Czy ostatnie badania ujawniły pozaziemskie struktury w Bennu?#planety

Tecnología Extraterrestre En El Asteroide Bennu 2 1068x668

Od czasu odkrycia istnienia ogromnego meteorytu znanego jako Bennu, zaczęli dostrzegać dziwne rzeczy w jego zachowaniu, takie jak jego ruchy, szybkość która była w stanie napędzać się “sama z siebie” oraz inne rzeczy, które zastanawiały naukowców. Teoretycy spisku zaczęli prowadzić własne badania i obserwowali pewne anomalie w asteroidzie, która wydawała się być pozaziemskimi sztucznymi strukturami. Choć żadna oficjalna agencja kosmiczna nie wypowiedziała się w tej sprawie, wszystko zdaje się wskazywać, zgodnie z najnowszymi obserwacjami, że na jej powierzchni znajdują się rzeczywiście struktury pozaziemskie.

Czy ostatnie badania ujawniły pozaziemskie struktury w Bennu?

¿Últimas investigaciones revelan estructuras extraterrestres en Bennu?

Technologia pozaziemska w asteroidzie Bennu.
Dziś wszyscy znają serie obiektów gwiezdnych, które podróżują przez przestrzeń kosmiczną, czasami mając kontakt z naszą planetą. Ale niektóre asteroidy lub komentarze mają dość określone trajektorie, więc są w stanie podróżować i wrócić na Ziemię po ostatniej wizycie. Jest jedna w kosmosie, która podjęła tę działalność z regularną sumą, więc naukowcy twierdzą, że niektóre asteroidy mogą być obsługiwane przez pozaziemską technologię.

Ziemia jest na łasce ogromnej liczby ciał, które podróżują przez przestrzeń kosmiczną i, najmniejsze, mają z nią kontakt. Z drugiej strony, duże z nich oddalają się i wracają po ukończeniu trajektorii. Z tego powodu rozważa się możliwość wykorzystania niektórych asteroid przez cywilizacje pozaziemskie jako sond kosmicznych.

Niektóre z nich mogły być obiektem poszukiwań minerałów, a może wykorzystały je jako sposób na usunięcie z siebie swoich odłamków. Być może próbowali oni wszczepić pewne modyfikacje technologiczne, pomiędzy różnymi podobnymi aspektami. Dlatego też NASA uruchomiła niedawno sondę Osirisis-Rex, aby zbadać powierzchnię asteroidy Bennu i wykopać ją w środku, aby dowiedzieć się, co ją tworzy.

¿Últimas investigaciones revelan estructuras extraterrestres en Bennu?

Czy ostatnie badania ujawniły pozaziemskie struktury w Bennu?

Asteroida używana jako pozaziemska sonda?
Wiadomo, że ta asteroida ma około pięciuset metrów wielkości i jest bardzo bogata w węgiel. Wspomina się, że jego formacja zmieniła się około czterech tysięcy lat temu i że istnieje możliwość, że w środku znajdują się cząsteczki organiczne i lotne, może to być specyficzny filar tworzenia życia na planecie. Uważa się, że podróżuje się z prędkością około stu tysięcy kilometrów na godzinę, zbliżając się do Ziemi co sześć lat.

Ta asteroida została wybrana przez NASA do zbadania przez sondę Ozyrys-Rex ze względu na jej trajektorię, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby zderzyć się z Ziemią. Ponadto, prawdopodobieństwo, że przechowuje w sobie życie. Start został wykonany około trzech lat temu i dopiero w zeszłym roku dotarł na powierzchnię asteroidy. W roku 2020 zacznie analizować całe swoje wnętrze.

Czy ostatnie badania ujawniły pozaziemskie struktury w Bennu?

¿Últimas investigaciones revelan estructuras extraterrestres en Bennu?

Możliwe odkrycie, które zmieni bieg historii.
Próbki będą pobierane za pomocą wysuwanego ramienia. Będzie ona badać powierzchnię wyrzucając strumień gazowego azotu, dzięki czemu można pobierać małe porcje regolitu. Próbki będą następnie przechowywane w kapsule zwrotnej. Będą one wysłane w 2021 roku na Ziemię i szacuje się, że ich przybycie nastąpi dwa lata później.

Jednakże, dla teoretyków, wyjaśnienie podane przez NASA na temat misji Osiris-rex jest tylko ekranem dla jej prawdziwego celu: przeanalizować pozaziemską technologię, którą już odkryli na temat Bennu. Ostatnie analizy i obserwacje ujawniły istnienie sztucznych struktur piramidalnych i prostokątnych na powierzchni asteroidy, które, choć zaprzeczane przez samą agencję kosmiczną, zostały dostrzeżone przez dużą część społeczności.

Teoretycy twierdzą, że NASA chce przejąć tę technologię, aby rozwijać rząd USA i być największą potęgą na świecie.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts