Czy pozaziemskie formy życia tworzą hybrydy z ludźmi?#ufox

Obecność UFO i innych dziwnych zjawisk zaobserwowanych w ostatnich latach zaalarmowała wielu teoretyków potwierdzających, którzy twierdzą, że jest to związane z możliwym końcem życia ludzkiego. W 2012 r. dr Young-hae Chi wygłosił przemówienie podczas konferencji Ammach zatytułowanej “Indukcje obcych i kryzys ekologiczny”. W niej przedstawił teorię, która zaskoczyła każdego, gdzie wyraża, że obecność życia pozaziemskiego w naszym świecie i jego przekonanie, że odpowiada ona na fakt, że nasza cywilizacja może osiągnąć swój końcowy etap.

Czy obecność życia pozaziemskiego na planecie może oznaczać, że ludzkość osiąga swój końcowy etap?
Podczas tego wydarzenia akademicki profesor historii David Jacobs i jego hipoteza, że uprowadzenia odpowiadają planowi ludzkiej pozaziemskiej hybrydyzacji, której celem jest stworzenie nowego gatunku życia pozaziemskiego i ludzkiego. Drugie pokolenie tych hybryd, według Jacobsa, już by z nami mieszkało, bez naszej wiedzy.

¿Formas de vida extraterrestre están creando híbridos con humanos?

Głównym celem byłoby, aby ci przeniknięci pół-ludzie, pół-obcokrajowcy, działali w celu rozbudzenia świadomości ludzkości, zanim będzie za późno.

Nie tylko naukowcy i teologowie troszczą się o przetrwanie ludzkości jako gatunku na Ziemi, ale także gatunki nie-ludzkie. Dr Chi to ujawnił, dodając, że czas, w którym obserwacje UFO znacznie wzrosły w połowie ubiegłego wieku zbiega się doskonale z rozwojem i testowaniem broni jądrowej. Coś, co bardzo przykuło uwagę pozaziemskiego życia, które czuwa nad naszym światem.

Czy obce formy życia obserwują nasze działania?
Obecnie te same pozaziemskie formy życia monitorowałyby zmiany klimatyczne i sposób, w jaki działamy w ich obliczu.

Jeśli podejmiemy działania teraz i spróbujemy powstrzymać skutki zmian klimatycznych, nie tylko uda nam się uratować samych siebie, ale najprawdopodobniej pokażemy tym inteligentnym pozaziemskim formom życia, że jesteśmy wartościowym gatunkiem.

Od tej konferencji prasowej, uczony rozwinął swoją teorię uprowadzeń, pisząc w języku koreańskim książkę zatytułowaną “Wizyty kosmitów i koniec ludzkości”.

Ostatnio dr Chie był przesłuchiwany przez gazetę The Oxford Student. Zapytany o konferencję prasową siedem lat temu, odpowiedział pozytywnie. I choć przyznaje, że przypadki uprowadzeń różnią się od siebie, to jednak wszystkie one mają ze sobą jakiś wspólny eksperyment biologiczny, w tym produkcję hybryd.

¿Formas de vida extraterrestre están creando híbridos con humanos?

Ogłoszenia
Jeśli chodzi o obecność tych wiz pozaziemskich, które nas odwiedzają, odniósł się do nich, mówiąc, że gdyby przyjechały z odległego miejsca, jest bardziej prawdopodobne, że damy im to samo. Uważa więc, że ich miejsce pochodzenia nie powinno być zbyt daleko, tyle że nie byliśmy w stanie zobaczyć ich za pomocą naszej technologii.

Dlaczego tak bardzo obchodzi cię gatunek ludzki?
Według Oxfordzkiego człowieka, obcy i ludzie mają tę samą biosferę, więc zmiany klimatyczne w naszym świecie miałyby również negatywny wpływ na nich, stąd ich ingerencja w sprawy dotyczące Ziemi i naszego gatunku.

¿Formas de vida extraterrestre están creando híbridos con humanos?

Ale dlaczego te istoty miałyby produkować hybrydy z ludźmi? Na to pytanie specjalista odpowiedział, że jedną z możliwości jest stwierdzenie, że nasze DNA jest cenne i dlatego chcą je w jakiś sposób utrwalić. Mogą one również tworzyć nowe gatunki, które będą w stanie wytrzymać przyszłe warunki klimatyczne. Wreszcie, niektórzy porywacze donoszą, że hybrydy mają wysoką inteligencję, więc mogą je infiltrować w celu rozwiązania problemów, których nie byliśmy w stanie rozwiązać.

Zapytana, czy istnieje pesymistyczna wizja naszej przyszłości, Chi wyraziła zaniepokojenie brakiem woli politycznej, aby zapobiec postępowi zmian klimatycznych. Ze względu na sposób, w jaki działają te pozaziemskie formy życia, mają one znacznie lepszą wizję przyszłości.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY