Ostrzegają, że inwazja pozaziemska jest bliska.

Invasion Extraterrestre 1068x601

W marcu 2019 r. prawie równocześnie miały miejsce dwa wydarzenia, które mogły wskazywać na zbliżającą się inwazję pozaziemską.

Jedno z tych wydarzeń zostało opublikowane w magazynie National Geographic pod tytułem: “Nie jesteśmy sami”. Następnie były prezydent Polski mówi o ewentualnej inwazji kosmitów.

CZY JEST WIĘC MOŻLIWE, ŻE STOIMY W OBLICZU ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ NADEJŚCIA INWAZJI POZAZIEMSKIEJ? DLACZEGO WŁAŚNIE TERAZ? CZY SĄ TACY, KTÓRZY WIEDZĄ COŚ, CZEGO NIE ZNAMY?

Istnienie federacji galaktycznej….
Uważa się, że już dawno temu istnieje federacja galaktyczna, która gwarantuje nieinwazję życia pozaziemskiego na innych planetach, jak również nie pozwoliłaby, aby rasa ludzka najeżdżała inne planety…

Najwyraźniej ta federacja składałaby się z różnych istot pozaziemskich i ludzi. Celem tej federacji jest pomoc ludzkości w stawieniu czoła wydarzeniu, które ma nastąpić w tym roku i które byłoby początkiem wielkiej zmiany w całej planecie Ziemi.

invasi%C3%B3n extraterrestre - Ostrzegają, że inwazja pozaziemska jest bliska.

Oprócz tych informacji, istnieje flota, która znajduje się w przestrzeni kosmicznej od dłuższego czasu, ponieważ działałaby pod przykrywką. Uważa się, że flota ta ma kilka celów, z których jednym jest zapobieganie lub unikanie inwazji pozaziemskiej.

DLACZEGO ISTNIEJĄ DWIE RZECZYWISTOŚCI: JEDNA, KTÓRA JEST CZUJNA NA EWENTUALNY ATAK LUB INWAZJĘ I DRUGA (TA WIĘKSZOŚCI LUDZI), KTÓRA ŻYJE TYLKO W CODZIENNYCH OBOWIĄZKACH I PROBLEMACH? DLACZEGO NIE POWIESZ, CO RZĄD, NASA I INNE ORGANIZACJE WIEDZĄ OD JAKIEGOŚ CZASU? JAKI JEST CEL LUB CEL UKRYWANIA TEGO?

Uważa się, że dwa wyżej wymienione wydarzenia będą początkiem stopniowego edukowania ludności świata na temat tej pozaziemskiej cywilizacji.

Kontakt zaginionych cywilizacji z istotami pozaziemskimi.
Podobnie było co najmniej 5 cywilizacji, które próbowały komunikować się z istotami z innych planet, ale wszystkie popełniły ten sam błąd, który jest popełniany dzisiaj: nie są one jasne co do przesłania, które wysyłają.

JAKI JEST CEL TEJ MOŻLIWEJ LUB RZEKOMEJ INWAZJI POZAZIEMSKIEJ?

Wiadomo, że we wszechświecie istnieją 3 poziomy inteligencji, że na Ziemi mamy trzeci poziom, czyli najniższy poziom, więc ci, którzy nas najeżdżają, będą mieli wiedzę, mądrość i broń wyższą od naszej.

Z tego powodu nie jest zaskoczeniem sojusze czy federacja, która od lat próbuje zawrzeć pokój z istotami z innych światów, aby zapobiec inwazji na ziemię, dominacji i eksterminacji istot ludzkich w przypadku uciekania się do przemocy. Zdarza się, że ludzie nie zareagowaliby pokojowo na wizytę z innego świata, więc nie jest zaskoczeniem, że informacja jest określana ilościowo w minimalnych dawkach, dopóki ludzkość nie zostanie przygotowana lub, w przeciwnym razie, nie jest zbyt “defensywna” i zaczyna atakować istoty pozaziemskie, czyniąc, po raz szósty, cywilizację zniszczoną przez wyższy gatunek i ziemia rozpoczyna swoją ewolucję ponownie od początku ……

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts