Profesor Oxford: “Pozaziemscy krzyżują się z ludźmi, by stworzyć nowy gatunek hybrydowy”.#ufox

Profesor Young-hae Chi, koreański instruktor w Instytucie Orientalnym w Oksfordzie, mówi, że istoty pozaziemskie krzyżują się, próbując ustalić rodzaj gatunku hybrydowego. Ten hybrydowy gatunek, według Chi, ma na celu przede wszystkim uratowanie Ziemi przed skutkami zmian klimatycznych.

Chi twierdzi, że ten metysaje ma już miejsce i że gatunek hybrydowy jest obecnie chodzenie wśród ludzi tutaj na ziemi. Chi napisał całą książkę na ten temat. Temat dotyczy głównie korelacji między uprowadzeniami cudzoziemców a zmianami klimatycznymi.

Profesor mówi, że istoty pozaziemskie przecinają się z ludźmi, aby rozwiązać problem zmian klimatycznych.

Chi próbowała przed rokiem debatować nad tym oświadczeniem na forum Unii Oksfordzkiej. Jednakże próba ta została odrzucona.

Na konferencji Chi zatytułowanej “Porwanie przez obcych i kryzys ekologiczny” Chi ujawnił swoją teorię na temat obecności kosmitów na naszej planecie.

Ogłoszenia
Chi twierdzi, że gatunki nie-ludzkie mają inne obawy niż ludzkie dotyczące przetrwania gatunku ludzkiego. Chi twierdzi, że próby mieszania istot pozaziemskich i ludzi w nowy gatunek jest odpowiedzią na przyszłe zniknięcie ludzi spowodowane zmianami klimatycznymi.

Chi twierdzi, że odwrócenie zmian klimatycznych jest szczególnie interesujące dla gatunków egzotycznych. Nie tylko bowiem uratowałaby ona Ziemię i zamieszkujących ją ludzi, ale także udowodniłaby kosmitom, że ich niskie przewidywania dotyczące ludzkiej zdolności moralnej były błędne.

W swojej nowej książce Chi twierdzi, że są cztery rodzaje kosmitów. Są to: małe, wysokie i śmiałe, łuskowate, z wężowymi oczami i podobne do owadów. Chi twierdzi również, że ludzie nie są w stanie zobaczyć tych istot pozaziemskich z powodu niedoskonałości naszych organów, które ograniczają nasze postrzeganie.

Chi próbuje obecnie znaleźć więcej dowodów na poparcie swojej teorii i poglądów. Pomimo braku wystarczających dowodów, Chi nadal utrzymuje, że gatunek hybrydowy jest bardzo inteligentny i dlatego może być naszą odpowiedzią na problem zmian klimatycznych.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY