Strach przed inwazją kosmitów? USA postanawiają przestudiować ten temat #ufox

Invasión Extraterrestre 1 1068x601

Przez wiele lat ludzkość była świadkiem dużej liczby obserwacji UFO, które stopniowo wzbudzały niepokój mieszkańców planety, ponieważ tak naprawdę wydaje się, że coś większego, niż wiemy, jest dzieje się Cóż, wszystko wskazuje na to, że ten strach przed inwazją kosmitów jest całkowicie uzasadniony, ponieważ sama Marynarka Wojenna potwierdziła, a z kolei wykazała ogromne zaniepokojenie dużą liczbą UFO , które ostatnio obserwowano na Ziemi.

Invasi%C3%B3n Extraterrestre - Strach przed inwazją kosmitów? USA postanawiają przestudiować ten temat #ufox

Czy marynarka wojenna potwierdza istnienie UFO i ich lęk przed inwazją kosmitów?

Marian ze Stanów Zjednoczonych tak bardzo martwi się tym problemem, że zamówiła coś w rodzaju sformułowania nowego procesu, aby zgłosić i prowadzić rejestr tych tajemniczych zjawisk, które stają się coraz częstsze, nie tylko w Kraj Ameryki Północnej, ale na całym świecie.

W ostatnich latach odnotowano dużą liczbę niezidentyfikowanych i niedozwolonych obiektów latających wchodzących do przestrzeni powietrznej kilku baz wojskowych w kraju Z tych powodów oraz dla bezpieczeństwa narodowego marynarki wojennej i sił powietrznych Stanów Zjednoczonych , przyjęli te sprawozdania z bardzo poważnym charakterem dla dochodzenia.

W ramach tych działań Marynarka Wojenna aktualizowała i formalizowała proces, za pomocą którego każde sprawozdanie z tych dziwnych obserwacji zostanie przekazane odpowiednim władzom, zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Marynarkę Wojenną USA.

To formalne uznanie tych obserwacji następuje po tym, jak pod koniec 2017 r. Informacje i zdjęcia tajnego programu Pentagonu zostały przefiltrowane w celu zbadania zjawisk UFO, znanego jako Zaawansowany program identyfikacji zagrożeń kosmicznych.

To objawienie zniszczyło wszelkie wysiłki podejmowane przez wiele organizacji przez dziesięciolecia, aby zaprzeczyć istnieniu tego zjawiska. Na wyciekających filmach widać tajemniczy owalny obiekt poruszający się z niesamowitą prędkością po oceanie.

Coś, co zgadza się z wieloma zeznaniami pilotów, zarówno wojskowych, jak i komercyjnych, z powietrznymi spotkaniami z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Jaki jest powód przebywania na Ziemi? Wielu teoretyków twierdzi, że wzrost liczby obserwacji spowodowany inwazją pozaziemską jest bardzo bliski.

Strach przed inwazją kosmitów?  USA postanawiają przestudiować ten temat

Siły wojskowe nie wiedzą, jak poradzić sobie z możliwą inwazją kosmitów?

Według Chrisa Mellona, ​​byłego podsekretarza obrony Pentagonu, pojawiły się trzy hipotezy, z których żadna nie zgadza się z hipotezą instytucji; Po pierwsze, jeden z wrogich krajów, czy to Chiny, czy Rosja, opracował wysoce zaawansowany sekret technologii.

Po drugie, to amerykańskie samoloty lub prototypy, które można bezpiecznie wyrzucić po uznaniu marynarki wojennej. Po trzecie, oczywiście, są to statki, które nie należą do naszego świata, cywilizacje tak zaawansowane, że są w stanie dotrzeć do Ziemi.

Jakkolwiek niewygodne mogą być te opcje, musisz wziąć wszystkie trzy, jak to możliwe i wziąć je z troską i powagą, na jaką zasługują. Tak powiedział Mellon po wywiadzie dla Fox News, gdzie wszyscy obecni byli bez słowa po tych wypowiedziach.

Obecnie istnieje sytuacja, w której UFO i niezidentyfikowane zjawiska lotnicze (UAP) są uważane za anomalie i są natychmiast ignorowane zamiast badane. Istnieje system, który wyklucza te informacje i odrzuca je.

Przykładem tego jest to, że w większości przypadków personel wojskowy nie wie, jak radzić sobie z takimi informacjami, na przykład gdy przychodzą dane satelitarne lub radar, i znajduje coś poruszającego się z prędkością przekraczającą dźwięk. Po prostu się wykluczają, ponieważ myślą, że nic na Ziemi nie może poruszać się z taką prędkością i traktują to jako błąd satelity lub radaru. Coś, co jest jeszcze bardziej niemożliwe.

Strach przed inwazją kosmitów?  USA postanawiają przestudiować ten temat

Siły kosmiczne Stanów Zjednoczonych w systemie obrony?

Chociaż wielu w to nie wierzy, niedawne utworzenie Sił Kosmicznych na rozkaz Trumpa dotyczy nie tylko przejęcia handlu kosmicznego i domeny orbitalnej, ale także odpowiada na żądanie Pentagonu, jak to ma miejsce w przypadku innych narodów, dotyczące niebezpieczeństwa możliwe inwazji obcych.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts