Edward Snowden nie znalazł żadnych dowodów na to, że rząd USA ukrywa kosmitów.#ufox

Alienigenas Eduard 1068x601

Snowden: Każdy chce wierzyć w teorie spiskowe, ponieważ pomagają one nadać sens życiu.

Edward Snowden zamknął teorię spiskową, że rząd USA potajemnie ukrywał kosmitów w swoim ściśle tajnym obiekcie podczas odcinka podcastu The Joe Rogan Experience, który był emitowany w środę.

Snowden, amerykański kapusiciel, który ujawnił szczegóły tajnych programów nadzoru rządu USA w 2013 r., odniósł się do pogłosek o tajnych pozaziemskich formach życia w niedawno opublikowanym “Permanent Record”.

“Wiem, Joe, wiem, że chcesz pozaziemskich”, powiedział.

“Wiem, że Neil deGrasse Tyson chce pozaziemskich. I prawdopodobnie tak jest, prawda?”
“Tak,” odpowiedział Rogan.

Edward Snowden przemawia poprzez link wideo, biorąc udział w dyskusji na temat swojej książki “Permanent Record” z niemieckim dziennikarzem Holgerem Starkiem w Berlinie. Archiwalne zdjęcie: ReutersEdward Snowden mówi przez link wideo, uczestnicząc w dyskusji na temat swojej książki “Permanent Record” z niemieckim dziennikarzem Holgerem Starkiem w Berlinie.

Rozmawiając z Roganem z Rosji, gdzie otrzymał azyl, Snowden powiedział, że według jego najlepszej wiedzy rząd USA nie nawiązał kontaktu z obcokrajowcami i nie mieszka ich w swoich obiektach, takich jak Area 51 w Nevadzie.

“Ale pomysł, że je ukryjemy – jeśli je ukryjemy – miałem absurdalny dostęp do sieci NSA, CIA, wojska, wszystkich tych grup. Nie mogłem nic znaleźć”, powiedział.

Powiedział, że nie znalazł żadnych dowodów na istnienie życia pozaziemskiego w czasie, gdy węszył wokół rządowych baz danych, pracując jako wykonawca dla Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) i Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA).

Przyznał, że jest całkowicie możliwe, że wiedza o kontakcie z istotami pozaziemskimi jest “bardzo dobrze ukryta” przed osobami mającymi bezpośredni dostęp do informacji niejawnych.

“Każdy chce wierzyć w teorie spiskowe, ponieważ pomagają one nadać sens życiu”, powiedział Roganowi. “Pomaga nam wierzyć, że ktoś kontroluje, że ktoś podejmuje decyzje.”

W swojej książce, wydanej w zeszłym miesiącu, Snowden zamknął inne popularne teorie spiskowe, takie jak pomysł, że Stany Zjednoczone sfałszowały lądowanie na Księżycu, lub że nauka o klimacie jest oszustwem.

“O ile mi wiadomo, kosmici nigdy nie kontaktowali się z Ziemią, a przynajmniej nie kontaktowali się z wywiadem amerykańskim”, napisał.

“Tak, człowiek wylądował na Księżycu. Zmiany klimatyczne są realne. Stelae chemiczne to nie jest jedna rzecz”, dodał. uwarzam ze jesli on nie znalazl tych informacji to nie jest powiedziane ze ze rzad ukrywa kosmitow

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts