrzeni kosmicznej, niż nam się wydaje.

¿Creación de Fuerza Espacial responde a posible invasión extraterrestre?

Zgodnie z jego wypowiedziami, istnieje wiele wysokiej rangi wydarzeń, które kryją bardzo ważne zagrożenie, które pochodzi z kosmosu.

Może to oznaczać, że rząd USA zachował ukryte informacje o dużym znaczeniu dla całego świata i że jest to najprawdopodobniej nieznane zagrożenie przestrzenne. Może to być związane z wypowiedziami kilku światowych przywódców w ciągu ostatnich kilku miesięcy, którzy mówią o ewentualnej ukrytej inwazji pozaziemskiej.

Dlaczego ukrywają informacje tak ważne jak ewentualna inwazja pozaziemska?
Gdybyśmy znali tajemnice zawarte w ukrytych archiwach rządu amerykańskiego, ludność świata weszłaby w cykl całkowitego chaosu. A jeśli tak, to senator subtelnie ostrzegałby, że możemy być teraz zagrożeni przez istoty z innych światów.

Zgodnie z tym, co wyjaśnia, uważa, że informowanie ludności jest najlepszym sposobem na stawienie czoła tej delikatnej sytuacji, w której żyjemy w tych chwilach, ponieważ ludzie mogą się zaangażować i lepiej zrozumieć, dlaczego tworzona jest kosmiczna armada i dlaczego terytorium kosmiczne jest bronione.

¿Creación de Fuerza Espacial responde a posible invasión extraterrestre?

Duża kontrowersja po wypowiedziach senatora?
Słowa senatora wywołały wielkie kontrowersje na całym świecie. Wywołało to wielkie wątpliwości i wiele teorii, które odnoszą się do powszechnego przekonania, że rząd Stanów Zjednoczonych utrzymuje w ukryciu informacje o zasadniczym znaczeniu dla ludzkości.

Jeśli tak, możemy być w niebezpieczeństwie. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie tylko Stany Zjednoczone, ale także kraje takie jak Rosja i Chiny, które ogłosiły również utworzenie własnych agencji kosmicznych, rozpoczęły prace nad obroną planety przed tym nieznanym ryzykiem.

Istnieją jednak inne teorie związane z wypowiedziami senatora, które nie wspominają o inwazjach pozaziemskich, ale o zagrożeniu między krajami. Możliwa kosmiczna wojna narodów. Co byłoby ważne dla Stanów Zjednoczonych, aby utrzymać dominację terytorium kosmicznego, aby stać się całkowitą potęgą światową, która utrzymuje kontrolę zarówno nad dużą częścią terytorium Ziemi, jak i przestrzeni kosmicznej.

Brak konkretnych odpowiedzi
Mimo że wiele teorii jest na porządku dziennym, nie ma zwięzłych odpowiedzi na to, co się dzieje, a rząd oczywiście nic o tym nie powie.

Jeśli tak, to powinno to potwierdzić rzeczy, które być może ludzkość nie jest gotowa do asymilacji, takie jak ewentualny poranek inwazji pozaziemskiej, powodujący zbiorowy chaos, o którym wspomniał senator.

Jeśli zagrożenie nie jest wojną między krajami w przestrzeni kosmicznej, która może mieć wpływ na resztę świata, to oczywiste jest, że mówimy o czymś, co pochodzi z głębokiej przestrzeni kosmicznej. Dotychczas ani Rosja, ani Chiny nie wydały jasnych oświadczeń dotyczących powodów utworzenia ich flot kosmicznych, więc nadal jesteśmy na krawędzi. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co się stanie w przyszłości.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY